Troll Face Quest: Horror
Troll Face Quest: Horror

Troll Face Quest: Horror v222.30.0 APK (Sınırsız İpucu) indir


Troll Face Quest: Horror Mod Apk, oyuncuların tanıdık karakterlerle tekrar karşılaşabilecekleri korku tarzına sahip bir bulmaca oyunudur. Oyun, gereksinimleri doğru bir şekilde tamamlamaları durumunda oyunculara pek çok sürpriz getiriyor.

Android Android Bulmaca
5 ( 964 puan )
Fiyat: $0
İsim Troll Face Quest: Horror
Yapımcı Spil Games
Tür Bulmaca
Boyut 63.32 M
Versiyon 222.30.0
MOD Sınırsız İpucu
Orjinal Google Play
Troll Face Quest: Horror is the most famous version in the Troll Face Quest: Horror series of publisher Spil Games
Mod Version 222.30.0

İndir (63.32 M)

Korku çevrimiçi oyunu, oyuncuları cezbeden kalp durdurucu aktivite ile korku getiren bir kumarhane oyunudur. Troll Face yolculuğu alanına geldiğinizde: Korku, sadece klasik bulmaca miktarlarını keşfetmekle kalmaz, aynı zamanda birçok gerçek insani değer bırakan derin bir olay örgüsü içerirler. Heyecan verici çevrimiçi oyun şovunun sadık bir takipçisiyseniz, bu çevrimiçi oyunu hayatınızda en az bir kez mutlaka test etmelisiniz. Çevrimiçi oyunun fotoğrafları kesinlikle klasik ve heyecan verici miktarlarda size ihtiyaç duyacak, listelenme zamanı gelmedi mi?

HARİKA VE KLASİK SORU OYUNU

Kanlı cesetlerin yüksek olduğu çılgın bir sahnede oyun dünyasına adım atan Troll Face, gözlerinin önünde yaşanan korkunç olaylara birinci elden tanık oldu; Bu sahnelerle karşı karşıya kalan oyuncunun görevi, aşağıdaki sırları elde etmek ve bulmacaları çözmektir. Her görev, oyuncu için korkutucu bir his yaratan çerçeveye bağlı cümlelere dayalı olarak ayarlanabilir.

MUHTEŞEM GRAFİKLER VE SES EFEKTLERİ

Çevrimiçi oyunun vurgusu, kaliteli 3B düzenler haline geldi, oyuncular kolayca korkutucu kanlı sahneleri doğrudan görebilirler, her silah, oyuncuların dünyaya girmesini sağlamak için çeşitli parlak sonuçlara sahiptir. en otantik. Ve etrafta dolaşan akrobatik aktivite görüntüleri, sadece yarışmaları kazanmakla kalmayıp, dramatik aktivite video görüntülerinin keyfini çıkarıyor gibi görünüyor. Çevrimiçi bir bulmaca oyunu olarak Troll Face Quest: Horror, aslında grafiklere ve yüksek kaliteli ses sistemine daha yüksek bir mali yatırıma sahiptir. Bu, zekamızı eğitme görevine ek olarak, aksiyon sekanslarının hepsi bir korku bulmaca oyunu olarak kabul edilebilir. Sıkıldıysanız, bu video oyununu denemelisiniz.

Birçok üstün avantaja sahip olan Troll Face Quest: Horror MOD APK, sistem içinde mükemmel ve çekici bir oyun olarak değerlendirilecektir. Hemen indirip oynamalısınız.


İndir (63.32 M)

Artık indirmeye hazırsınız Troll Face Quest: Horror ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSpil Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir