True Skate
True Skate

True Skate v1.5.46 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


True Skate, gerçek bir kaykay içeren otantik bir kaykay oyunudur. Bu, amatörler için bile, oyunun benzersiz özellikleri nedeniyle yüksek hilelerden yoksun, eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyundur. Bu, kaydırma ve kaydırma ile gerçekçi bir dokunmati

Android Android Spor
4 ( 289 puan )
Fiyat: $0
İsim True Skate
Yapımcı True Axis
Tür Spor
Boyut 101M
Versiyon 1.5.46
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
True Skate is the most famous version in the True Skate series of publisher True Axis
Mod Version 1.5.46
Total installs 5,000,000+

İndir (101M)

True Skate, gerçek bir kaykay içeren otantik bir kaykay oyunudur. Bu, amatörler için bile, oyunun benzersiz özellikleri nedeniyle yüksek hilelerden yoksun, eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyundur. Bu, kaydırma ve kaydırma ile gerçekçi bir dokunmatik tabanlı fizik oyunudur ve zemindeki slayt matematiğini hareket ettirmek için parmağınızı sürükler. Oyun size güzel bir paten parkı ve uygulama içi satın alma yoluyla erişebileceğiniz ek desteler sunar.

MUHTEŞEM SİMÜLASYON OYUNU

True Skate, oyuncunun bir kaykay kontrol etmesini ve eller yerine parmakların kontrol etmesini sağlayarak kaykay deneyimini mükemmel bir şekilde simüle eder. Kaydırarak, oyuncuların gerçek bir tahtada yaptığı gibi ekrana dokunup basılı tutun ve pistler, rampalar ve diğer zorlu uzantılarla dolu bir kaykay parkında gezinin.

Oyun, yeni başlayanlar için öğreticiler ve oyuncuların beceri geliştirmelerine ve güzel parkları keşfederken yeni numaralar öğrenmelerine olanak tanıyan görevler içerecek. Bu oyun aynı zamanda görevleri tamamlayarak yedek para birimini kullanır ve oyuncu daha sonra bu parayı kaykayını yükseltmek ve onarmak veya rengini ve tasarımını değiştirmek için kullanır. Bunun yanı sıra oyun akıcı grafiklere sahip ve oyunculara nereye gittiklerini görebilecekleri bir kamera sunuyor.

gerçek paten gerçek paten

OTANTİK BUZ KAYDIRAĞI

3D grafikler, gerçekçi engeller, çok sayıda doğal görünümlü ışık kaynağı ve oyunun çok yüksek kare hızını gösteren gölgeler ile dikkate değer bir unsurdur. Ayrıca, özellikle yolda daha hızlı gitmek için yapılan her vuruşta ve kaykay ile zemin veya metal raylar arasında sürtünme sırasındaki gürültü için ses de harika.

True Skate’in kontrol sisteminde hiçbir düğme yoktur, bu nedenle oyuncunun hızı artırmak için kaykayı kaydırması, ardından kaykayın dönmesini sağlamak için dokunup yana doğru sürüklemesi gerekir. Kayak parkının düz yolunda kaykayınızı sadece kontrol etmekle kalmıyor, aynı zamanda raylar, merdivenler, rampalar gibi engebeli ve zorlu bölümlerden de kontrol etmeniz gerekiyor. Bunu yapabilirsin! Ne yapmak istediğinize bağlı olarak, kaykayın farklı açılarında kaydırarak hileler yapın ve uzman çevirmeler veya nollies oluşturun.

FARKLI SLAYT KONUMLARI VE DENEYİM ÖZELLİKLERİ

True Skate’de birçok farklı kaydırak konumu var ve bu parkta oyunculara meydan okumak için yarım borular bile birçok parkur var. Keşfederken etrafta kayabilir ve numaralar yapabilir veya oyunun görevini tamamlamak için yakındaki bir başlangıç ​​noktasından başlayabilirsiniz. Varsayılan ayarlarla, bir arıza veya büyük bir çarpışmadan sonra yeniden başlamak isterseniz, ekranın üst kısmındaki sıfırlama düğmesine basarak sizi parkta en yakın başlangıç ​​noktasında bulmak ve seviyeye geri dönmek ve tekrar koşmak için kullanabilirsiniz.

gerçek paten gerçek paten

Oyuncu yeterliliği, belirli bir raydaki numarada gösterilecektir; örneğin, numaranızı denemek için seçeneklerde bir oturum başlangıç ​​noktası oluşturabilir ve ardından bir kez daha denemek için ilk zihninizi sıfırlayabilirsiniz; bu, oyuncunun denemeler boyunca ilerlemesine yardımcı olacaktır. Her denemeden sonra, kaykay kontrolünde daha fazla deneyim ve daha iyi numaralar kazanacaksınız.

ZENGİN GÖREV SİSTEMİ

True Skate, oyuncuların belirli hileleri tamamlamaları veya oyunun gerektirdiği belirli bir süre içinde yüksek bir puan almaları için bir dizi zorluk içeren çeşitli bir görev sistemine sahiptir. Oyun, oyuncuların daha yetkin hale gelmesine ve heyecan verici deneyimler sunarken birçok yeni kayma yeri keşfetmesine yardımcı olacak.

Kaykay parkında zaten oyuncuların deneyebileceği iyi yerler olsa da, gelecekte geliştiriciler, oyuncuların farklı deneyimler yaşamaları için bazı yeni parklar ekleyecek. Aynı birçok alanı tekrar tekrar kaydırarak oyuncular sıkılmayacak. Ayrıca artık önceki konuma geri dönmek için bir geri sarma düğmesi ve oyuncu meşgulken eylemi duraklatmak için bir not var.

Bu, muhtemelen tüm oyuncular için pratikte en gerçekçi ve eğlenceli kaykay oyunudur. Mükemmel kaydırma kontrolleri, iyi oturum başlatma özellikleri, canlı grafikler ve ses, oyunculara gerçek ve harika bir spor deneyimi sunar. Fizik ve kontroller, oyuncuların bu eşsiz oyunda çok sevdiği iki harika ve mükemmel unsurdur.


İndir (101M)

Artık indirmeye hazırsınız True Skate ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanTrue Axis

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir