Truck Simulator
Truck Simulator

Truck Simulator: Ultimate v1.1.8 MOD APK + OBB (Sınırsız Para/VIP) indir 2022


Truck Simulator: Ultimate , kendi ofisinizi yönetmenin yanı sıra nihayetinde bir kamyon kullanma hissini yaşayabileceğiniz bir oyundur. Oyuncular, gözlemlemeniz gereken birçok unsurun bulunduğu uçsuz bucaksız bir dünyayı deneyimleyecekler. Aynı zaman

Android Android Simülasyon
5 ( 211 puan )
Fiyat: $0
İsim Truck Simulator
Yapımcı Zuuks Games
Tür Simülasyon
Boyut 1.1GB
Versiyon 1.1.8
MOD Sınırsız Para/VIP/Ücretsiz Ödüller
Orjinal Google Play
Truck Simulator is the most famous version in the Truck Simulator series of publisher Zuuks Games
Mod Version 1.1.8
Total installs 10,000,000+
MOD 1
  • MENÜ MODU
  • Maksimum yakıt
  • Hasar yok

MOD 2
  • Teşvik almak, erişim kazanmak veya büyük miktarda para birimi elde etmek için az miktarda para kullanmak için reklam izlemeyin.
  • VIP seviyesini altın paralarla satın aldıktan sonra, görüntülenebilmesi için arayüzü yenilemek için değiştirmelisiniz.


İndir (1.1GB)

Truck Simulator: Ultimate , kendi ofisinizi yönetmenin yanı sıra nihayetinde bir kamyon kullanma hissini yaşayabileceğiniz bir oyundur. Oyuncular, gözlemlemeniz gereken birçok unsurun bulunduğu uçsuz bucaksız bir dünyayı deneyimleyecekler. Aynı zamanda heyecan verici bir oynanış ile oyun içerisinde çok fazla para kazanacaklar ve bu miktarı birçok farklı amaç için kullanacaklardır. Kaçırmamanız gereken bir oyundur.

Kamyon Simülatörü: Nihai

GERÇEK SÜRÜŞ HİSSİNİ YAŞAYIN

Truck Simulator: Ultimate’ı deneyimlediğinizde, kamyonunuzu sürerken birçok bina, çeşitli işlevler bulacağınız tamamen gerçekçi ve ayrıntılı bir dünyaya taşınacaksınız. İstediğiniz gibi deneyimlemeniz için doğru olan görüş açısını seçebilirsiniz. Bir simülasyon oyunu ile bakış açısını değiştirmek, kendilerini daha detaylı bir şekilde karaktere dönüştürecekleri zaman artık garip değil. Oradan, oyunun getirdiği deneyime dalacaklar.

Kamyon Simülatörü: Nihai

Kamyonunuzu görebileceğiniz birincil perspektif, çevrenizi görmenize yardımcı olan üçüncü perspektiftir. Aynı zamanda, sadece kamera değiştirme düğmesine basmak, görüş açısı da tamamen değişir, böylece deneyimi değiştirebilir ve bazı durumlarda özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Oyun ayrıca sürüş sırasında dinleyebileceğiniz bazı radyo istasyonlarını da entegre ediyor ve mevcut güncellenmiş sürümde kanal sayısı artırıldı.

İŞİ ALIN VE MÜKEMMEL SÜRÜŞ

Truck Simulator : Ultimate’da üstlendiğiniz iş, sürüş becerilerinizden yararlanacağınız ve her işin gereksinimlerini yerine getirmeye çalışacağınız tamamen basittir. Alabileceğiniz para miktarı ile birlikte uzun bir iş listesi olacak. Kabul sürecini tamamladıktan sonra aracınız ile başka bir ortama taşınacaksınız. Tabii ki, bu bir kamyon; daha sonra, malları almak ve yolculuğa başlamak için ön sürücüyü belirlenmiş konteynere göndermeniz gerekecektir.

Kamyon Simülatörü: Nihai

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi oyunda yaşadığınız dünya tamamen gerçekçi çünkü tek başınıza kullanacaksınız ve uymak zorunda kaldığınız birçok araç ve trafik mekanizması var. Sanki gerçek bir yolda gidiyorsunuz ve her yolda market gibi bir şey alıp gidebileceğiniz binalar var. Aynı zamanda çeşitli kontrol özellikleri ile arkadaki aracı kolayca görebilmek için viraj alırken veya aynayı hareket ettirirken ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz.

Kamyon Simülatörü: Nihai

ÇOK PARA KAZAN VE ŞİRKETİNİZİ KURUN

Gerçekten de Truck Simulator : Ultimate’ın ilk seviyesini deneyimlediğinizde, çeşitli kontrol düğmeleri ve üstesinden gelmeniz gereken birçok durum nedeniyle birçok zorlukla karşılaşacaksınız. Ancak zamanla kendinizi bu oyunun dünyasına kaptıracak ve bir seviyeden diğerine tamamlayacaksınız. Bu oyunda, yeni kamyon satın almak veya şirketinize yatırım yapmak gibi harcamak için belirli bir miktar para biriktireceksiniz.

Kamyon Simülatörü: Nihai

Simülasyon oyununun yanı sıra, ofisiniz olduğunda iş adamı tarzı oyun deneyimi de yaşayacaksınız. Oyunun başında, onu geliştirmek için çok fazla paranız olmayacak, ancak bir süre sonra ofisinizi verimli hale getirmek için daha fazla mobilya satın alabilir ve daha fazla personel kiralayabilirsiniz. Bazı farklı tipte kamyonlar oyuncuların deneyimlemesini bekliyor ve gerçekten de bu unsurlara ilgi duyacaksınız.


İndir (1.1GB)

Artık indirmeye hazırsınız Truck Simulator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZuuks Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir