Turmoil
Turmoil

Turmoil v3.0.60 APK (Kilidi Açıldı) indir


Turmoil, oyuncuları petrol ve diğer fosil yakıt ürünlerinde uzmanlaşmış genişletilmiş bir ticaret şirketine kaptırmak için teşvik edici oynanışa ve özelliklere sahip eğlenceli bir petrol imparatorluğu kralıdır.

Android Android Gündelik
5 ( 114 puan )
Fiyat: $0
İsim Turmoil
Yapımcı LTGAMES GLOBAL
Tür Gündelik
Boyut 126.77 M
Versiyon 3.0.60
MOD Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Turmoil is the most famous version in the Turmoil series of publisher LTGAMES GLOBAL
Mod Version 3.0.60

İndir (126.77 M)

Turmoil MOD APK’da verimli bir petrol tüccarı olun. Bu, 12 yaş ve üstü için Android işletim sistemi mobil cihazlarında gayri resmi bir oyundur. Oyuncular, olası petrol endüstrilerini bulma, arazi satın alma, sömürülen petrolü satma, hisse senetlerine yatırım yapma ve zengin olma prosedürünü deneyimleyecekler. MOD varyasyonu, satın alma ücreti ödemeden oyunun tüm seviyeleriyle karşılaşmanıza yardımcı olur. Açıkça herkes faydalı bir iş istiyor. Daha sonra, insanların sunduğu tüm Turmoil kaynaklarının kilidini açan MOD özelliğini kullanmak, madencilik yapacak cihazlardan veya işlemleri gerçekleştirmek için paradan asla yoksun olamaz. Olabildiğince fazla araziye sahip olun, ne kadar çok petrol kuyusu eklerseniz, şüphesiz geliriniz o kadar büyük olacaktır. Hızla kurun ve katılın!

1_turmoil 2

Turmoil MOD APK hakkında

Petrol işi bir süredir sıcak bir konu. Pek çok insanın hızla zenginleşmesine, petrol zengini ülkelerin gelişmesine yardımcı olacak. Petrol dünya çapında “siyah altın” olarak bilinir. Bu nedenle, bir an önce petrol yatırımcısı olmak isteyen birçok kişi var, özel şansının ne olduğunu görün. Bunu yapmak gerçekten de zorsa, petrol cevherlerinin keşfedildiği, kullanıldığı ve nihayet taşındığı ve sunulduğu prosedürü anlamak için Turmoil’e katılacaksınız. Bu video oyunu, arazi anlaşmaları, zengin madenciler arasında ticaret gibi çeşitli diğer ilgili unsurları dahil etmenin yanı sıra bu prosedürü çok ayrıntılı bir şekilde simüle ediyor. Birlikte bir küçük işletme tasarımı geliştirelim! Yazar LTGAMS INTERNATIONAL ile ilgili oyun, lansmanından bu yana yalnızca Bing Enjoy mağazasıyla ilgili olarak on binlerce indirmeyi kendine çekti. Tüm insanlar olumlu eleştiriler bırakıyor, skor 4.6 / 5 oyuncu.

1_turmoil 3

Eşlik eden figürlerin toplanması

katıldığınızda, Turmoil sizi tip seçim ekranına yönlendirecektir. Blanche, Joshua, Rircado ve Daisy olmak üzere dört ana figür bulabilirsiniz. Bu erkek ve kadınların her biri, benzersiz kişilik özelliklerine ve petrol işine yönelik yeteneklere sahiptir. Örneğin, Blanche deneyimli ve yaşlı bir avukattır. Bu kadın petrol endüstrisine baktığınızda finansal yatırımın reklamını yapmaya çalışıyor ve size yol arkadaşı olmanızı istiyor. Hatta çobanlık yapan göçebe bile 1000’lerce farklı yeri gezmiştir. Petrol endüstrilerine sahip olma ihtimali yüksek olan yerleri iyi anlıyor. Diğeri, her zaman akıllı bir iş stratejisi sergileyen bir entelektüel olan muhteşem Daisy ve zamanının geri kalanını petrol sahalarını sömürerek geçirmek isteyen klasik bir denizci olan Bay Rircado olabilir. Hangi karaktere karar vereceğin senin kararın. Bir kişi bunları kullanacak, aşırı zengin olmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Seçmediğiniz kişiliğe gelince, genellikle rakibiniz olurlar ve çoğu zaman kesinlikle iyi bir işbirlikçi olurlar.

1_turmoil 4

Arazi ve petrol sahaları aranıyor

İlk olarak, sizi varsayılan bir alana götürürseniz, Turmoil oyun boyunca size rehberlik eder. Bir maden bulmaktan, bir petrol tatbikatı oluşturmaya ve petrolün mevcut mağazaya tam olarak nasıl taşınacağına kadar adım adım talimatlar. Temel araçların yanı sıra öğrenilecek birçok yeni şey var. Önemli miktarda nakit kazandıktan sonra, ilk arazi müzayedesi gerçekleşir. Oyuncular arzu edilen araziyi seçer ve gerçekten orada madencilik yapmak için ödeme yapar. Ardından sensörü koyacaksınız. Sakin olun ve teçhizatı yerleştirmeden önce işaretin en iyi nerede olduğunu kontrol edin. Egzersizle ilişkili seviye ve egzersiz yolu sizin tarafınızdan değiştirilir. Harika bir madencilik yeri seçmek için çok dikkatli bir şekilde gözlemleyin.

1_turmoil 5

Madencilik araçları satın alın, petrol taşımacılığı

Ek olarak tanıttığım gibi, araçların kilidi yavaş yavaş açılacaktır. Her yeni makine ve araba satın aldığınızda daha fazla ödemeniz gerekir. Ancak bunun karşılığında ek olarak petrol işletmeciliği de sorunsuz bir şekilde gerçekleşti. Bu nedenle, bu “siyah gümüş” size iki kez kazandırdığından, para ticareti yaptığınıza pişman olmayın. Ne kadar yüksek teknoloji uygulanırsa, çıkarma prosedürü o kadar küçük olur, o kadar fazla yağ sunarsınız, dolayısıyla daha fazla gelir elde edersiniz. Ancak ne zaman satmanız gerektiğini seçmek için petrolün maliyetini gözlemlemeyi unutmayın. Maliyetin düştüğünü fark ederseniz, bir tank satın almalı ve satmak için maliyet yüksek olana kadar beklemelisiniz. İş her zaman hareketliliğe ihtiyaç duyar.

En zengin birey olma girişimi

sadece petrol çıkarma, arazi ihaleleri ve hisse senedi müzayedeleri değil. Teklif çatışmalarında diğer çeşitli rakiplere karşı rekabet edin ve onları yenmek için yeterli teklif verin. Daha zengin ve daha zengin olmak. Büyük iş, petrol kasabasının zirvesine çözüm için önemli bir basamaktır. Zirvede olma hissi genellikle harika, değil mi?

1_turmoil 6

Kolay görseller

Görüntülerle ilgili olarak, Turmoil’in tasarımı da seçici değil. Tipik olarak, yağ çıkarma ekranı geniş bir arazi alanına sahiptir, bu nedenle makineler, otomobiller, insanlar ve evler gibi şeylerin çok ayrıntılı olması gerekmez. Oyuncunun hayal etmesi için yeterli. Karışık-açık ve koyu renkler. Kaos gibi iş hazırlığı içeriğini destekleyen bir kumarhane oyununda bu tür grafikler makuldür.

 


İndir (126.77 M)

Artık indirmeye hazırsınız Turmoil ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanLTGAMES GLOBAL

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir