Twilight
Twilight

Twilight: Blue light filter v12.14 APK + MOD (Pro Kilitsiz) indir 2022


Twilight, uzun süre kullanıldığında özel ışık türlerinin kullanıcının gözlerini etkilemesini önlemede son derece faydalı olan bir mavi ışık filtresi uygulamasıdır. En kötüsü, kullanıcılar yatmadan önce çok uzun süre bu tür ışığa maruz kaldığında, bir

Android Android Sağlık ve Fitness
4 ( 310 puan )
Fiyat: $0
İsim Twilight
Yapımcı Urbandroid (Petr Nálevka)
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 7MB
Versiyon 12.14
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Twilight is the most famous version in the Twilight series of publisher Urbandroid (Petr Nálevka)
Mod Version 12.14
Total installs 10,000,000+

İndir (7MB)

Twilight, uzun süre kullanıldığında özel ışık türlerinin kullanıcının gözlerini etkilemesini önlemede son derece faydalı olan bir mavi ışık filtresi uygulamasıdır. En kötüsü, kullanıcılar yatmadan önce çok uzun süre bu tür ışığa maruz kaldığında, birçok uyku sorunu yaratabilir ve kullanıcının sinirlerini etkileyebilir. Bu nedenle, bu semptomdan muzdarip olanlar gözlerini korumak ve harika bir uyku çekmek için bu uygulama mutlak çözüm olacaktır.

OTOMATİK PARLAKLIK AYARI

Twilight’ın ilk özelliği, kullanıcının gözlerini tehlikeli anlardan korumak için cihazın parlaklığını dinamik olarak değiştirme yeteneğidir. Bu, kullanıcı içeride veya dışarıdayken parlaklığı değiştirmek için de geçerlidir ve kullanıcının telefonu rahatça izlemesi, okuması ve kullanması için her şey yeterlidir. Uygulama, kullanıcının çevresini tanımak için özel protokoller kullanır ve her zaman en parlak açıda bile uygun parlaklığı ayarlar.

Alacakaranlık: Mavi ışık filtresi Alacakaranlık: Mavi ışık filtresi

MANUEL AYAR İÇİN ÇEŞİTLİ IŞIK FİLTRELERİ

Kullanıcılar otomatik parlaklık düzeltme özelliğini beğenmezse, uygulama cihaz için birçok benzersiz ve kullanışlı ışık filtresi sunacaktır. Bu filtreler bazen Sun, Alarm, Custom ve Always olarak adlandırılır. Her seçeneğin etkileri ve yetenekleri, kullanıcıların kalitelerini değiştirmeleri için kapsamlı özelleştirmenin yanı sıra farklı ve çeşitlidir. Ek olarak, filtrelerin sürekli değiştirilmesi de yararlıdır ve gözlerin çeşitli dost ve sağlıklı ışığa uyum sağlamasına yardımcı olur.

MUTLAK MAVİ IŞIK KORUMASI

Bluelight, genellikle karanlık yerlerde veya kullanıcının gözlerinin yorgun ve hassas olduğu gece saatlerinde zararlı olan bir ışıktır. Bu tür bir ışık, uzun süre kullanıldığında son derece zararlıdır, ancak Alacakaranlık tehlikeli yoğunluğunu azaltabilir, hatta gözleri koruyabilir ve kullanıcıya iyi bir gece uykusu verebilir. Uygulama ayrıca, kullanıcı uzun süre korumasız mavi ışığa maruz kalırsa ve daha fazlasına daha iyi uyumaya yardımcı olacak daha fazla yönteme sahip olacaktır.

PROFİLİNİZİ HIZLI BİR ŞEKİLDE PLANLAYIN

Işık yoğunluğunun sürekli ayarlanması göze fayda sağlayarak her türlü ışığa daha esnek bir şekilde uyum sağlamasına yardımcı olur. Bu nedenle, uygulama, kullanım süresini serbestçe değiştirmek veya ışığı değiştirmek için birçok farklı kullanıcı profiline sahip olacak yavaş yavaş adapte olmaya devam ediyor. Tabii ki, profillerin tümü kullanıcının ortamına veya gerçek zamanlı olarak otomatik olarak uygulanacak ve gözlerini tehlikeli ışıklardan korumayı vaat edecek.

Alacakaranlık: Mavi ışık filtresi Alacakaranlık: Mavi ışık filtresi Alacakaranlık: Mavi ışık filtresi

ÇEŞİTLİ PLATFORMLARDA ÇALIŞIN VE SENKRONİZE EDİN

Twilight’ın avantajı, kullanıcının gözlerini korumak için tüm kullanıcı verilerini ve bağlantıları diğer platformlarla senkronize etmesidir. Bu uygulama, herhangi bir kaynaktan gelen herhangi bir parlaklığa müdahale ederek, kullanıcının gözlerini her ayrıntıda, anda ve yerde korumaya yardımcı olur. Ayrıca, gözleri korurken kullanıcı deneyimini veya ekran rengini değiştirmek için başka birçok seçenek de önerecektir.

İYİ BİR UYKU İÇİN BÜYÜK BİR TAVSİYE

Uygulama, kullanıcının gözlerini korumak için ışıktan yararlanmanın yanı sıra, son derece iyi uyumak için birçok yararlı talimat da sunacak. Bu içeriklerin tamamı geçmişte uzun süre mavi ışığa maruz kaldığında uyumakta zorluk çeken ve nörolojik etkileri olan kişiler içindir. Neyse ki, bu öğreticiler zaman içinde revize edildi, bu nedenle artık herkes tarafından kullanılabilir.

Twilight’ın büyüklüğü, kullanıcının gözlerini çok sayıda karmaşık ışığa uzun süre maruz kalmaktan korumadaki güvenliğidir. Birçok insan, yatmadan önce uzun süre mavi ışığa maruz kaldığı için sık sık uyku bozuklukları yaşar. Uygulama ayrıca, bu modern günlerde ilgili sorunları çözmek ve görme yeteneğini geliştirmek için daha fazla öğreticiye ve içeriğe sahip olacak.


İndir (7MB)

Artık indirmeye hazırsınız Twilight ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanUrbandroid (Petr Nálevka)

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir