Tropical Merge
Tropical Merge

Tropical Merge v1.302.9 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Tropical Merge, oyuncuların geniş adaları keşfedebilecekleri ve iyi kültürlü bir bahçede en iyi hayatlarını yaşayabilecekleri veya sevimli arkadaşlarla büyüleyici yolculuklar yaşayabilecekleri rahatlatıcı bir çiftlik yönetimidir.

Android Android Simülasyon
5 ( 928 puan )
Fiyat: $0
İsim Tropical Merge
Yapımcı Clever Apps Pte Ltd
Tür Simülasyon
Boyut 52M
Versiyon 1.302.9
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Tropical Merge is the most famous version in the Tropical Merge series of publisher Clever Apps Pte Ltd
Mod Version 1.302.9
Total installs 500,000+
  • Harcadıkça para artar!


İndir (52M)

Tropical Merge, insanlara tonlarca eğlenceli aktivite ile hayallerindeki adayı geliştirebilecekleri, dekore edebilecekleri ve tasarlayabilecekleri rahatlatıcı ve sonsuz bir oyun deneyimi sunuyor. Bu, oyuncunun ilerlemesine dayalı birçok benzersiz genişletmeyi içerir ve onlara, birden fazla zorunlu yöne gitmek yerine adayı benzersiz bir şekilde geliştirmek için daha fazla fikir verir. Bunun da ötesinde, ada geniştir ve her şeyi sonuna kadar geliştirmek için birçok önemli öğeyi geri yüklerken herkesin keşfedebileceği birçok ilginç yere sahiptir.

Tropik Birleştirme

CANLI BİR ADADA MÜKEMMEL BİR ÇİFTLİK HAYATI YAŞAYA BAŞLAYIN

Tropical Merge’in içeriği, oyuncuların güzel bir adada huzurlu ve konforlu bir yaşamın tüm özünün tadını çıkarmaları gerektiğinden, samimi ve anlaşılırdır. Harika olan şey, oyuncuların yaşam kalitelerini yeni zirvelere çıkarmak için yaşam alanlarını yavaş yavaş yeni alanlar veya işlevlerle genişletebilmeleridir. Buna ek olarak, insanlar adadaki mevcut içeriği birçok yeni şeyle birleştirebilir, böylece her şeyi yavaş yavaş bireysel ihtiyaçları karşılayacak şekilde yükseltebilir.

ADAYI GELİŞTİRMEK İÇİN GÜZEL VE ​​ÇEVİK BİR BİRLEŞTİRME SİSTEMİ

Oyuncular daha yüksek seviyeli öğeler oluşturmak istiyorlarsa, birleştirme mekanizması gereklidir ve iyi sonuçlar elde etmek için performansını nasıl kullanacaklarını bilmeleri gerekir En İyi. Neyse ki, birleştirme mekanizması, mahsuller veya tek kullanımlık ürünler yerine yalnızca şantiyeler veya kalıcı üretim öğeleri için geçerlidir. Bu mekanizma, dört kat daha yüksek performansa sahip üst düzey bir birim oluşturmak için aynı seviyedeki üç birimi birleştirmeleri gerektiğinden, oyuncuların işleri düzleştirmelerine yardımcı olacak.

Tropik Birleştirme

TARIM ARSALARINI YENİ BİTKİLERLE DÜŞÜNÜN

Adayı yönetirken, oyuncu ek tarım alanları inşa edebilir ve bunları her zamankinden daha çekici hale getirmek için özelleştirebilir. Tropical Merge, birçok uygun tasarımla çiftçilik arazileri tasarlarken oyuncuların yaratıcılığını teşvik etmek için birçok benzersiz unsurdan da yararlanır. Sadece bu değil, çiftlikte birçok şeyi değiştirebilir, birçok amaç için farklı şeyler yetiştirebilir ve hatta adayı daha müreffeh hale getirebilirler.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN DOSTU NPC İLE İLETİŞİME GEÇİN

Oyuncu adayı birçok yöntemle geliştirmek veya genişletmek için daha fazla bilgi istiyorsa, NPC’lerle etkileşim esastır. NPC’lerde ayrıca oyunu daha benzersiz kılan ve hatta tüm çiftliğin verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için insanlara daha heyecan verici fikirler veren birçok hikaye var. NPC’ler aracılığıyla kademeli olarak daha fazla içerik görünecek ve genellikle oyunculara cömert ödüller içeren yeni işler verecekler.

Tropik Birleştirme

UZUN ZAMAN KAYIP HAZİNELER İÇİN GENİŞ ADAYI KEŞFEDİN

Tropical Merge, oyuncuların maceraya atılmaları veya kayıp hazineleri aramaları ve çiftliğe geri getirmeleri için bir ada veya geniş ormanlar sunacak. Hazinelerin tüm çiftliği büyütmede birçok etkisi vardır ve oyuncunun inşaat ilerlemesini birçok yöntemle büyük ölçüde etkiler. Oyuncu ormanın derinliklerine indikçe, herkesi eğlendirmek için oyun kalitesini önemli ölçüde artıran birçok gizemli şey ortaya çıkacak.

MUHTEŞEM DESTEKLER KAZANMAK İÇİN TAM GÖREVLER

Günlük görevler, oyuncunun adada veya daha fazlasında çeşitli şeylerle devam etmesi için birincil gelir kaynağı olarak görülüyor. Oyuncular, gelire ek olarak, adanın uzun vadeli gelişimi için öğeler oluşturmak için özel ödüller veya diğer önemli parçaları toplayabilir. Tabii ki, günlük görevlerin içeriği sürekli olarak yenilenecek ve oyuncuların birçok nadir ödül karşılığında son teslim tarihinden önce tamamlaması gereken birçok zorluk var.

Tropical Merge, olağanüstü içerikle dolu güzel bir ada inşa ederken veya tasarlarken insanlara eğlenceli bir oyun sunuyor. Ayrıca, geniş orman veya benzeri gibi ek içerikler, insanlara oyun içinde veya daha fazlasında daha fazla keşif sağlayacaktır.

Tropik Birleştirme

BAZI ÖZELLİKLER

  • Oyuncuların farklı bir atmosfer için güzel mahsuller veya birden fazla yapı ile rüya gibi bir ada inşa edebilecekleri sakin ve rahatlatıcı bir çiftlik oyunu.
  • Daha fazla gelir elde ederken ekinlerin yanı sıra yeni içerikler yetiştirirken daha fazla üretkenlik veya amaç için çeşitli mahsuller yetiştirmek.
  • Ada, çiftlik ve daha fazla gelişme veya ilgi çekici geçmişleri hakkında daha fazla bilgi için arkadaş canlısı NPC’lerle etkileşime geçin.
  • Yeni atmosferlerle dolup taşarken ada veya çiftlik için büyük faydaları olan gizli hazineler veya özel öğeler için geniş ormanı keşfedin.
  • Ada genişletmeleri için muazzam ilerleme veya ödüller için günlük görevleri tamamlayın ve hatta parçalardan yeni öğeler ve daha fazlasını oluşturun.


İndir (52M)

Artık indirmeye hazırsınız Tropical Merge ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanClever Apps Pte Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir