UDictionary Translator
UDictionary Translator

U-Dictionary v6.4.1 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


U-Dictionary: Oxford Dictionary Free Now Translate, giderek genişletilen birçok çekici özelliğe sahip bir öğrenme ve çeviri aracı haline geliyor. Bu, pratik ama tamamen ücretsiz bir yabancı dil öğrenme uygulaması olup, yabancı dillere kullanıcılara d

Android Android Eğitim
4 ( 707 puan )
Fiyat: $0
İsim UDictionary Translator
Yapımcı Talent Education Inc
Tür Eğitim
Boyut 32MB
Versiyon 6.4.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
UDictionary Translator is the most famous version in the UDictionary Translator series of publisher Talent Education Inc
Mod Version 6.4.1
Total installs 100,000,000+

İndir (32MB)

U-Dictionary: Oxford Dictionary Free Now Translate, giderek genişletilen birçok çekici özelliğe sahip bir öğrenme ve çeviri aracı haline geliyor. Bu, pratik ama tamamen ücretsiz bir yabancı dil öğrenme uygulaması olup, yabancı dillere kullanıcılara daha yakın yaklaşma fırsatı sunar. Metin, resim ve konuşmaları çevirmenin yanı sıra, yanlışsa dilbilginizi düzeltmenize de olanak tanır. Collins Gelişmiş Sözlükler, Çevrimiçi Kelime Sözlüğü ve daha fazlası sizi dünyanın bir numaralı dil öğrenme dünyasına davet etmek için hazır.

EŞANIM LİSTESİ, Zıt anlamlılar

Burada bilmediğin bir kelime bulacaksın ama biz sana daha fazla bilgi ve kelime hazinesi sağlayacağız. Açıkça söylemek gerekirse, eşanlamlı ve zıt anlamlı sözcükler listesi, çeşitli sözcükleri kullanarak daha fazla yeni sözcük tanımanıza yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Aynı zamanda zıt ve eş anlamlı kelimeleri bulma şeklinde karşımıza çıkan sınavlarda size mükemmel bir destek olacaktır.

U-Dictionary: Oxford Dictionary Şimdi Ücretsiz Çevir U-Dictionary: Oxford Dictionary Şimdi Ücretsiz Çevir

KELİME SÖZCÜĞÜNÜ KULLANMA KOŞULLARINI VERİR

U-Dictionary sadece geleneksel bir sözlük değil, aynı zamanda kullanıcıların bilgiyi kolayca özümsemelerine yardımcı olmak için daha profesyonel seviyelere yükseltildi. Sadece kelimeleri ve anlamını öğrenirsen, bir dahaki sefere onu belirli durumlara uygulayamayacak ve kolayca hata yapamayacaksın. Bu nedenle, kelimelerin orijinal anlamlarının altında, anlaşılması kolay ve canlı örnekler sunuyoruz.

SICAK EĞLENCE OYUNUNA KATILIN

U-Sözlük’e geldiğinizde sadece boş sözlere maruz kalmazsınız, aynı zamanda size tam bir eğlence seması verir. Öğrenmek ve oynamak beynin hafızasını birçok kez canlandırırken, özgürce kelime tahmin oyunları oynayabilir veya bulmacaları çözebilirsiniz. Ayrıca, öğrenilecek kelime dağarcığının yanı sıra yaşam ve sosyal bilgiler hakkında daha fazla bilgi edinmenize de yardımcı olur. Videolar birçok alandan bahsediyor ve birçok heyecan verici içerik, daha doğru konuşurken telaffuz ve ritim pratiği yapmanıza yardımcı olmak için sizi cezbediyor.

DESTEK DOĞRU, HIZLI TERCÜME

Yabancı dil öğrenmenin yanı sıra doğru, hızlı ve etkili çeviri çalışmaları ile de kullanıcılara destek olabilir. Şu anda, üç heyecan verici çeviri formuna sahiptir, yani her şeyden önce, metin çevirisini rahatça kullanmanıza izin verir. Sadece metni yazmanız ve arama düğmesine basmanız yeterlidir; uygulama hemen sonuçları üretecektir. Alternatif olarak, uygulamanın çevirmesi için resimler sağlamak için kamerayı veya galeriyi kullanabilirsiniz. Son olarak, mikrofonu açıp doğrudan cihaza konuştuğunuzda, sesli çeviri yöntemi onu tanıyacak ve doğru şekilde işleyecektir.

U-Dictionary: Oxford Dictionary Şimdi Ücretsiz Çevir U-Dictionary: Oxford Dictionary Şimdi Ücretsiz Çevir

DÜZENLEME HATALARINI DÜZELTİN

Yeni kelime öğrenmek yeterli değildir; daha fazla gramer öğrenmen gerekiyor. Temelden ileri seviyeye kadar farklı seviyelerden bir gramer koleksiyonuyla sizi destekliyoruz. Tam bilgiye sahip olabilmek için her gün seçin ve çalışın, gelecekteki çalışmalar için uygulaması kolay. Aynı zamanda, denemeler ve denemeler yazarken çok faydalı olan bir dilbilgisi düzeltme özelliği ekledik.

YALNIZCA KİLİT EKRANI KELİME UYGULAMALARI

Yabancı dil öğrenmek, hızla öğrenilebilen günlük bir öğrenme işidir, bu nedenle U-Dictionary her kullanıcıya bir kilit ekranı özelliği sunar. Spesifik olarak, size zor kelimelerden oluşan bir seçenek sunulacak veya hatırlamanız, öğrenmeniz, sabitlemeniz ve her gün görüntülemeniz gerekiyor. Ardından, bir mobil cihazla her temas ettiğinizde ortaya çıkıyor, gözünüze çarpıyor ve yavaş yavaş kullanıcının hafızasına sızıyor. Kilit ekranında görünen kelime sayısını istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.


İndir (32MB)

Artık indirmeye hazırsınız UDictionary Translator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir