True Love Photo
True Love Photo

True Love Photo Frames v1.49 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


True Love Fotoğraf Çerçeveleri Uygulaması, kullanıcıların birçok güzel aşk fotoğrafı koleksiyonu oluşturmasına olanak tanıyan 100'den fazla farklı fotoğraf çerçevesi içeren benzersiz bir fotoğraf ve çerçeve oluşturma uygulamasıdır.

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 346 puan )
Fiyat: $0
İsim True Love Photo
Yapımcı XEN Studios
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 16M
Versiyon 1.49
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
True Love Photo is the most famous version in the True Love Photo series of publisher XEN Studios
Mod Version 1.49
Total installs 10,000,000+

İndir (16M)

Günümüzde, bir fotoğrafı daha canlı hale getirmek için insanlar genellikle birçok yeni ayrıntı ekleyerek onu düzenlemeye meyillidir. Neyse ki True Love Fotoğraf Çerçeveleri Uygulaması, kullanıcıların aşk fotoğraflarını çok kolay bir şekilde çerçevelemesine yardımcı olan bir uygulamadır. 100’den fazla farklı çerçeve türüyle birlikte gelir ve kullanıcılara fotoğraflarına en uygun olanı seçme özgürlüğü verir.

Gerçek Aşk Fotoğraf Çerçeveleri Uygulaması Gerçek Aşk Fotoğraf Çerçeveleri Uygulaması

BİRÇOK ROMANTİK AŞK FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ

True Love Fotoğraf Çerçeveleri Uygulaması, onu birçok aşk kolajı yapmak için kullanan kullanıcılar için çok özellikli editörlerden biridir. Bu uygulamada, kullanıcılar birçok güzel, romantik aşk çerçevesi keşfedebilir. Böylece kullanıcılar, her bir duygusal fotoğraf çerçevesi aracılığıyla aşklarını kolayca ifade edebilirler. Uygulama, birçok göz alıcı efektle 100’den fazla farklı çerçeve türü sağlar. Kullanıcılar, birçok farklı efektli fotoğrafla denemeler yapmak için bu çerçevelerin birçoğunu uygulayarak her bir tatlı anıyı ifade etmek için etkileyici fotoğraflar oluşturabilir.

ÇEŞİTLİ TEBRİK KARTLARI SUNAR

Zaten diğer yarınız varsa, Sevgililer Günü anıları yaratın ve aşk fotoğrafınızı çerçeveleyerek bu günü unutulmaz kılın, üzerlerinde emoji’ler bulunan güzel kartlar hediye edin Aşk, iki kişinin romantik aşkını sembolize eder. Her resim benzersiz bir fotoğraf çerçevesine sığacak ve gerçek Aşk Fotoğraf Çerçeveleri Uygulaması, eşinize sevgi dolu sözler göndermeniz için çeşitli özel tebrik kartları da sunuyor.

Gerçek Aşk Fotoğraf Çerçeveleri Uygulaması Gerçek Aşk Fotoğraf Çerçeveleri Uygulaması

BİRÇOK ÖZELLİKLİ PIP EDİTÖRÜ

Yukarıdaki özelliklerin yanı sıra, kullanıcılar PIP resim düzenleme özelliğini kullanarak resimlerini düzenleyebilirler. Çiçekler, anahtarlıklar, cam bardaklar gibi birçok efekt ekleyerek bu özellikte resimlerinizi nesnelere dönüştürebilirsiniz. Özünde, True Love Fotoğraf Çerçeveleri Uygulaması basit bir PIP fotoğraf editörü ve bir fotoğraf karıştırıcı uygulamasıdır. Bu nedenle, eksiksiz bir fotoğraf oluşturmak için uygulamadaki özellikleri kullanmak için en sevdiğiniz fotoğrafları seçin.

BİRÇOK DÜZENDE KOLAJ GÖRÜNTÜLERİ

Bu uygulama için, kullanıcılar aşk çerçevelerini birleştirir ve görüntüleri birçok farklı düzende kesip kolajlar. Benzersiz olmak için kullanıcılar, resim koleksiyonlarında birleştirmek için her aşk çerçevesinden en iyi şekilde yararlanmalıdır. Uygulama ayrıca birden çok çift kare ve tek kare sağlar ve kullanıcılar ikili fotoğraf düzenleme özelliğini kullanarak iki görüntüyü aynı anda düzenleyebilir. Ayrıca, profesyonel görüntü vuruşları oluşturmak için otomatik bulanıklaştırma aracıyla arka planları da bulanıklaştırabilirsiniz. O zaman, fotoğraf arka planının bulanıklığını fotoğraf çerçevesiyle birleştirdiniz ve koleksiyonunuz moda olacak.

FOTOĞRAFLARDA SANATSAL ETKİLERLE METİN YARATIN

Kullanıcılar, fotoğraflar üzerinde birçok sanatsal efekt (italik metin ve farklı renklerde gölgeler gibi bazı yaygın efektler) kullanarak her bir görüntüyle ayrı ayrı metin oluşturacaktır. Fotoğraflar için çizim sanatı kolaydır ve birçok kişinin eğlenmesi için sosyal ağ siteleri aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

Genel olarak, bu uygulama, kullanıcıların aşk resimleri koleksiyonunuzu daha romantik hale getirmek için kullanmasına izin verir. Uygulamanın eşinize olan sevginizin sevgisini artırmasına izin verin.

Gerçek Aşk Fotoğraf Çerçeveleri Uygulaması Gerçek Aşk Fotoğraf Çerçeveleri Uygulaması

ANA ÖZELLİKLER

  • Sevdiklerinizle tonlarca romantik aşk fotoğraf çerçevesi içeren bir fotoğraf oluşturun ve sıcak dileklerinizi gönderin.
  • Sezgisel arayüz, kullanımı kolay ve kullanıcılar uygulamadaki tüm etkinliklerde son derece kolay bir şekilde gezinebilir.
  • Sevgililer Günü’nde güzel çerçeveli fotoğraflarınızı sosyal paylaşım sitelerinde paylaşın, böylece herkes sevginizi görebilir.
  • Uygulama, eksiksiz bir resim çerçevesi yapmak için farklı heyecan verici nesneleri düzenlemek için bir PIP fotoğraf düzenleyicisi sağlar.
  • Gerçek bir aşk fotoğrafı kolajı yapmak için çok sayıda mükemmel resim içeren çoklu kolaj çerçeveli bir fotoğraf kolajı oluşturun.


İndir (16M)

Artık indirmeye hazırsınız True Love Photo ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir