TUB
TUB

TUB v0.4.9.2 APK indir (MEGA MENÜ) 2022


TUB, oyuncuların istedikleri şekilde deneyimleyebilecekleri bir sandbox oyunudur. Oyuncular kendi deneyimlerini, arazilerini ve diğer birçok faktörü seçecekler. Aynı zamanda, oyunun sağladığı kaynak sayısı ile olanaklar çok çeşitli olacaktır.ÜCRETSİZ

Android Android Simülasyon
5 ( 363 puan )
Fiyat: $0
İsim TUB
Yapımcı Eclipse Corp
Tür Simülasyon
Boyut 149M
Versiyon 0.4.9.2
MOD MEGA MODU
Orjinal Google Play
TUB is the most famous version in the TUB series of publisher Eclipse Corp
Mod Version 0.4.9.2
Total installs 1,000,000+
 • Tanrı modu
 • GodMode Araç
 • Sonsuz cephane
 • Yeniden Yükleme Yok
 • Görünmez Oyuncu
 • sahte ölüm
 • Hayalet araba
 • Anti Tekme
 • Reklamsız
 • Düşmanları Kontrol Edin Araçları


İndir (149M)

TUB, oyuncuların istedikleri şekilde deneyimleyebilecekleri bir sandbox oyunudur. Oyuncular kendi deneyimlerini, arazilerini ve diğer birçok faktörü seçecekler. Aynı zamanda, oyunun sağladığı kaynak sayısı ile olanaklar çok çeşitli olacaktır.

TUB – Çevrimiçi Sandbox

ÜCRETSİZ BİR DÜNYADA İSTEDİĞİNİZ HER ŞEYİ YAPIN

TUB’da oyuncular, istediklerini yapabilecekleri dev bir dünyaya sahip olma fırsatına sahip olacaklar. Çoğu zaman, oyuncunun her şeye karar vereceği diğer birçok sandbox oyununda bulunur. Tam olarak, karakteri kontrol edecek, gerekli olduğunu düşündüğünüz şeyleri elde etmek için oyunun sağladığı kaynaklara erişeceksiniz. Oradan, her kaynak, oyuncuların deneyebilecekleri ve meraklarını giderebilecekleri olanaklar sunan tamamen eğlenceli bir deneyim olacaktır.

Oyuna erişirken, kendiniz için veya diğer oyuncular tarafından önceden oluşturulmuş bir sunucu için bir sunucu oluşturmanız gerekecektir. Oradan, oyun unvanını tek oyunculu veya çok oyunculu ile aynı deneyimle yaşayacaksınız. Oda bilgileri isim, şifre, arazi gibi nispeten basittir. Arazi, kum, yeşil ve mars gibi üç farklı arazi türü arasında seçim yapmanıza izin verecektir. Yani, benzersiz özelliklere sahip devasa bir dünya keşfetmenizi bekliyor.

TUB – Çevrimiçi Sandbox

BULABİLECEĞİNİZ KAYNAK SAYISI

TUB’da sadece sizin için bir oda oluşturduğunuzda, elde ettiğiniz şeyi deneyimleme sürecine başlayacaksınız. Spesifik olarak, belirtilmesi gereken ilk faktör, belirli bir bina inşa etmek için öğelerin bulunmasıdır. Bu nesnelerin konumuna siz karar vereceksiniz ve yavaş yavaş evler veya oyun alanları gibi heyecan verici yerler oluşturulabilecek. Aynı zamanda bir ev inşa etmek isterseniz de full eşyalıdır.

Bir şey yapmaktan sıkıldıysanız veya benzersiz bir fikriniz yoksa oyun size başka bir deneyim sunuyor: hareket ettirebileceğiniz araçlar. Aynı zamanda, araçların görünüm sayısı da sınırsızdır ve arabaların yanı sıra daha fazla tür bulacaksınız. Geniş bir gökyüzünü keşfetmek istiyorsanız, helikopterler mükemmel bir seçimdir.

TUB – Çevrimiçi Sandbox

ARKADAŞLARLA HEYECAN VERİCİ SİLAHLARI DENEYİMLE

TUB’un geniş ve özgür dünyasına bir kez eriştiğinizde, bunu arkadaşlarınızla birlikte deneyimleme fırsatını kaçırmamalısınız. Tek başınıza oynamanın yanı sıra diğer oyuncuların oluşturduğu odalara da katılabilirsiniz. Bazıları ücretsiz olarak erişilebilir olacak ve özel, yalnızca size yakın olanların bilebileceği bir parola olacaktır. Yani odaya girdikten sonra arkadaşlarınızla büyük bir bina inşa edebilecek veya onlarla garip numaralar deneyebileceksiniz.

Dünyanın farklı bölgelerine gitmek için çeşitli araçlar üretebileceksiniz. Aynı zamanda, bazı yanıcı nesneler birçok kişiye yaratıcılık getirecek ve silahlarla birleştirildiğinde mükemmel şekilde uygundur. Bulabileceğiniz silahların sayısı nihayetinde AKM’den sadece kurguda olanlara kadar değişir. Örneğin, fizik silahı, ışınının çarptığı herhangi bir nesneyi kaldırma özelliğine sahiptir. Oyuncunun düşünebileceği başka birçok olasılık olacak.

TUB – Çevrimiçi Sandbox

Bir korumalı alan dünyasını deneyimlerken, şunları göz ardı edemezsiniz:

 • Oyuncuların ne olacağına, oyunun sağladığı bir konsoldan ne çıkacağına kendileri karar verecekleri büyük bir dünya.
 • Çeşitli kaynaklarla oyuncular, keşiften yıkıma kadar istediklerini tamamen kullanabilecekler.
 • Oyuncuların düşünebilecekleri çeşitlilik, meraklarını gidermek için sahip oldukları şeyleri birleştirecek olanlar olduğunda heyecan vericidir.
 • Silahların, mobilyaların, araçların ve diğer birçok unsurun sayısı çekicidir ve kendinize ait bir dünya yaratmanızı mümkün kılar.
 • Silah kullanırken hafiften patlayıcıya farklı eğlenceler yaratmak için arkadaşlarınızla birleştirin.


İndir (149M)

Artık indirmeye hazırsınız TUB ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir