True Skate
True Skate

True Skate v1.5.50 APK MOD (Sınırsız Para/Kilitsiz) indir 2022


True Skate, eğlenceli oynanışa sahip ve oyuncuların keşfedip becerilerini sergilemeleri için heyecan verici ortamlar sunan bir paten oyunudur. Oyuncular, ortaya çıkan zorluklar ve aldıkları bilgiler aracılığıyla oyunda gerçekleştirmek için kombinasyo

Android Android Oyun
4 ( 506 puan )
Fiyat: $0
İsim True Skate
Yapımcı True Axis
Tür Oyun
Boyut 100MB
Versiyon 1.5.50
MOD Sınırsız Para/Kilitsiz
Orjinal Google Play
True Skate is the most famous version in the True Skate series of publisher True Axis
Mod Version 1.5.50
  • MENÜ MODU
  • Sınırsız para
  • Ücretli içeriğin kilidini aç


İndir (100MB)

True Skate, eğlenceli oynanışa sahip ve oyuncuların keşfedip becerilerini sergilemeleri için heyecan verici ortamlar sunan bir paten oyunudur. Oyuncular, ortaya çıkan zorluklar ve aldıkları bilgiler aracılığıyla oyunda gerçekleştirmek için kombinasyonlar yapmak için zaman harcayacaklar. Ayrıca oyun, oyuncuların içinde özgürce hareket edebilmeleri için farklı özelliklere sahip birçok çekici ortama da sahiptir.

ETKİLEYİCİ PATEN ORTAMINI DENEYİMLEYİN

Nitekim oyunun adını gördüğünüzde nasıl bir ortama gireceğinizi bileceksiniz. Kaykaylara özgü bir iklimde hareket edebilecek ve oyunun içinde nelerin mümkün olduğunu keşfetmek için zaman ayırabileceksiniz. Bu nedenle True Skate, oyundaki farklı arazileri ele alarak istediğinizi deneyimlemenize ve kendinizi ifade etme fırsatına sahip olmanıza olanak tanır.

Çevre özelliği, gerçek yaşam ortamına benzer olacak şekilde tasarlanmıştır ve bunun nedenini herkes bilir. Oyuncular bu oyun içerisinde yapabilecekleri becerileri deneyimleyecekler ancak becerilerini artırmak uzun bir süreç. Aynı zamanda, belirtilmesi gereken başka bir faktör de arazinin çeşitliliği ve farklı çevresel faktörlerdir, böylece bir kombinasyon göstermek için onları çevirebilirsiniz.

FAVORİ KOMBOSLARINIZI GÖSTERİN

True Skate’de oyuncular yukarıda belirtilen özelliklerle ortama girecek ve yapabilecekleri unsurları deneyimleyerek zaman geçirecekler. Spesifik olarak, bu oyunda yapabileceğiniz standart hareket tarzına ve manipülasyonlara alışmanın bir yolunu bulacaksınız. Kaykay ters döndüğünde performansınızın düşmesini veya yarıda durmasını önlemek için eylemlerin doğru yapılması gerekir.

Kaykayınızı normal pozisyonuna geri getirerek ve seviyenizi sürdürerek, tamamen baş aşağı olan bu durumun derhal çözülmesi gerekecek. Aynı zamanda herhangi bir sorun yaşarsanız seviyenize devam edebileceğinizi fark edebilirsiniz. Diğer bir deyişle oyuncu, anlatım problemine takılmadan ortamda istediği komboyu elde edene kadar seviyesine devam edecektir.

Bu öğe, kesinlikle herhangi bir oyuncunun seveceği bir öğe olacaktır. Belirli bir hedefi tamamlamak ve oyunu istedikleri gibi özgürce deneyimlemek zorunda kalmaktan çok fazla baskı hissetmeyecekler. Aynı zamanda, oyuncuların kombolar aracılığıyla neler yapabileceklerini keşfetmeleri ve üzerinde kayabilecekleri merdivenler veya çubuklar gibi oyunun benzersiz çevresel unsurlarından bazılarını çevirdiklerinde olabilecek olasılıkları merak etmeleri için bir fırsat.

OYUNCULAR İÇİN BAZI ZORLUKLAR

Oyuncular, kişisel deneyim unsurunun yanı sıra, oyunda bulabilecekleri zorlu unsuru da kesinlikle göz ardı etmeyeceklerdir. Zorluk, bazen oyuncuların kombolarını tamamlamasının ve kontrol becerilerini geliştirmesinin yolu olacaktır. Bu nedenle, temel şeyleri başarma dürtüsünü hissedecekleri için her zaman kendilerine meydan okumak gerekir. Aynı zamanda, yeni başlayan oyuncular için de mükemmel bir şekilde uygundur.

Sağlanan kesin bilgi parçaları ile gereken her beceriyi öğreneceğiniz bir eğitim seviyesi olacaktır. Onları okuduktan sonra, meydan okumayı tamamlamaya çalışmak sizin işiniz. True Skate’deki gereksinimler ekranın sol tarafında belirgindir ve oyun sırasında tamamlama ilerlemenizi bileceksiniz. Aynı zamanda belirli bir komboyu tamamladığınızda, başarıp başaramadığınız anında bildirilecektir.

FARKLI ORTAMLAR DENEYİMİ

True Skate’deki ortam, oyuncuların farklı yükseklik ve özelliklere sahip olacağı için kaykay performansları gerçekleştirmeleri için mükemmel derecede uygundur. Kesin olan bir şey var; oyuncuların dikkate alması gereken tamamen düz olmayacaklar. Aynı zamanda, bir ortamdaki unsurlarla yapabilecekleri her şeyi kullanmak için çok zaman harcayacaklar. O zaman, oyuncular oyunun getirdiği temel arka plandan da sıkılmaya başlayacaklar.

Oyun, birincil ortamın yanı sıra, oyuncuların satın alacağı paketlerde birçok başka ortam da sunuyor. Her ortam, oyuncuların keşfedeceği daha heyecan verici ve karakteristik özelliklere sahiptir. Yeni bir ortama geldiğinizde, eski alanda yaptığınızı tekrar edeceksiniz ve neler yapabileceğinizi bulmakta özgürsünüz. Bunlar aynı zamanda oyuncuların kendilerine meydan okuyacağı deneyimlerdir.


İndir (100MB)

Artık indirmeye hazırsınız True Skate ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanTrue Axis

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir