Truth Or Dare
Truth Or Dare

Truth or Dare v11.1.5 APK + MOD (Tüm Soruların Kilidi Açık) indir 2022


Doğruluk mu Cesaret mi reality TV şovlarından uyarlanmış bir mobil oyundur; Bu, sorunlu arkadaşlarımıza meydan okuyacağımız, hem gergin hem de utanmış oyuncuları buna göre nasıl cevap vereceğini bilemez hale getireceğimiz ve duygu dolu bir atmosfer y

Android Android Bulmaca
4 ( 275 puan )
Fiyat: $0
İsim Truth or Dare
Yapımcı nixGames
Tür Bulmaca
Boyut 15MB
Versiyon 11.1.5
MOD Tüm Soruların Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Truth or Dare is the most famous version in the Truth or Dare series of publisher nixGames
Mod Version 11.1.5
Total installs 5,000,000+
  • Tüm soruların kilidi açıldı.


İndir (15MB)

Doğruluk mu Cesaret mi, oyuncuların sevdiklerine veya arkadaşlarına ve sevdiklerine meydan okudukları TV şovlarına dayanan bir oyun olan NixGames tarafından geliştirilmiştir. Zorlukları tamamladığımızda, kazanırsak, bizimle oynamayı sevdiğimiz oyuncu için sevdiğimiz şeyi yapabileceğiz; kaybedersek, bizi oyunla cezalandıracaklar veya bizi bir şeyler yapmaya zorlayacaklar, biraz utanmamıza neden olacaklar.

Doğruluk mu cesaret mi

Doğruluk mu cesaret mi

HER YERDE GENİŞ DUYGULARIN DENEYİMİ.

Doğruluk mu Cesaret mi ile evde, sokakta, barlarda, randevularda veya tüm ev partilerinde olduğu gibi her yerde duyguların tadını çıkarabiliriz. Bir akıllı telefonumuz olduğu sürece, oyunu ücretsiz olarak indirin. Doğruluk mu Cesaret mi: Telefonunuzun ekranındaki Doğruluk mu Cesaret mi oyunu simgesine dokunmanız yeterlidir.

Bu oyunu birlikte oynamak için bir grup arkadaş toplayabiliriz veya sevdiklerimizle iki kişi oynayabiliriz. Hadi bir araya gelelim. Oyunculara hayattan hatıralar yaşatmak için en zorlu mücadeleleri seçiyoruz.

SEVERLERLE ROMANTİK TARİHLER.

Doğruluk mu Cesaret mi çiftlerin ilk kez buluşmasına yardımcı olur; bu, bunun gibi durumlar için bir cankurtaran uygulamasıdır; Oyunda birbirimizle iletişim kurmak için ortak konular bulacağız. Kendimiz hakkında birçok yeni hikaye öğreneceğiz. Yine de kendimizle ilk karşılaştığımızda ya da bizi keskin bir şekilde unutturan utanç, mahcubiyet, mahcubiyet gibi duyguların hakimiyeti altına girdiğimizde, ortak bir paydada buluşacağımız hikayeler ya da konular bulamıyoruz.

Romantizm temasıyla birlikte tutkulu sözlerle birbirimize soracağız; diğer kişi, kısmen tarihi ısıtmamıza ve diğer kişinin bu ilk buluşmada hatırlayacağı duygular üretmemize yardımcı olacak soruları yanıtlamak veya cezalandırılmak zorunda kalacak. Randevunuzda, bu oyundan yararlanın.

Doğruluk mu cesaret mi

Doğruluk mu cesaret mi

YENİ ARKADAŞLARLA TANIŞ

Doğruluk mu Cesaret mi oyun tasarım ekibi tarafından da piyasaya sürülerek oyuna oldukça ilginç bir özellik ekleniyor: bu oyun aracılığıyla mesajlaşabilir, sohbet edebilir, hatta birlikte video sohbet edebiliriz. Bu özellik, yalnız ve birlikte çıkacak birini bulmaya hevesli olanlar için uygundur; belki onlar gibi birini bulabilirler ve daha sonra daha uzun vadeli bir ilişki geliştirmeye başlayabilirler.

Doğruluk mu Cesaret mi oynarken çifte iş de alıyoruz; Bu oyun sadece neşe ve duygular yaratmaz. Doğruluk mu Cesaret mi aynı zamanda sohbetimiz boyunca soru ve cevap bulmakta fazla endişe duymadan ideal sevgilileri bulmamıza yardımcı olur, böylece sohbet daha az sıkıcı olur.

AİLENİZLE RAHAT BİR AN.

Doğruluk mu Cesaret mi sadece çiftler için değil, herkes için bir oyundur. Aile temasıyla, aile üyelerimizi bir araya getireceğiz, ardından ailemizle birlikte rahat, huzurlu bir ortamda oynamak için doğru soruları seçecek ve bu oyunu Doğruluk mu Cesaret mi oynamak için bir araya geleceğiz. Aile, çocukluk, sırlar, gizli hayaller ve özlemler hakkında çok şey öğreneceğiz.

Doğruluk mu cesaret mi

Doğruluk mu cesaret mi

Ana Özellikler

– Binlerce soru entegre edilmiştir.
– Birçok konu toplantılar için uygundur.
– Kendi duygularınızı özelleştirebilirsiniz.
– Oyun, ücretsiz indirme ve oynama olanağı sağlar.
– Oyun çevrimdışı oynanabilir.

Doğruluk mu Cesaret mi, onu deneyimlemek isteyen oyunculara çok fazla duygu katacak bir oyun; Arkadaşlarımla oynamayı denedim, bu oyundan unutulmaz eğlenceli anılar yaşadık.


İndir (15MB)

Artık indirmeye hazırsınız Truth or Dare ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir