Turmoil
Turmoil

Turmoil v3.0.47 MOD APK (Tam Sürüm Kilitsiz) indir 2022


Turmoil, oyuncuları yağlar ve diğer fosil yakıt ürünlerinde uzmanlaşmış, genişletilmiş bir ticaret şirketine kaptırmak için teşvik edici oyun ve özelliklere sahip, keyifli bir petrol imparatorluğu kralıdır.

Android Android Macera Oyunları
5 ( 186 puan )
Fiyat: $0
İsim Turmoil
Yapımcı LTGAMES GLOBAL
Tür Macera Oyunları
Boyut 130MB
Versiyon 3.0.47
MOD Tam Sürüm Kilidi Açık
Orjinal Google Play
Turmoil is the most famous version in the Turmoil series of publisher LTGAMES GLOBAL
Mod Version 3.0.47
Total installs 100,000+

İndir (130MB)

Turmoil, herkesi bir petrol imparatorluğu kurmanın en uç noktasına kadar eğlendirmek için sonsuz derinlik ve heyecan verici potansiyele sahip ekonomik strateji oyunu sunuyor. Bununla birlikte, oyunun getirdiği görsel kalite, eğlence ve rahatlama konusunda birçok sınırlamaya sahiptir ve oyuncuların her şeyden zevk alması için mutlak ve boldur. Oyuncunun fikrine veya bir imparatorluğu yönetme becerisine bağlı olarak, dünya ile anlamlı bir itibar yaratabilir ve birçok cömert takas yapabilirler.

kargaşa

BÜYÜLEYİCİ BİR GERÇEK ZAMAN PETROL SAHA YÖNETİMİ

Turmoil’in oynanışı, oyuncuyu çeşitli aşamalardan geçerek gelişen bir petrol imparatorluğu geliştirmeye yönlendirir. Bu arada, birçok kampanyadan geçmeleri gerekiyor, ancak aynı zamanda daha fazla yeni işlev veya içeriğin kilidini açabilmek için her şeyi en üst düzeye çıkarmak zorundalar. Oyuncunun yönetim becerisine güvenerek, zaman içinde çeşitli eğlenceli ancak yenilikçi yollarla petrol imparatorluklarını hem koordine edebilir hem de genişletebilirler.

kargaşa

KAYNAKLI YAĞ DAMARLARINI GELİŞTİRİN VE BULUN

Oyuncu, çeşitli vahşi konumlarda daha fazla petrol çıkarmak için farklı teçhizatlar inşa etmek zorunda kalacak ve her kampanyada mümkün olduğunca fazla petrol elde edecek. Ancak, petrol damarlarını bulmak için matkabı yönlendirmeleri ve tükenene kadar her şeyi yavaş yavaş emmeleri gerekir. Tüm damarları emerken, oyuncu sürekli olarak dolu petrol varillerini toplamalı ve çeşitli ortaklar veya hükümetlerle uğraşmak için bunları depoya nakletmelidir.

kargaşa

PETROL ENDÜSTRİSİNİ OLUŞTURUN VE DÜNYAYA GENİŞLETİN

Oyuncunun dünya ile bir dizi bağlantı oluşturmak için tüm endüstrileri birbirine bağlaması gerektiğinden, Turmoil’de petrol endüstrisi inşa etmek karmaşıktır. Önemli olan, her kampanyanın verimliliğini artırmak için endüstrileri sürekli olarak iyileştirmeleri ve yeni petrol madenciliği teknolojilerini değiştirmeleri gerektiğidir. Oyuncu, bir petrol patronunun büyüleyici hissinin tadını çıkarmak için oyun içindeki neredeyse tüm içeriği ve oyun yapısını sonsuz bir şekilde yükseltebilir.

kargaşa

BAŞKA BİRİLERLE TİCARET YAPIN VE İTTİFAK OLUŞTURUN

Oyuncular dünya üzerindeki etkilerini genişletmek istiyorlarsa, yükseltmek için bol miktarda sermaye elde etmek için sürekli olarak başkalarıyla ticaret yapmaları gerekir. Oyuncu, kariyerinde başarılı bir şekilde ticaret yaparken, devam edebilir ve dünya petrol ekonomisi üzerinde önemli bir etkiye sahip olan büyük figürlerden biri olabilir. Piyasayı manipüle ederken ve ilgili işletmelerde en fazla hisseye sahip olurken petrol fiyatı üzerinde daha fazla etkiye sahip olacaklar.

kargaşa

PETROL EKONOMİSİNİ TEKELLEŞTİRMEDE SINIRINIZI ZORLAYIN

Turmoil’in oynanışındaki ek zorluklar yeni olasılıklar açacak ve aynı zamanda oyuncuların bir imparatorluk inşa etmedeki yaratıcılığını teşvik edecek. Bunun da ötesinde, petrol damarları arayışında birçok sınır ve büyük değişiklik yaratmak için içerikleri ve arazileri sürekli olarak değişecektir. Elbette zorluklar, her oyuncunun ilerlemesini tazeleyecek ve petrolü kontrol etmek için diğer iş adamlarıyla savaşırken birçok yeni sorunla karşı karşıya kalmalarını sağlayacaktır.

Turmoil, oyuncuların en güçlü ve müreffeh petrol imparatorluklarını yaratma heyecanını uyandırmak için derin ve canlı bir oynanışa sahiptir. Ayrıca, insanların dünyanın petrol ekonomisinin nasıl çalıştığını anlamaları ve hatta bu endüstriden birçok fayda elde etmeleri için birçok önemli bilgiyi uygular.

kargaşa

ANA ÖZELLİKLER

  • Yenilikçi ve büyüleyici bir ekonomik oyun, oyuncuların petrol işini kontrol etmek için gelişen bir imparatorluk geliştirmesini sağlıyor.
  • Muazzam miktarlar kazanmak ve petrol stoklarını artırmak için yeni petrol sondaj tekniklerinde daha fazla yükseltme elde etmek için yeni endüstriler veya depolar kurun.
  • En müreffeh petrol kapitalisti olurken daha fazla sermaye kazanmak ve dünyanın petrol değerini etkilemek için diğer işletmelerle ticaret yapın.
  • Ana oyun veya kampanyalar için ekstra gelir ve beceriler için petrol damarlarının kullanımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için mücadelenin sınırlarını keşfedin.
  • Dünyanın en büyük araştırmacıları tarafından inşa edilen sezgisel ve orijinal petrol sondajları aracılığıyla imparatorluğun gücünü genişletmek için petrol sondajında ​​yeni teknolojiyi edinin.


İndir (130MB)

Artık indirmeye hazırsınız Turmoil ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanLTGAMES GLOBAL

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir