TuneIn Pro
TuneIn Pro

TuneIn Radio Pro v28.3.1 APK + MOD (Ücretli/Optimize Edilmiş) indir 2022


TuneIn Pro, rahat bir multimedya akış platformudur ve izleyicileri ve daha fazlasını memnun etmek için her zaman birçok gelişmiş özellik sunar. Başka bir deyişle, bu uygulama aracılığıyla dünya çapında müzik, podcast'ler, radyo ve daha fazlası gibi b

Android Android Müzik ve Ses
5 ( 732 puan )
Fiyat: $0
İsim TuneIn Pro
Yapımcı TuneIn Inc
Tür Müzik ve Ses
Boyut 31MB
Versiyon 28.3.1
MOD Yamalı/Mod Ekstra
Orjinal Google Play
TuneIn Pro is the most famous version in the TuneIn Pro series of publisher TuneIn Inc
Mod Version 28.3.1
Total installs 1,000,000+
 • Kök veya Lucky Patcher veya Google Play Modded gerekmez;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Aktif izleyici veya reklam yok;
 • Başlangıç ​​izni devre dışı bırakıldı;
 • AOSP uyumlu mod;
 • Geliştirici ayarları etkinleştirildi;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 213dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından yayınlandı.


İndir (31MB)

TuneIn Pro, rahat bir multimedya akış platformudur ve izleyicileri ve daha fazlasını memnun etmek için her zaman birçok gelişmiş özellik sunar. Başka bir deyişle, bu uygulama aracılığıyla dünya çapında müzik, podcast’ler, radyo ve daha fazlası gibi birçok popüler içeriğe erişebilirler. Tüm içeriğin akışının yanı sıra, birçok ek özelleştirme ve kişiselleştirme, insanların aktivitelerini ve etkileşimlerini geliştirmek için yeni olanaklar sunuyor.

TuneIn Pro: Canlı Sporlar, Haberler, Müzik ve Podcast'ler TuneIn Pro: Canlı Sporlar, Haberler, Müzik ve Podcast'ler

SONSUZ MÜZİĞİ HER ZAMAN YAYINLAYIN

Müzik, insanlar ne yaparsa yapsın son derece etkili bir zihinsel çare olarak kabul edilir, bu nedenle TuneIn Pro’nun geniş bir müzik kitaplığı olacaktır. Ayrıca tüm içeriği, rafine ve zarif arayüzü sayesinde düzenli bir şekilde düzenlenmiştir. Ayrıca, kullanıcıların müzik aramalarını tarzlarına veya zevklerine göre hızla daraltmaları için basit ama mükemmel bir filtreyle bütünleşir.

EN DOĞRU HABERLERİ OKUYUN

Bu uygulamanın sürprizi, hangi tür veya alan olursa olsun, kullanıcıların dünyadaki tüm bilgileri yakalamaları için kullanışlı bir haber okuyucusunu entegre etmesidir. Tabii ki, esas olarak müzik ve eğlence dünyasıyla ilgili tüm haberleri günceller, hatta favori kategorilerinde yeni haberler olduğunda kullanıcılara sürekli bildirim gönderir. Ayrıca gazetenin deneyimini veya konforunu değiştirmek için günlük haber kategorisini özgürce özelleştirebilirler.

TuneIn Pro: Canlı Sporlar, Haberler, Müzik ve Podcast'ler TuneIn Pro: Canlı Sporlar, Haberler, Müzik ve Podcast'ler

PODCAST’TAN YÜKSEK KALİTELİ İÇERİK

Podcast, insanlara ünlülerin komik anlarını sunduğu için TuneIn Pro’daki müziğe ek olarak da görülüyor. Neredeyse tüm podcast içeriği, her kanalın bölümlerine sarılır ve kullanıcılar her şeyi kolayca aktarabilir veya indirebilir. Uygulama ayrıca, favori Podcast kanallarında yeni etkinlikler olduğunda kullanıcılara bildirim gönderecek.

DÜNYA ÇAPINDA 200’DEN FAZLA RADYO İSTASYONU

Podcast’ler gibi aktif içeriklerin yanı sıra, Radyo istasyonları da kullanıcıların araba kullanırken veya çalışırken dinleyebilecekleri ilginç içeriklerdir. İçeriği çeşitli ve zengindir, ancak kullanıcılar ilgili içeriği filtreleyebilir ve her radyo ile geniş bir keşif yapabilir. Kullanışlı olan şey, insanların her zamankinden daha iyi bir radyo dinleme deneyimi için yakındaki Bluetooth cihazlarına bağlanabilmesidir.

TuneIn Pro: Canlı Sporlar, Haberler, Müzik ve Podcast'ler TuneIn Pro: Canlı Sporlar, Haberler, Müzik ve Podcast'ler

ÇEŞİTLİ CANLI YAYINLARI İZLE

Kullanıcılar, TuneIn Pro’ya entegre edilmiş birçok alanın veya TV kanalının sayısız canlı akışını rahatlıkla izleyebilirler. İçerikleri çeşitlidir ve tüm dünyayı kapsar, bu nedenle kullanıcılar aramayı daraltmak için filtreler kullanmalıdır. Hemen hemen her platform, kategori ve türün benzer özellikleri vardır, bu da kullanıcıların uygulamanın temel özelliklerine veya işlevlerine hızla alışmalarına yardımcı olur.

ÖNERİLERİNİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN

Entegre bir içerik öneri sistemi, her kullanıcının sürekli olarak etkileşime girmesi gereken güvenilir bir arkadaştır. Ana sayfa, otomatik olarak benzersiz içeriğe sahip etkileyici izleme listeleri oluşturarak, kullanıcıların favori etkinlikleri veya türleriyle ilgili içeriği sürekli olarak önerecektir. Elbette tavsiye sistemi, dünya çapındaki tüm multimedya içeriği ile kullanıcıların ufkunu çeşitlendirdiği ve genişlettiği için en büyük buluş.

TuneIn Pro, neredeyse tüm multimedya platformlarını kapsadığında en değerli ve harika seçeneklerden biridir. Müziği, podcast’leri, sporları, haberleri ve daha fazlası ne olursa olsun, hepsi uygulamada mevcuttur ve kullanıcıların canlarının çektiği içeriğin keyfini çıkarmalarını bekler.


İndir (31MB)

Artık indirmeye hazırsınız TuneIn Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir