Truck World Brasil Simulador
Truck World Brasil Simulador

Truck World Brasil Simulator v0.0.5 APK (Sınırsız Para) indir

Çevrimiçi oyun Truck World Brasil Simulator MOD APK içinde Brezilya'da kamyon yarışının tadını çıkarın. Video oyunu, kamyonu Truck oyunundaki birçok farklı araba ile güncellemek için kamyondaki hız kontrol cihazı ile esnek bir şekilde, pistteki bir d

Android Android Oyun
4 ( 659 puan )
Fiyat: $0
İsim Truck World Brasil Simulador
Yapımcı Elite Developer Ltda.
Tür Oyun
Boyut 56.25 M
Versiyon 0.0.5
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Truck World Brasil Simulador is the most famous version in the Truck World Brasil Simulador series of publisher Elite Developer Ltda.
Mod Version 0.0.5
  • MENÜ MOD
  • Sınırsız Para
  • Not: Etkinleştirin ve garajda kamyon satın alın!

Çevrimiçi oyun Truck World Brasil Simulator MOD APK içinde Brezilya’da kamyon yarışının tadını çıkarın. Video oyunu, kamyonu Truck oyunundaki birçok farklı araba ile güncellemek için kamyondaki hız kontrol cihazı ile esnek bir şekilde, pistteki bir dizi engelle zorlu araç acele etme zorlukları sağlar. Truck World Brasil Simulator MOD APK.

truck world brasil simulador 1

Oynanış

Çok fazla kamyon şoförü rolünü oynuyorsunuz ve yarış ekranında kamyonda ustalaşıyorsunuz. Oyun ekranıyla ilgili olarak, yarış gösterilerinizi başlatmanıza yardımcı olacak hazır araç kontrol özellikleri vardır. Aynı oyunda çeşitli araç stoğunun kilidini açmanıza yardımcı olan bonusları almak için rakibinizi aynı savaşta tekmeleyin.

truck world brasil simulador 2

Kamyonu ek güçle şarj edin

Uzun mesafeli bir kamyonla yarışmak, araç söz konusu olduğunda daha fazla güç gerektirir. Yarış yolculuğunun kesintisiz devam etmesine yardımcı olmak için araca tekrar yağ doldurun. Aracı aceleye getirme yolculuğundan, aracı gerçekten şarj etmeniz için benzin istasyonlarınız olacak, acele yolculuğunuzda araca hemen yağ eklemek için düzenli olarak kamyonun yağ seviyesine odaklanmanız gerekir.

Çeşitli yarış modları

Birkaç farklı otomobil ile kamyon yarışı modunu seçmek mümkündür. Her kamyon ailesinin birkaç harika deneyime sahip bir dizi yarış modu vardır, ağır araç veya konteyner aracı acele etme arasından seçim yapmak mümkündür. Ayrıca, Brezilya’da tamamen aynı pisti paylaşan dünya çapında birçok rakiple 1:1 yarışmaya veya takım aşamasında savaşmaya karar vermekte özgürsünüz.

truck world brasil simulador 3

Araçları ve araba parçalarını yükseltin

Her yarış otomobili modelinin yanı sıra işlevleriyle havalı yarış otomobili envanterini keşfedin. Her tasarımın artan sürtünme, artan yarış hızı gibi kendi yetenekleri vardır….Birkaç nefes kesici renge sahip bir yarış aracı tasarımı seçin ve etkinliklerde tüm rakipleri zahmetsizce tekmelemenize yardımcı olacak bir yarış tasarımını yükseltin. bu yarışmadan sonra. Otomobil modelini yükseltmenin yanı sıra, sahip olduğunuz izin verilen bonus miktarı dahilinde yarış otomobili parçalarını güncelleyeceksiniz.

truck world brasil simulador 4

Grafikler ve ses efektleri

Oyunun görüntüleri, çok sayıda zengin araba tasarımı ve birkaç çarpıcı Brezilya ortamı ile etkileyici ve güzel bir şekilde yapılmıştır. Oyunun sanal dünyasında güzelliğinin tadını çıkarmak için Brezilya’nın ovalarında ve dağlık bölgelerinde yarışın. Pratik kamyon motoru sesleri, engelleri geçerken tekerlek sürtünmesi ve parlak fon müziği içeren ses dosyaları, yarış karakterinizi oyuna uyarlar.


İndir (56.25 M)

Artık indirmeye hazırsınız Truck World Brasil Simulador ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir