Truck Simulator 2018
Truck Simulator 2018

Truck Simulator Ultimate APK indir 1.1.8 (Sınırsız Para) 2022


Hız tutkunusun, hayatında büyük bir kamyona mı sahip olmak istiyorsun? Ve gerçek deneyimlere katılmaktan zevk alıyor musunuz? Sizin için ideal bir oyun Truck Simulator 2018 : Europe . Şehir yollarında simülasyon oyunu sürmek ve usta bir kamyon şoförü

Android Android Oyun
4 ( 405 puan )
Fiyat: $0
İsim Truck Simulator 2018
Yapımcı Zuuks Games
Tür Oyun
Boyut 145MB
Versiyon 1.1.8
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Truck Simulator 2018 is the most famous version in the Truck Simulator 2018 series of publisher Zuuks Games
Mod Version 1.1.8

İndir (145MB)

Hız tutkunusun, hayatında büyük bir kamyona mı sahip olmak istiyorsun? Ve gerçek deneyimlere katılmaktan zevk alıyor musunuz? Sizin için ideal bir oyun Truck Simulator 2018 : Europe . Şehir yollarında simülasyon oyunu sürmek ve usta bir kamyon şoförü olmak.

truck simulator apk indir modkiwi com 1

KAMYON SÜRÜŞ FİZİKLERİ VE %100 ÖZELLEŞTİRME

Fren, direksiyon simidi, vites kolu, dönüş sinyali, GPS ve saat gibi tam işlevli tuşlara sahip geleneksel bir aracın aksine, Ultimate Truck Simulator, bu işlev tuşlarına sahip bir aracı içeren bir arsa etrafında bir hikaye oluşturur. Benzin istasyonları, gişeler, masalar, tanıdık şehir isimleri gibi pek çok tanıdık mekanla karşılaşacaksınız… Oyuncular, otobüs şoförü, binek araç şoförü, kamyon şoförü gibi sürücü mesleği gibi birçok araç türü ile sürüş simülasyon oyununun türünü seçebilirler. , … senin görevin yolcuları kontrol etmek, malların doğru yerlere güvenli ve zamanında teslim edilmesini sağlamak.

truck simulator apk indir modkiwi com 2

Bu oyunun bir diğer artı noktası da son derece güzel 3D grafikleri. Karakterler yakın, sevimli ve birçok oyuncu için uygun olacak şekilde tasarlandı. Oyuncular güzel, canlı bağlamlar yaşayacaklar, ayrıntılar son derece gerçekçi bir şekilde oluşturulmuştur. Özellikle oyun, oyuncuların kendi tarzlarına uygun tüm özelliklere sahip kendi arabalarını yaratmalarına da izin veriyor.

OYUNCULAR İÇİN KONFOR GETİREN İLGİNÇ OYUN

Truck Simulator 2018 : Europe, oyuncuların kendilerini rahat hissettikleri ve sürüşlerinde yaratıcı olabilecekleri bir ortam yaratır. Oyuncular ipek direksiyonlu sürücülere dönüşecek, yaşlı adam büyük tonajlı, kullanımı zor arabaları kontrol ediyor. Teslimat yerleri, evler ve çevredeki alanların tümü belirli bir haritada bulunur, bu nedenle oyuncuların görevleri tamamlamak, çok para toplamak, eşya satın almak için araba satın almak için doğru adresi bulmaları gerekir. tesisleri kullanın, şoför kiralayın…

truck simulator apk indir modkiwi com 3

Aynı zamanda oyun birçok yeni özellik ve görevle de geliştirilmekte, oyuncu büyük şehirlerdeki firmalardan mal alan bir kamyon şoförü rolünü üstlenmektedir. İlk başta oyuncular küçük kiralama sözleşmeleri alacak, daha sonra oyuncular yeterli paraya sahip olduğunda, tamamen kendi arabalarını satın alabilir, kendi işlerini, şirketlerini açabilir ve ek sürücüler kiralayabilirler. Bunun avantajı, oyuncuların arabalarını özgürce dekore edebilmeleri ve emirlere bağlı kalmadan (serbest dolaşım modu) yolda özgürce dolaşabilmeleridir.

truck simulator apk indir modkiwi com 4

AÇIK DÜNYA HARİTASI, EN İYİ GRAFİKLER, SES ETKİLERİ

Truck Simulator 2018 : Europe’a hala dahil edilmesi gereken bir özellik, zorlu yollar ve dolambaçlı yokuş yolları gibi oyun öğelerine odaklanıyor. Oyuncular, bir teslimatı tamamladıktan sonra deneyim puanları kazanacak ve seviye atlayacak. Bu onların yakıttan tasarruf etme, zamandan tasarruf etme veya son derece uçucu veya tehlikeli kimyasallardan uzun mesafeler sürme gibi becerilerinin kilidini açmalarını sağlar…

Aynı zamanda araba kullanırken hız kameralarına da dikkat etmelisiniz, polis arabaları tüm yollarda her zaman görevdedir ve öngörülen hıza kıyasla sadece 1 milden fazla gitmeniz yeterlidir. Yalnız yolda, polis sireni her çaldığında para cezasına çarptırılacaksınız. Kırmızı ışıkta geçmek, karanlıkta veya yağmurda farları yakmamak, trafik sıkışıklığına neden olmak vb. cüzdanınızı da inceltir.

truck simulator apk indir modkiwi com 5

Gerçek hayattaki sürücülerin hayatlarını simüle eden bir oyun mu? Basit bir oyun deneyimi, çeşitli görevler vb. içeren bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız, Truck Simulator 2018 : Europe’ı kaçırmayın.


İndir (145MB)

Artık indirmeye hazırsınız Truck Simulator 2018 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZuuks Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir