UC Browser
UC Browser

UC Browser v13.4.0.1306 APK + MOD (Birçok Özellik) indir 2022


UC Tarayıcı artık en parlak ve en popüler web tarayıcısıdır. Filmlerin, müziğin ve sürekli bilgi ile güncellenen çevrimiçi gazetelerin keyfini çıkarmak için web sitelerine erişmenizi sağlar. Bu uygulama sayesinde siteyi kullanırken hiçbir zaman herha

Android Android İletişim
4 ( 112 puan )
Fiyat: $0
İsim UC Browser
Yapımcı UCWeb Singapore Pte Ltd
Tür İletişim
Boyut 60MB
Versiyon 13.4.0.1306
MOD Birçok Özellik
Orjinal Google Play
UC Browser is the most famous version in the UC Browser series of publisher UCWeb Singapore Pte Ltd
Mod Version 13.4.0.1306
Total installs 500,000,000+
  • Ekranın altında / Yakınlaştır” düğmesi
  • Gereksiz işlemler kaldırıldı
  • Sekme sınırı yok
  • “Sitelerim” sayısını artırdı
  • Panodaki artan karakter sayısı
  • Oynatıcıdaki ve Youtube'daki açılır pencere kaldırıldı: "Videoları Paylaşın ve Para Kazanın"
  • Tam ekran video oynatıcı modunda youtube'dan video indirin
  • UserAgent değişti


İndir (60MB)

UC Tarayıcı artık en parlak ve en popüler web tarayıcısıdır. Filmlerin, müziğin ve sürekli bilgi ile güncellenen çevrimiçi gazetelerin keyfini çıkarmak için web sitelerine erişmenizi sağlar. Bu uygulama sayesinde siteyi kullanırken hiçbir zaman herhangi bir engelle veya sorunla karşılaşmayacaksınız. Bu şimdiye kadar bildiğiniz en sorunsuz uygulama olarak kabul edilir.

YENİ İYİLEŞTİRME, YENİ VERSİYON

Şu anda, yakın zamanda güncellenen sürümle UC Tarayıcı, optimize edilmiş ve eskisinden daha modern olan birkaç yeni yükseltme getiriyor. AVUSTRALYA tarafından geliştirilen U4 özelliğini kullanıyoruz. Bununla, web sitesine erişirken hat hızını %20’ye kadar artıracaksınız. Sadece bu değil, bu uygulama kullanıcıların kişisel bilgilerini her zamankinden daha güvenli bir şekilde korumalarına yardımcı olacak. Ayrıca depolama yönetim sistemi de çok daha standarttır.

UC Tarayıcı-Güvenli, Hızlı, Özel

UC Tarayıcı-Güvenli, Hızlı, Özel

İNANILMAZ İNDİRME HIZI

UC Tarayıcı ile mobil cihazlara ne kadar hızlı veri indirebildiğinize şaşıracaksınız. Sunucu, bu işlemi mümkün olduğunca hızlandırmaya ve performansı sabit tutmaya yardımcı olacaktır. Ancak, üçüncü bir taraftan bir sorunla karşılaşırsak, kapsamlı test sürecini derhal tekrar durduracağız ve kullanıcının onayı ile indirmeye başlayacağız. Özellikle, indirmeye durduğu noktada devam edecek, böylece önemli ölçüde daha hızlı yüklenmesi gereken içeriğin keyfini çıkarabilirsiniz.

MİNİ OYUNCU MODU

Son derece çekici bir videoya hayransanız, ailenizden veya sevgilinizden bir mesaj alıyor musunuz? Hala video izlemek ve onlarla harika sohbetler yapmak istiyorsanız sorun olur mu? Size verdiğimiz cevap tamamen normaldir. Oynatılmakta olan video penceresini ana web sayfasından uzaklaştırmak ve akıllıca otomatik olarak ekranın üstüne yerleştirmek için simge durumuna küçültülmüş oynatmayı açabilirsiniz.

UC Tarayıcı-Güvenli, Hızlı, Özel

UC Tarayıcı-Güvenli, Hızlı, Özel

BENZERSİZ ARKA PLAN MODU

Sadece bu değil, aynı zamanda telefonunuzda aynı anda birçok başka şey yaparken müzik dinleyebilir ve videoların keyfini çıkarabilirsiniz. Bu özellik UC Tarayıcı, arka planda video oynatmayı çağırır. Ayrıca, bu uygulama aynı türdeki diğer uygulamalardan daha özeldir, çünkü web sitesinde ne kadar çok gezinirseniz, o kadar fazla veri tasarrufu sağlarsınız. Bu, navigasyonu hızlandırmak için akıllı veri sıkıştırma sayesinde mümkündür.

ÖZEL GİZLİ MOD

Bir web sitesini ziyaret etmek istiyor ancak belirli koşullar nedeniyle uygulama ana sayfasının kişisel bilgilerinizi almasına izin vermiyorsanız, UC Tarayıcı size gizli modda yardımcı olur. Bu mod ile önbelleğe kadar olan tüm geçmiş hiçbir yere kaydedilmez. Bununla birlikte, kullanıcılar kimse tarafından algılanmadan özel deneyimlere sahip olacaklar.

UC Tarayıcı-Güvenli, Hızlı, Özel

UC Tarayıcı-Güvenli, Hızlı, Özel

GÜVENLİ GECE MODU

Sınırsız güzel deneyimler için sorunsuz web sitelerine erişmenin yanı sıra, kullanıcılara üçüncü taraflardan gelen tüm spam reklamları engelleme özelliğini de sunuyoruz. Uygulama, videoların, müziğin, haberlerin keyfini çıkarma ve can sıkıcı hissetme sürecinde görünmesini istemediğinizi biliyor, bu nedenle bu özelliği başlattığında çok sayıda iyi eleştiri aldı. Kullanıcıların göz sağlığını etkileyen göz ağrıları yaşamaması için bununla da kalmayan uygulama, sizi daha rahat ettirecek bir gece modu sunuyor.


İndir (60MB)

Artık indirmeye hazırsınız UC Browser ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir