True Fishing
True Fishing

True Fishing v1.15.1.727 MOD APK + OBB (Para/Kilitsiz) indir 2022


True Fishing, oyunculara basit ama aynı derecede heyecan verici balık avlama deneyimleri sunan bir oyundur. Oyunda görebileceğiniz çeşitli konumlar bulacaksınız. Aynı zamanda, oyuncular keşfettiklerinde her biri kaçınılmaz sürprizler getirecek ve siz

Android Android Simülasyon
4 ( 316 puan )
Fiyat: $0
İsim True Fishing
Yapımcı Andromeda Coders
Tür Simülasyon
Boyut 19M
Versiyon 1.15.1.727
MOD Sınırsız Para, Kilitsiz
Orjinal Google Play
True Fishing is the most famous version in the True Fishing series of publisher Andromeda Coders
Mod Version 1.15.1.727
Total installs 1,000,000+
  • Ücretli Özelliklerin Kilidini Açın
  • Sınırsız Para (Bir ürün satın alın, çok para kazanacaksınız)


İndir (19M)

True Fishing, oyunculara basit ama aynı derecede heyecan verici balık avlama deneyimleri sunan bir oyundur. Oyunda görebileceğiniz çeşitli konumlar bulacaksınız. Aynı zamanda, oyuncular keşfettiklerinde her biri kaçınılmaz sürprizler getirecek ve sizi bekleyen farklı bilgilere sahip birçok balık türü var. Ayrıca yapabileceğiniz yeni konumları ve yeni görevleri de göz ardı edemezsiniz.

Gerçek Balıkçılık. Balık tutma simülatörü

MUHTEŞEM BALIKÇILIK VE GEZİ DENEYİMİ

True Fishing’de oyuncular balık tutmak için birçok farklı yere gidebilecekler. Keşfedilecek birçok farklı yer bulacaksınız ve ileride sizi birçok sürpriz bekliyor. Aynı zamanda, her oyuncu, balık tutmak istediği pozisyonu yerleştirmek için serbest olan iki olta ile donatılmıştır ve her yerleştirişlerinde birçok farklı faktörü göz önünde bulunduracaktır. Ek olarak, her konum sadece statik görüntülerdir ancak oyuncuları tamamen çeken güzelliklere sahiptir.

Gerçek Balıkçılık. Balık tutma simülatörü

BALIK İÇİN FARKLI YERLERE GİT

True Fishing’de ne yapmanız gerektiğini öğrendikten sonra, oyundaki bazı ilgili öğeleri öğrenmeye başlayacaksınız. Mağaza, konum ve daha fazlası gibi seçim yapabileceğiniz oyunla ilgili öğelerin bir listesi olacaktır. Konumu tıkladığınızda, farklı siteleri ve ilgili deneyim süresi parametrelerini bulmak için bir liste de olacaktır. Yer adının eşlik ettiği, görebileceğiniz çizimler bunlar olacaktır.

Bu yerleri deneyimlediğinizde ilginç bir nokta, farklı balık türlerini yakalayabilmeniz ve daha önce hangi tür balıkların yerin tipik olduğunu bilemeyecek olmanızdır. Böylece balık tutma işlemine devam etmeye ve pozisyonu ayarlamaya çalışacaksınız. Hareketsiz görüntüler olsalar da bu konumlar, açık günler, yağmur ve diğer hava türleri gibi bulabileceğiniz hava durumu öğeleriyle ilişkilendirilecektir. Bu bir simülasyon oyunu olduğundan, havanın hala yakaladığınız balıklar üzerinde belirli bir etkisi vardır.

Gerçek Balıkçılık. Balık tutma simülatörü

TÜM GÜCÜNÜZLE BALIK TUTMAK

Bir Gerçek Balık Tutma ortamına girdikten sonra, ilk işlem, istediğiniz herhangi bir konuma iki olta yerleştirmenizi gerektirecektir. Ayrıca, bahislerinizi yaptıktan sonra, balık avınıza başlamak için oltanızı bırakabileceğiniz derinliği ayarlamak iyi bir fikirdir. Ekranın sağ köşesindeki döndürücüye tıklayacaksınız ve yemin yavaş yavaş aşağı indiğini göreceksiniz. Birkaç dakika bekledikten sonra sonuçlar gözlerinizin önünde belirecek ve göz ardı edemeyeceğiniz çok çekici bilgiler olacaktır.

Gerçek Balıkçılık. Balık tutma simülatörü

Sonuçları alırken fark edeceğiniz bir nokta da yakaladığınız balıklardır. Balık tuttuğunuzda bunlarla ilgili bilgiler görünecektir. Böylece, genellikle göründüğü alanı ve genel bilgilerini bileceksiniz. Ayrıca, yakaladığınız balıkların listesini de göz ardı etmemeniz gerekir ve her balık türünün farklı bir görünüme sahip olması sizin için başarıya benzer. Sadece bir yere bağlı kalmayacak, birçok yere gideceksiniz.

Gerçek Balıkçılık. Balık tutma simülatörü

BALIKÇILIĞI DESTEKLEMEK İÇİN GEREKLİ MALZEMELERİ SATIN ALIN

Farklı balık türlerini başarılı bir şekilde yakalamak istediğinizde, satın alabileceğiniz ürünleri göz ardı etmemeli ve balık tutma sürecinizi kolaylaştırmalısınız. Özellikle, oltalar, topaçlar, yem ve daha fazlası gibi unsurları bulacaksınız. Tabii ki sadece gerekli olduğunu düşündüğünüz öğeleri seçeceksiniz çünkü sahip olduğunuz para miktarı da oldukça sınırlı. Oyunda her zaman tamamlayabileceğiniz ve daha fazla kaynak kazanabileceğiniz farklı görevler olacaktır.


İndir (19M)

Artık indirmeye hazırsınız True Fishing ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir