Tsuki's Odyssey
Tsuki's Odyssey

Tsukis Odyssey v1.0.86 APK + MOD (Sınırsız Havuç) indir 2022


Tsuki's Odyssey, oyuncuların güzel bir dünyayı ve dost canlısı hayvanların günlük yaşamını keşfetmeleri ve tadını çıkarmaları için yeni bir deneyim olacak. Oyun, herkesin rahatlaması için harika ve yatıştırıcı atmosferler yaratmayı vaat eden rahatlat

Android Android Simülasyon
5 ( 318 puan )
Fiyat: $0
İsim Tsuki's Odyssey
Yapımcı HyperBeard
Tür Simülasyon
Boyut 597MB
Versiyon 1.0.86
MOD Sınırsız Havuç
Orjinal Google Play
Tsuki's Odyssey is the most famous version in the Tsuki's Odyssey series of publisher HyperBeard
Mod Version 1.0.86
Total installs 1,000,000+

İndir (597MB)

Tsuki’s Odyssey, oyuncuların güzel bir dünyayı ve dost canlısı hayvanların günlük yaşamını keşfetmeleri ve tadını çıkarmaları için yeni bir deneyim olacak. Oyun, herkesin rahatlaması için harika ve yatıştırıcı atmosferler yaratmayı vaat eden rahatlatıcı ve canlandırıcı unsurlara odaklanıyor. Ayrıca oyuncuların unutulmaz bir macera inşa etmeleri için normal bir hayatı simüle eden karmaşık bir sosyal sisteme sahiptir.

YAŞAMIN KEYFİNİ KALBİNİZİN İÇERİĞİ GİBİ OYNAYIN

Tsuki’s Odyssey yavaş tempolu ve sakin bir atmosfere sahip, oyuncuların sadece kırsalda görünen hayattan veya işlerden zevk almaları için doğru koşulları yaratıyor. Oyun, insanları kendilerini geliştirmeye veya neşeli bir yaşam için birçok yeni şey yaratmaya motive etmek için sürekli olarak birçok önemli olayı tanıtacak. Ayrıca burada inşaat, çiftçilik, ticaret ve basit bir dükkan açma gibi yeni bir başlangıç ​​yapmaya başlayabilirler.

Tsuki'nin Odyssey'i

GÜZEL EVİNİZİ GENİŞLETİN

Oyuncular, doğal bir ev gibi çeşitli etkileyici ve canlı içeriklerle güzel evlerini titizlikle özelleştirebilirler. Zamanla ölçeği genişletebilir, daha fazla oda inşa edebilir, bir zemin oluşturabilir ve yaşam alanlarını çeşitlendirmek için yeni alanlar ekleyebilirler. Tabii ki, daha fazla mobilya, ev eşyası ekleyebilir ve en çok sevdikleri farklı bir tarz yaratabilirler.

Tsuki'nin Odyssey'i

HER ŞEYİ TOPLA VE YAP

Tsuki’s Odyssey’in oynanışı boyunca, oyuncuların hayatlarını iyileştirmek için çeşitli eşyalar satın almak veya üretmek için iki seçeneği olacak. Neyse ki, toplama özelliği basitleştirilmiştir, ancak ahşap veya taş gibi çeşitli kaynaklarla uyumlu araçlara ihtiyaçları vardır. Bu arada, oyuncular macera rol yapma oyunları gibi seviye atlamak yerine yeni malzemeler topladıkça zanaat sistemi genişleyecek.

Tsuki'nin Odyssey'i

SOSYALLEŞİN VE YENİ ARKADAŞLARLA TANIŞIN

Oyuncunun hayatı, sosyal sistem ve yakındaki kasabadan gelen sevimli arkadaşlar sayesinde renkli ve canlıdır. Herkesin yapması gereken bir iş vardır ve toplulukları zengin ve çeşitli kılan, sıcak ve misafirperver bir çevre yaratan benzersiz kişilikleri vardır. Gelecekte oyuncular en sevdikleri karakterlerle evlenebilir ve mutlu bir evde birlikte yaşayabilirler.

MUHTEŞEM DÜNYAYI KEŞFEDİN

Tsuki’s Odyssey, geniş ve çeşitli bir dünya gelişimine sahiptir ve oynanışı çeşitlendirmeye yönelik hizmetler de dahil olmak üzere her yerin kendine has özellikleri olmasını sağlar. Oyuncular huzurlu bir hayata alışmışlarsa, dışarı çıkıp her köşeyi ve buğuyu keşfedebilir ve hatta iyi eşyalar bulmak için vahşi alanlara girebilirler. Bu alanlar her zaman en nadide kaynaklara sahiptir ve yaşamlarını yükseltmek için temel öğeleri kullanmaya uygundur.

Tsuki'nin Odyssey'i

KEYİFLİ MİNİ OYUNLAR VE İÇERİK

Kasabada veya oyuncunun yaşam alanı çevresinde yaygın olarak görünen mini oyunlar, dinlenmek için her zaman harika seçeneklerdir. İçerikleri uyumludur ve eğlenceyi çeşitlendirmek için balık tutma, bowling, atari oyunları ve daha fazlası gibi etkinliklere dayanır. Sadece bu değil, aynı zamanda mini oyunlara katılmak, oyuncuların boş zamanlarında ortaklarıyla takılsa bile ek ödüller almaları için mükemmel bir fırsattır.

Oyuncuların Tsuki’s Odyssey’deki yeni yolculukları ve yaşamları her zaman benzersiz ve değerli deneyimler olacak. Neredeyse her aktivite veya içerik, her ayrıntıda mükemmel bir şekilde simüle edilir ve yeni bir ortam ve oyuncuların kendilerini hayatın özüne kaptırmaları için potansiyeller yaratmak için hayvan konseptiyle birleştirilir.


İndir (597MB)

Artık indirmeye hazırsınız Tsuki's Odyssey ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanHyperBeard

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir