TurboTel Pro
TurboTel Pro

TurboTel Pro v9.0.2 APK indir (Reklamlar Kaldırıldı) 2022


TurboTel Pro, kullanıcılara mükemmel bir sohbet deneyimi sunar. Mesajlaşma görüşmeleri yoluyla iletişim özellikleri artık mükemmel bir şekilde optimize edildiğinde, kullanıcılar mesaj oluşturma ve gönderme kolaylığından memnun kalır ve uygulamanın do

Android Android İletişim
5 ( 276 puan )
Fiyat: $0
İsim TurboTel Pro
Yapımcı ellipi group
Tür İletişim
Boyut 35MB
Versiyon 9.0.2
MOD Reklamlar Kaldırıldı
Orjinal Google Play
TurboTel Pro is the most famous version in the TurboTel Pro series of publisher ellipi group
Mod Version 9.0.2
Total installs 500,000+

İndir (35MB)

TurboTel Pro, kullanıcılara mükemmel bir sohbet deneyimi sunar. Mesajlaşma görüşmeleri yoluyla iletişim özellikleri artık mükemmel bir şekilde optimize edildiğinde, kullanıcılar mesaj oluşturma ve gönderme kolaylığından memnun kalır ve uygulamanın doğasında bulunan güvenlik endişelerini kullanırken oldukça güvenlidir.

TurboTel Pro TurboTel Pro

UYGULAMANIN BÜYÜK NOKTALARI

Uygulama, mesaj gönderme konusunda etkin bir çözüm olarak geliştirilmiştir, bu nedenle uygulamanın ana özelliği kesinlikle mesaj oluşturma ve göndermedir. Bununla birlikte uygulama, bilgiler dahil olmak üzere birçok başka özellik de sunar; Kitle iletişim araçları aracılığıyla mevcut bilgilerle ilgili tamamen yeni ve hızlı bildirimler alacaksınız. Bununla da kalmayıp, uygulamayı kullanma deneyiminin çeşitlendirilmesi ve kullanıcılara mümkün olduğunca fazla kişiselleştirme sağlaması için diğer özel özellikler geliştirilmiştir.

TurboTel Pro TurboTel Pro

YÜKSEK MESAJ GÜVENLİĞİ

Uygulamayı kullanma sürecinde mesajları silme ve gizleme, hesapları gizleme ve devre dışı bırakma gibi birçok özel güvenlik özelliği yaşayacaksınız…. Ve diğer birçok özellik, ana hesabınıza hesapları veya mesajları sıralama ve gizleme özellikleri tarafından sızmış olsa bile size mutlak güvenlik sağlar. Uygulama, hesabınıza her giriş yaptığınızda her zaman kimlik doğrulaması istediğinden, hesabı uzaktan yönetmenize olanak tanıdığından, oturum açma sorunu da önemlidir.

Hesabınıza yapılan tüm işlemler ve giriş işlemleri ana giriş cihazı üzerinden gerçekleştirilir ve giriş yapmak için kullandığınız hesap veya telefon numarası üzerinden bir kimlik doğrulama kodu bulunur. Üstün güvenlik özellikleri ile bu uygulama size kişisel bilgilerinizde mutlak koruma sağlar. ve özel konuşmaların yanı sıra etkili mesajlaşmayı yönetmek için mükemmel sıralama ve sıralama yetenekleri.

ÇEŞİTLİ ÖZELLİKLER

Uygulama, ses değiştirme, görüntüleri çıkartmalara dönüştürme, birçok bellek ayarı ve özellikle en fazla 10 hesabı destekleme gibi eğlenceden işe çeşitli amaçlarla kullanabileceğiniz tonlarca heyecan verici özelliğe sahiptir. Harika özelliklerin yanı sıra, kimlik doğrulama ve depolama için verimli yöneticiler de vardır. Harika özellikleri ve yardımcı destek araçlarıyla TurboTel Pro sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.

TurboTel Pro TurboTel Pro

ANA ÖZELLİKLER

  • Mesajları sorunsuz ve hızlı bir şekilde oluşturun ve gönderin, kullanıcılara yüksek verimlilik ve kararlılık sağlar.
  • İlginç özellikler, normal mesajlar alıp göndermenin yanı sıra mesajlaşmada çeşitlilik yaratır
  • Akıllı mesaj düzenleyici ve yönetici, kullanıcılara faydalı etkiler getirir.
  • Her zaman güvenli bir durumda, oturum açma sırasında son derece yüksek bilgi güvenliği ile aynı anda birden fazla hesabı destekler.
  • Konuşmalar her zaman, her yerde son derece kolay bir şekilde sıralanır veya saklanır, bu da metin yazmanızı kolaylaştırır.


İndir (35MB)

Artık indirmeye hazırsınız TurboTel Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir