TRIVIA STAR
TRIVIA STAR

TRIVIA STAR Quiz Games v1.196 APK indir (Ücretsiz Satın Alma) 2022


Hafif bir eğlence oyunu arıyorsanız, o zaman TRIVIA STAR sizin için sahip olduğum en iyi seçimdir. Bu, değişen zorluk derecelerinde binlerce bulmaca içeren temel bir bulmaca oyunudur. Eğlencenin yanı sıra verilen bulmacalar sayesinde beyninizi çalışt

Android Android Bulmaca
5 ( 824 puan )
Fiyat: $0
İsim TRIVIA STAR
Yapımcı Super Lucky Games LLC
Tür Bulmaca
Boyut 60MB
Versiyon 1.196
MOD Ücretsiz Satın Alma (Lucky Patcher Talebi)
Orjinal Google Play
TRIVIA STAR is the most famous version in the TRIVIA STAR series of publisher Super Lucky Games LLC
Mod Version 1.196
Total installs 10,000,000+

İndir (60MB)

Hafif bir eğlence oyunu arıyorsanız, o zaman TRIVIA STAR sizin için sahip olduğum en iyi seçimdir. Bu, değişen zorluk derecelerinde binlerce bulmaca içeren temel bir bulmaca oyunudur. Eğlencenin yanı sıra verilen bulmacalar sayesinde beyninizi çalıştırabilir ve çok heyecan verici bilgileri yakalayabilirsiniz. Bulmacalarımızı tamamladığınızda, uygun bir ödül olarak para alacaksınız ve daha heyecan verici seviyeler açacaksınız.

BİNLERCE İLGİNÇ VE BAĞIMLILIK YAPAN BULMACALAR

Sıradan aksiyon oyunlarından sıkıldığınızda TRIVIA STAR gibi hafif bir eğlence oyunu en doğru seçimdir. Binlerce ücretsiz bulmaca, bu oyunda üstesinden gelmeniz gereken zorluktur. Her soru için doğru cevabı seçin ve karşılık gelen bonus miktarını geri getirin. Bu oyun sadece sizi eğlendirmekle kalmaz, aynı zamanda birçok güzel soru ile beyninizi eğitmenize yardımcı olur.

TRIVIA STAR Test Oyunları Çevrimdışı TRIVIA STAR Test Oyunları Çevrimdışı

TAM ÇOKTAN SEÇMELİ SORULAR

Sizlere binlerce soru veriliyor ve sayı binlerce farklı soru ile 10 binden fazla sorudan oluşuyor. Tabii ki, her soru çoktan seçmeli olarak tasarlanmıştır, böylece cevaplama hızlı bir şekilde yapılabilir. Her soru gerekli süre ile sınırlıdır ve zor sorulara buna göre ek süre verilir. Her soruyu tamamlamak, daha fazla seviyenin kilidini açmanıza yardımcı olacaktır.

HER SORU TAKIMINDA TÜR ÇEŞİTLİLİĞİ

Bu, verilen her konu hakkında bilgi toplamanıza yardımcı olacak mükemmel bir oyun olacaktır. TRIVIA STAR, 1000’den fazla seviyeye bölünmüş 60’tan fazla konuyu içerir. Spor, yemek, hava durumu ve aralarından seçim yapabileceğiniz diğer birçok konu dahil. Her vakanın birden fazla seviyesi vardır ve ayrıca her seviyede ayrı sorular vardır. Zorluk, kıdemli sınıfı ve süper zor seviyeyi her tamamladığınızda yükseltilecektir.

İPUÇLARI SATIN ALMAK İÇİN BONUSU KULLANIN

Çeşitli konulara sahip çok fazla soru da her seviyede zorluk olarak artar, bu nedenle tüm soruları fethedemeyebilirsiniz. Merak etme. Her sorunun karşılık gelen bir çözümü vardır ve elbette zor soru da öyle. Her seviyede kazancınızı kullanabilir ve bizden ipuçları satın alabilirsiniz. Sınırsız sayıda potansiyel müşteri satın alınabilir, ancak paranız tükenebilir.

TRIVIA STAR Test Oyunları Çevrimdışı TRIVIA STAR Test Oyunları Çevrimdışı

ANA ÖZELLİKLER

– Bu oyun sadece eğlenceli olmakla kalmaz, aynı zamanda düzenli olarak güncellenen binlerce heyecan verici ve ödüllendirici bulmaca ile beyninizi eğitmenize yardımcı olur.
– Sorular çoktan seçmeli olarak kurulur, oyunun gerektirdiği süreye göre cevaplanır, her seviyeyi tamamlayarak başka birçok grup açabilirsiniz.
– Hava durumu, spor veya yemek gibi çeşitli konularda 60’tan fazla soru seti… ilgili seviyeyi her tamamladığınızda zorluk artacaktır.
– Bizden ipuçları almak için her seviyedeki kazançları kullanın; rehberlik aldığınızda kazanmak size benzersiz bonuslar verir.
– Sayısız soru oluşturulur ve düzenli olarak güncellenir. Çevrimdışı ve çevrimiçi oynayabilir ve oyunun birçok avantajını yaşayabilirsiniz.


İndir (60MB)

Artık indirmeye hazırsınız TRIVIA STAR ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir