Ultimate Custom Night
Ultimate Custom Night

Ultimate Custom Night v1.0.3 APK (MOD, Tam Oyun Kilidi Açık) indir 2022

Ultimate Custom Night adlı belirli bir katil dünyada bir dizi oyuna hoş geldiniz. Bu, birçok cesur ve çekici ayrıntıyla karıştırılmış yeni bir aksiyon oyunu türüdür. Oyunun izlenimi, diğer oyunlara göre çok daha yüksek çözünürlüğe sahip bir dizi görü

Android Android Aksiyon
4 ( 558 puan )
Fiyat: $0
İsim Ultimate Custom Night
Yapımcı Clickteam USA LLC
Tür Aksiyon
Boyut 151M
Versiyon 1.0.3
MOD Tam Oyunun Kilidi Açık
Orjinal Google Play
Ultimate Custom Night is the most famous version in the Ultimate Custom Night series of publisher Clickteam USA LLC
Mod Version 1.0.3

Ultimate Custom Night adlı belirli bir katil dünyada bir dizi oyuna hoş geldiniz. Bu, birçok cesur ve çekici ayrıntıyla karıştırılmış yeni bir aksiyon oyunu türüdür. Oyunun izlenimi, diğer oyunlara göre çok daha yüksek çözünürlüğe sahip bir dizi görüntünün kullanılmasıdır. Cesur hikayeler ve gerçekten olağanüstü oyun içi animasyonlar, oyunun başlangıcından itibaren oyuncuları cezbetmiştir ve oyun sürecindeki tüm benzersiz şeyleri anlatacaktır. Bunlar aynı zamanda oyunun deneyimlemenizi ve kendi birikimlerinizi vermenizi istediği benzersiz şeylerdir.

Nihai Özel Gece

ÇOK İLGİNÇ HİKAYE

Ultimate Custom Night’ta, büyüleyici ayrıntılarla ilginç hikayeler ortaya çıkacak. Burada birkaç dramatik dokunuşu karıştırın, ancak daha az keskin değil. Programcılarımız hem biraz esprili hem de biraz ürkütücü olan bölümleri kendi yöntemleriyle zekice kullanırlar. Ayrıca oyun 50’den fazla farklı karakter kullanarak diğer oyunlarla karışmayan, uyumlu bir bütün oluşturan benzersiz bir renk oluşturarak etkileyicidir.

Bunda oyuncularımız bir ofise hapsolmak gibi çok zor bir durumla karşı karşıya kalacaklardır. Bu sadece sıradan bir ofis değil, aynı zamanda birçok unutulmaz şeyi de beraberinde getiriyor. Karakterlerimiz canlandırılmıştır ve beklenmeyen şey, bu ofisin tüm çizgi film suikastçılarına karşı, yani bize karşı olmasıdır. Çok fazla duygusal öğenin dahil olduğu, oyunu doruk noktasına taşıyan garip bir durum.

Nihai Özel Gece

OYUNDAKİ SÜRPRİZ

Böyle bir durumda sıkışıp kalmak, oyuncuların bu ofisten hızla çıkmak için cesur fikirlere sahip olmasını gerektirir. Ofisteki eşyalar dışarı çıkma fikrini edinmenize yardımcı olabilir ama aynı zamanda sizi anında yok edebilir. Bu yüzden hepsine dikkat edin; hayatınızı etkilememek için kullanmadan önce dikkatlice düşünün. Birlikte savaşmak için diğer tüm kardeş karakterleri harekete geçirin, kısa ve uzun vadeli eylem planları yapın.

Ultimate Custom Night’ın benzersiz bir aksiyon öğesi vardır, bu nedenle tüm zorlukların üstesinden gelmek için kendi karakterinizin gücünü kullanın. Ordunuz, tüm silahlardan veya diğer imha yollarından kaçınmak için ofisteki bilgileri kullanan bir tarafa bölünebilir, diğeri ise birlikte düşünmek ve hareket etmek için güçleri harekete geçirmeye çalışabilir. Tüm ana karakterlerin güvenliği, tüm ekibin güvenliğidir, tüm gücünüzü azimli bir şekilde savaşmak için kullanın.

Nihai Özel Gece

ÇOK EĞLENCELİ ŞEYLER DAHİL

Birçok etkileyici nüansa sahip 50’den fazla farklı çizgi film karakteri ile kişisel tercihlerinize veya ihtiyaçlarınıza göre seçim yapmak sizin için kolay olacak. Her karakterin kendi güçlü ve zayıf yönlerine sahip benzersiz bir gücü olacaktır. Oyuncular bunları dikkatlice düşünmeli ve öğrenmeli ve sonra karar vermelidir çünkü baştan seçtiğiniz karakter bu uzun yolculukta kendinizi temsil edecektir. Dikkat çekici olan şey, karakterlerin Freddy’nin oyunlarında yedi geceyi birlikte geçirmeleri; özelleştirme seçenekleri neredeyse sonsuzdur.

Her zorluk seviyesi kademeli olarak 0’dan 20’ye yükseltilecek ve karakterinizin geçmesine yardımcı olacak. Her seviyede farklı çığır açan aksiyon mücadeleleri olacak, seviyeleri kolayca fethetmek ve geçmek için birlikte çalışalım. Her bir fanın, havalandırma kapısının yönünü açıkça belirlemek için ofisin yapısını öğrenmek için yaratıcılığınızı kullanın, … kendi savaş amaçlarınıza hizmet etmek için.

Nihai Özel Gece

SONUNA KADAR BENZERSİZ GETİRİN

Ultimate Custom Night’taki meydan okuma menüsü, her turda düşük seviyeden yüksek seviyeye kadar değişen on altı zorluk içerir. Bu nedenle, oyuncuların belirli başarılar elde etmek için tam tüketim miktarını hesaplamaları gerekir. Bu sayede, oyuncuların bu oyunda yüksek puan alabilmeleri için her seviye 1-2 oyun içerecektir. Ofisin kilidini hızlı ve verimli bir şekilde açmak için çalışırken elde edilen ganimeti kullanın.

Oyunda kullanılan görseller, karakter setini çeşitlendiren, eğlenceye ve benzersizliğe katkıda bulunan birçok etkileyici nüansa sahiptir. Ses, çekici bir oyun yaratmak için hızlı tempo sesiyle biraz hayalet gibi karıştırılır. Ara sahneler oyuncuları kaçıramayacak hale getirecek.

Bu sayede, Ultimate Custom Night, oyunculara ilgi çekici deneyimler yaşatıyor, oyuncular için büyük artı puanlar kazanıyor ve giderek daha fazla çoğaltılıyor. Bu cazibe, oyuncuların hayat hakkında daha değerli dersler almasına yardımcı olacak. Zorlu zorlukların üstesinden gelmek ve birçok olumlu şey öğrenmek için arkadaşlarınıza katılın.


İndir (151M)

Artık indirmeye hazırsınız Ultimate Custom Night ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanClickteam USA LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir