Truck Simulator PRO Europe
Truck Simulator PRO Europe

Truck Simulator PRO Europe v2.1 APK + MOD (Sınırsız Para) indir


Truck Simulator PRO Europe, bugüne kadarki en büyük kamyon simülatörü oyunudur. Kamyon imparatorluğuna katılın ve bu eşsiz oyunda kariyerinizi yapın. Becerileriniz olsun ya da olmasın, kamyon sürme oyununu deneyimleyin; Bu heyecan verici oyundan kesi

Android Android Oyun
5 ( 693 puan )
Fiyat: $0
İsim Truck Simulator PRO Europe
Yapımcı Mageeks Apps & Games
Tür Oyun
Boyut 46M
Versiyon 2.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Truck Simulator PRO Europe is the most famous version in the Truck Simulator PRO Europe series of publisher Mageeks Apps & Games
Mod Version 2.1
Total installs 100,000+
  • Sınırsız Elmas (gerçek parayla satın alın)
  • Sınırsız Altın (harcadıkça artar)


İndir (46M)

Truck Simulator PRO Europe, bugüne kadarki en büyük kamyon simülatörü oyunudur. Kamyon imparatorluğuna katılın ve bu eşsiz oyunda kariyerinizi yapın. Becerileriniz olsun ya da olmasın, kamyon sürme oyununu deneyimleyin; Bu heyecan verici oyundan kesinlikle çok şey öğreneceksiniz. Kamyonunuzu sürün ve farklı ülkeleri geçin, çeşitli “check-in” konumlarını ziyaret edin ve her seviyede kamyon sürüş becerilerinizi yükseltin.

Kamyon Simülatörü PRO Avrupa

BU OYUNDA YENİ NELER VAR?

Bir kamyon aşığıysanız veya yeniliğini keşfetmek istiyorsanız, Truck Simulator PRO Europe görmezden gelemeyeceğiniz bir oyundur. Oyunda tonlarca kural ve benzersiz oynanış var, ancak yine de yeni özellikleri düzenli olarak güncelliyor ve her küçük hatayı düzeltiyoruz. Bu yeni sürüme gelen oyuncular, tamamen yeni bir kamyon fizik sistemi alacaklar ve bu, bir eğitim sınıfından geçti ve üzerindeki ekipmanı yükseltti. Ayrıca, sürdüğünüz yollarda kamyonlar da tamamen yeni bir trafik ışığı sistemine dönüştürülür.

Kamyon Simülatörü PRO Avrupa

FARKLI TIR TİPLERİ

Truck Simulator PRO Europe’da tasarlanan gerçekçiliğe hayran kalacaksınız. Gerçek hayatta gördükleriniz, oyuncuların kendilerini en eşsiz hissetmeleri arzusuyla tarafımızdan oyuna getirilmektedir. Oyunda sekiz tip kamyon bulunur ve oyuncular yol boyunca kendilerine eşlik edecek en sevdikleri aracı seçme hakkına sahiptir. Kontrol sürecini daha rahat hale getirmek için kamyonun özelleştirmelerini de değiştirebilirsiniz.

Kamyon Simülatörü PRO Avrupa

KAMYON SİSTEMİNİZİ YÜKSELTİN

Oyuncular sevgili kamyonlarını kullanacak ve dünya çapında uzun mesafeler kat edecek ve onlara görevlerde katılacak ve oyunda görünen sayısız eşsiz manzarayı keşfedecekler. Görevleri daha hızlı ve mükemmel bir şekilde tamamlayabilmek için kamyonu sahip olduğu motorlarla yükseltmeniz gerekiyor. Ayrıca, acil durumlarda tekerlek veya diğer parçalar gibi değiştirmeye de hazırlıklı olmalısınız.

GELİŞEN EKONOMİ İLE ZENGİN OLUN

Truck Simulator PRO Europe’a katılmak, yalnızca dünya çapında kamyon taşımacılığı yapmak değildir; aynı zamanda gerçek işle ilgili. Oyuncular, en umut verici ekonomik kalkınma yolunu açmak için zekalarını kullanacaklar. Oyuncular, büyüyen bir işletmeye sahip olmak için bilinen yolları yükseltmenin yanı sıra ürünlere nasıl yatırım yapacaklarını da bilmelidir. Ancak hepsi bu kadar değil ve zengin olmak için en uygun kargo yollarını hızla açmanız gerekiyor.

Kamyon Simülatörü PRO Avrupa

İŞÇİ İŞE ALMAK

Tek başına büyük işleri tamamlayamaz ve aldığınız tüm gönderileri yerine getiremezsiniz. Bu nedenle, verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olabilmeleri için makul bir maaşla işçileri işe almalısınız. Çok fazla önemli kar elde etmek için doğru yere nasıl yatırım yapacağınızı bilmelisiniz. Bu kategoride geliştikçe daha da büyük takımlar oluşturabilirsiniz. Bu oyunda daha hayati olun ve kendi kamyon imparatorluğunuzu açın.

YÜZLERCE AYRI GÖREV

Her seviyedeki ana zorluklara ek olarak, oyuncu yüzlerce farklı küçük görevi tamamlamalıdır. Gönderileri birçok ülkeye zamanında ulaştırmak için doğru yardımcıyı koordine etmeniz gerekiyor. Küçük görevleri tamamladığınızda, oyuncular farklı değerlerde ödüller alacaklar.

ANA ÖZELLİKLER:

– Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli kamyonlar.
– Birçok farklı lokasyona/ülkeye sahip devasa bir dünya.
– Aracın (kamyon) motorunun geliştirilmesi.
– Büyüyen bir iş ile zengin olun.
– Çeşitli küçük görevler.
– Çeşitli mal türlerinin taşınması gerekir.


İndir (46M)

Artık indirmeye hazırsınız Truck Simulator PRO Europe ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMageeks Apps & Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir