Tubi
Tubi

Tubi Free Movies/TV Shows v4.19.2 APK indir (Optimize Edilmiş/Reklamsız) 2023

Dışarı çıkmaktan korkuyorsanız veya sinemalarda film izleyemiyorsanız, Tubi TV size bu konuda yardımcı olacaktır. Bu film ve TV uygulamasının sunduğu her şeyle birlikte, birçok kullanıcı tarafından yüksek puan aldı. Sürekli değişen bir eğlence dünyas

Android Android Araçlar
5 ( 943 puan )
Fiyat: $0
İsim Tubi
Yapımcı Tubi TV
Tür Araçlar
Boyut 28MB
Versiyon 4.19.2
MOD Optimize edilmiş/Reklamsız
Orjinal Google Play
Tubi is the most famous version in the Tubi series of publisher Tubi TV
Mod Version 4.19.2
Total installs 100,000,000+
 • İzlemeye Devam Edin Giriş Yapmanız Gerekir
 • Buradan  Ücretsiz Kayıt Olun :
 • https://tubitv.com/signup-a
 • Mod Ayrıntıları Hifi2007 Tarafından:
 • ABD dışında VPN gerekli
 • Devre dışı Analytics/Alıcılar/bazı hizmetler
 • Kanca yöntemiyle devre dışı bırakılmış imza doğrulama
 • Sunucu taraflı reklam aralarından gelen tüm çağrılar devre dışı bırakıldı
 • Daha iyi Android için devre dışı bırakılmış izin istemi 11 desteği
 • Uyarlama önleyici simge desteği FireCube/Gen3FS/Lite /4KMax/SmartFireTV
 • *En son sürümlerde ana ekranda simgeyi görmek için uygulamayı bir kez başlatmanız gerekir.

Dışarı çıkmaktan korkuyorsanız veya sinemalarda film izleyemiyorsanız, Tubi TV size bu konuda yardımcı olacaktır. Bu film ve TV uygulamasının sunduğu her şeyle birlikte, birçok kullanıcı tarafından yüksek puan aldı. Sürekli değişen bir eğlence dünyasını kullanıcılarına sunan ücretsiz bir film ve TV uygulaması. En sevdiğiniz filmlerin tümü bu kompakt uygulamada toplanacak. Eğlenceniz ve eğlenceniz için her evin uygulamasına hemen sahip olun.

SİZE TAMAMEN ÜCRETSİZ AMA SÜRPRİZ KALİTELİ BİR DÜNYA SUNAR

En yeni filmlerin veya şovların keyfini çıkarabilmeniz için zaman harcayan arama yapmanıza gerek yok. Tubi TV, izlemeniz için sıcak filmleri ve programları sürekli olarak güncelleyecektir. İsteğe bağlı akış hizmetlerinin tüm işlevlerine sahip ücretsiz bir uygulamadır, ancak bundan çok daha fazlasıdır. Dramalar ve eğlence programlarıyla dolu birçok yeni dünya keşfedeceksiniz. Her şeyin keyfini çıkarmanız için iyi bir tanımı ve ses kalitesi vardır.

Bu ücretsiz bir uygulama olduğundan, çok fazla zaman almayan bazı kısa reklamları da izlemeniz gerekir. Buna karşılık, para harcamayacaksınız ve yine de en yeni filmlere sahip olabileceksiniz. Uygulama, kolay erişim ve olumlu bir izlenim bırakan basit arayüzü nedeniyle her gün birçok kullanıcı tarafından seviliyor ve kullanılıyor. Uygulamayı kullandığınızda minyatür bir sinema parmaklarınızın ucunda.

Tubi – Ücretsiz Filmler ve TV Şovları Tubi – Ücretsiz Filmler ve TV Şovları

BASİT İŞLEMLERLE İLGİNÇ İÇERİKLERE KOLAY ERİŞİM

Tubi TV’de özel programların keyfini çıkarmaya başlamak için temel bilgilerle bir hesap oluşturmanız gerekir. Bu isteğe bağlıdır, ancak bir hesabınız olduğunda ne görmek istediğinizi kontrol etmek daha kolaydır. Bu aynı zamanda ebeveynlerin, çocuklarının izleme geçmişleri boyunca hangi içerikleri izlediğini kontrol etmelerine yardımcı olur.

Uygulama sadece kolay anlaşılır bir arayüze sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda basit gezinme düğmeleri de vardır. Üstte menü paneli ve arama çubuğu bulunur. Kullanıcılar, Popüler, Tür, Koleksiyon ve Kanal gibi geniş kategoriler halinde düzenledikleri için programları veya filmleri hızlı bir şekilde arayabilir. Her büyük kategoride daha ayrıntılı bir alt bölüm olacaktır. Bu tür bir düzenleme, başlığını unutursanız görmek istediğiniz içeriğe hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar.

KULLANICILAR İÇİN ÖZEL DESTEK ARAMA

Bir film veya şov hakkında, yönetmen veya oyuncu gibi yalnızca belirsiz bilgileri hatırlarsınız, ancak belirli adı hatırlamazsınız. İyi bir videoyu kaçırdığınız için endişelenmeyin çünkü arama çubuğu onu hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olacaktır. Tanımladığınız şeyle ilgili herhangi bir bilgi hızlı bir şekilde görünecektir. Bu, filmin veya programın adını hatırlamakla zaman kaybetmez. Yalnızca iyi filtrelenmiş bir arama çubuğu ve sorgu desteğiyle, görmek istediklerinizi kaçırmazsınız.

Beğendiğiniz içeriği bulduğunuzda, keyfini çıkarmak için tıklayın ve ayrıca daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Film veya şovdaki çalışma süresi, tür, yönetmen veya oyuncu dahil olmak üzere yan bilgiler uygulamanın altında görüntülenecektir. İlginç buluyorsunuz ve birçok arkadaşınızla paylaşmak istiyorsanız, ekranın sağ tarafındaki oku kullanın. Burada, onları daha sonra görüntülemek için kaydedecek veya dünyayla paylaşmak için sosyal ağlara bağlanacaksınız.

Tubi – Ücretsiz Filmler ve TV Şovları Tubi – Ücretsiz Filmler ve TV Şovları Tubi – Ücretsiz Filmler ve TV Şovları

FAVORİ KATEGORİ OLUŞTURUN VE KONTROL FİLMLERİ, ÇOCUKLAR İÇİN PROGRAMLAR

Uygulama aynı zamanda, izlemekte olduğunuz popüler veya alakalı içeriği de gösterecek ve böylece rahatlamaya devam edebileceksiniz. Bu öneri, yeni diziler ve filmler aramak için harcadığınız süreyi kısaltacaktır. Bir şeyi izlemenin ortasındayken ancak meşgul olmanız gerektiğinde, boş olduğunuzda izlemeye devam etmek için onu Kuyruğa da koyabilirsiniz.

Favori içeriğiniz var ve hemen izlemek istiyorsunuz ve kendinize bir favori film listesi oluşturabilirsiniz. Veya ebeveynler de küçük çocuklar için içerik seçer ve bu, çocukların yaşlarına uygun içeriği görmelerine izin verirken yetişkinlerin kendilerini tatmin ve güvende hissettikleri bir şeydir. Bir hesabı birden fazla uygulamada da kullanabilirsiniz, böylece ne istediğinizi kolayca görebilirsiniz.

Tubi TV, rahat bir aile ortamına sahip olmanız ve kaliteli film ve program içeriğinin keyfini çıkarmanız için bir yerdir. Bir uygulama, farklı türlere sahip her yaş için uygundu. Kendinizi en yeni film ve şovlardan oluşan bir partiye hazırlayın ve aile üyelerinizi size katılmaya davet edin. Ücretsiz, ancak sizi memnun eden kalitedir.


İndir (28MB)

Artık indirmeye hazırsınız Tubi ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir