Truecaller Gold
Truecaller Gold

Truecaller – Numara Sorgulama APK indir Premium (Son Sürüm) 2022

Truecaller herhangi bir gelen aramanın kimliğini ve bilgilerini bulmanızı sağlayan en popüler akıllı telefon uygulamasıdır. Almak istemediğiniz aramaları engeller ve ses kaydı yapar. Arayan kimliğini belirlemek ve spam çağrılarını engellemek Truecall

Android Android Uygulama
5 ( 567 puan )
Fiyat: $0
İsim Truecaller Gold
Yapımcı True Software Scandinavia AB
Tür Uygulama
Boyut 97MB
Versiyon 910.0.1
MOD Premium
Orjinal Google Play
Truecaller Gold is the most famous version in the Truecaller Gold series of publisher
Mod Version 910.0.1
 • Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı [dahil olan sunucu tarafı özellikleri kilitlenmedi];
 • Devre Dışı Bırakılmış / Kaldırılmış İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve zip hizalanmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android'den kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar. belirgin;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırdı;
 • Reklam düzenlerinin görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Drive Cloud çalışır;
 • Google Play Store yükleme paketi kontrolü devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Facebook reklamları paketlenmiş SDK tamamen kaldırıldı;
 • Aktif izleyici veya reklam yok;
 • Diller: Tam Çok Diller;
 • İşlemciler: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
 • Ekran DPI'leri: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değiştirildi;

Truecaller herhangi bir gelen aramanın kimliğini ve bilgilerini bulmanızı sağlayan en popüler akıllı telefon uygulamasıdır. Almak istemediğiniz aramaları engeller ve ses kaydı yapar. Arayan kimliğini belirlemek ve spam çağrılarını engellemek Truecaller Gold ‘un ana hedefidir. Gelen her aramanın kimliğini görebilir ve bilinmeyen numaraları tespit edebilirsiniz. Ayrıca spam çağrılarını ve mesajlarını tanımlar ve gelen kutunuzu temiz tutmalarını sağlar. Truecaller APK uygulamasının kullanıcı arayüzü çok basit yapıdadır. Uygulamayı açtığınızda çoğunlukla Ana Sayfa, İletişim, Premium ve Engelleme düğmeleri bulunur. Basit tasarım, kullanımı çok kolaydır.

Bilinmeyen numaralardan arama aldığınızı düşünün, engellediniz ve sizi hayla arayabiliyor. Bunun önüne geçmek neredeyse imkansızdır, birkaç günde bir numara değiştirip sizi her seferinde arayabilmesi. Telefonu açmanız gerekip gerekmediğini bilmemeniz? Kullanışlı özelliklerle Truecaller APK size çağrı yapan numaranın kimliğini belirlemenize yardımcı olacak güçlü bir yardımcı uygulamadır. Sadece sizin için paylaştığımız Truecaller Premium tek dokunuşla kurabilir, bütün özelliklerinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Truecaller Premium APK indir

Truecaller Caller ID

Can sıkıcı telefon görüşmeleri sıktıysa, kesinlikle doğru uygulamayı buldunuz, ihtiyacınız olacak en iyi uygulama diyebilirim. Bu uygulama, telefonla sizi arayan herkim olursa olsun iletişim ihtiyacınızı artırmanızı sağlayacaktır. Örneğin, size yapılan aramalar sadece arayanın numarasını görüntülüyordunuz. Artık numaralardan rahatsız olursanız, sizi arayan kişiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsin. Arayan numarayı detaylı inceleyebilir, rahatsız olduğunuz aramaları engelleyebilirsiniz. Ek olarak, ayrıca sinir bozucu SPAM ve SMS reklamlarını otomatik engelleme özelliğine de sahiptir. Arayanın reklam yapan numara olduğunu anlayıp filtrelenecektir. Elbette bunları size paylaştığımız ücretsiz trucaller premium sürümünde mevcut.

Truecaller Premium APK indir

Etrafınızdaki insanlarla ücretsiz olarak iletişim kurmanızı sağlayan Facebook Message, Snapchat, WhatsApp gibi birçok uygulama bulunmaktadır. Truecaller APK da, uygulama ile yalnızca kişiler listenizdeki konuşma kapsamını sınırlar. Bu özellik sayesinde tanıdık olmayan kişilerden rahatsız olmayacak ve sadece önemli olan kişilerinize odaklanacaksınız. Uygulama ayrıca, önemli mesajlarınızı etkilemeyecek şekilde anonim mesajları otomatik olarak ayırt eder. Buna ek olarak, bu uygulama aynı zamanda spam ve pazarlama reklam mesajlarını otomatik olarak engeller. Gelen kutunuzun spam mesajlarla dolu olduğunu ve bunları temizlemek için zaman ayırmanız için başınız ağrımayacak. Ayrıca, ad ve telefon numarasına göre engelleyerek iletişim kurmak istemediğiniz kişileri kolayca engelleyin. İstenmeyen aramalardan rahatsız olma konusunda asla endişeniz olmasın.

Truecaller Premium APK indir

Bilinmeyen Numara Sorgulama

Bugün mevcut olan, en iyi arayan kimliğini gösterme uygulaması, Truecaller’den bahsetmek imkansızdır. Herhangi bir numara siz tarafınızdan aranırsa, uygulama size aramasını gerçekleştirdiğiniz numaranın kime ait olduğunu gösterir. Bu sizi kimin aradığını bilmenizi, önemli kafa karıştırıcı aramalardan istenmeyen aramalara dönüşmesini önlemek için son derece kullanışlıdır. Arama geçmişindeki isimleri veya isimsiz numaraları da detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz, böylece hiçbir aramayı kime ait olduğunu kaçırmazsınız. Uygulama aynı zamanda, dünya çapında milyonlarca kullanıcının topluluk katkılarına dayalı spam listelerinde her zaman güncel olan bir kullanıcı topluluğuna da sahiptir. Uygulama tamamen güvenli ve etkilidir.

Truecaller Premium APK indir

Truecaller Numara Sorgulama

Hatırlamanız gereken veya sevdiğiniz insanlarla aramayı hatıra olarak kaydetmek istediğiniz birçok önemli telefon görüşmesi olmuştur. Bu artık çok basit çünkü uygulamanın arama kayıt özelliği bu ihtiyacı karşılayacak ve arama içeriğini mobil cihazınıza kolayca kaydedecektir. Bunun yanı sıra, uygulama aynı zamanda hem metin yazabileceğiniz hem de mevcut konumunuzu arkadaşlarınız ve akrabalarınızla paylaşabileceğiniz gibi birçok kullanışlı özelliğe de sahiptir. Bu, çevrenizdeki kişilerin konumunu tespit etmek zorunda kalmadan uygulama içerisinden birbirlerini daha hızlı görmelerine yardımcı olacaktır. Sohbetinizi daha ilginç ve canlı hale getirmek için birden fazla emoji ve düzinelerce temalı çıkartma premium özelliğinde gelecektir. Özellikle, uygulama her zaman kullanıcının verilerinin en iyi güvenlik olmasını sağlar, arama geçmişini, kişileri, mesajları hızlı bir şekilde yedekler ve bunları Google Drive’da saklar.

Truecaller Premium APK indir

Reklam SMS Engelleme

Truecaller ayrıca ihtiyaçlarınızı karşılamak ve sizin için en iyi özellikleri sunmak için, Premium ve Gold üyelik olmak üzere iki premium paket sunar. Onlarla, gerekli özellikleri ücretsiz kullanmanın yanı sıra, profilinizi kimin görüntülediğini de ayrıntılı olarak görebilirsiniz. Ayrıca, diğer profilleri gizlice görüntüleme seçeneğine de sahip olursunuz. Ücretsiz sürümle karşılaştırıldığında, bu Premium sürüm, sınırsız kayıt özelliğini kullanmanıza ve uygulamada geçiş sırasında reklamları göstermeden insanlarla aynı anda sohbet etmenize izin verir.

Dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından güncellenen bir topluluk tabanlı spam listesi ile Truecaller, iletişiminizi güvenli ve verimli hale getirmek için ihtiyacınız olan tek uygulama.

Bir önceki android uygulama Xprofile Premium sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


İndir (97MB)

Artık indirmeye hazırsınız Truecaller Gold ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir