Tropical Resort Story
Tropical Resort Story

Tropical Resort Story v1.2.2 APK (Sınırsız Para, Puan) indir

Gökyüzüne ve mavi denize bakıyorum! Tropical Resort Story Mod APK, tropikal bir resort yönetim simülasyonudur!

Android Android Oyun
4 ( 348 puan )
Fiyat: $0
İsim Tropical Resort Story
Yapımcı Kairosoft
Tür Oyun
Boyut 35.57 M
Versiyon 1.2.2
MOD Sınırsız Hepsi
Orjinal Google Play
Tropical Resort Story is the most famous version in the Tropical Resort Story series of publisher Kairosoft
Mod Version 1.2.2
  • 1. Sınırsız Para*
  • 2. Sınırsız İtiraz Puanı*
  • 3. Sınırsız Su Kalitesi Puanı*
  • 4. Sınırsız Işık Puanı*
  • *Harcadıkça artar

Tropical Resort Story hikayesi hakkında MOD APK

Tropical Resort Story MOD APK, tüm yüzyıllar için mükemmel ve eğlenceli bir ada oyunudur. Bu çevrimiçi oyunla, her derecenin birçok yola ve oyun tarzına ihtiyacı var, bu da pek çok oyuncunun bu oyuna ilgi duymasına ve bu oyunu aramasına yardımcı oluyor. Listelenmek istiyor musunuz?

tropical resort story 2

Bölgenizi inşa edin ve geri yükleyin

Tropical Resort Story‘ye katılın, ilk görev her zaman bölgenizi inşa etmek ve restore etmektir. Arazinizin bir sürü boş ve harap araziyle kaplı olduğunu hayal edin. Göreviniz, istediğiniz zaman bölgenizi sağlamaya ve artırmaya çalışmalıdır. Tarım, avcılık ve komşu yerleri fethetme gibi yetenekleri kullanırken adanızı geliştirin. Derecede herhangi bir zorlukla mücadele etmek ve alan sınırlamasını yükseltmek mümkündür. Her ada bölgesi, işin taze meyvelerine meydan okuyacağınız ve hayran kalacağınız bir yer olacak.

tropical resort story 3

Komple alan yükseltmeleri ve geliştirme

Tatil yeriniz daha fazla turist çekmeye başladıkça, şirket ortakları gelip bölgenizde mağaza ve restoran açmalarını isteyecek ve siz de onların yeni hizmetler üretmelerine yardımcı olabilirsiniz! Tatil yerinizin kendi özel hedeflerini karşıladığından ve ikinizin de yararlandığından emin olun. Bölgenizde bir meyve suyunun olması turistleri size çeken şeydir. Yakınına bir kanepe koymayı düşündün mü? Bazı şeyler birlikte daha iyi çalışır, işlev haline gelir. Bu tür kazanan kombinasyonları keşfedin ve site ziyaretçilerinin akın etmesini izleyin. Egzotik adanızı bir tatil köyü ütopyasına dönüştürün!

tropical resort story 4

Takım arkadaşlarınızı destekleyin ve kazanın

Adanızdaki her arazi size çok sayıda iyi kullanımlı şey alacak ve getirecektir. Sonuç olarak, istediğiniz zaman hızlı bir şekilde kazanmak için akıllı bir oyuna sahip olmalısınız. Bunlar genellikle deneyimlediğiniz insanlar gibidir, bu yüzden birlikte gidelim ve birlikte yükselelim. Hak ettiğiniz birçok ikramiyeyi çabucak baştan çıkarmak ve geri getirmek için bölgenizi lüks bir yer haline getirin. Okyanus çiçeklerini ve kayaları okyanusa yerleştirerek su yüksek kalitesini artırmaya karar verin ve balık tutarken yakaladığınız deniz ürünlerini serbest bırakın – yeni balık sakinlerini cezbedebilirsiniz! Şimdi Tropical Resort Story MOD APK‘nın keyfini çıkarın ve yükleyin.


İndir (35.57 M)

Artık indirmeye hazırsınız Tropical Resort Story ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKairosoft

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir