TranslateZ
TranslateZ

TranslateZ v1.9.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Tamamen güncellenmiş özelliklerle size keyifli bir deneyim yaşatmayı vaat eden basit ve kullanımı kolay bir arayüz ile tasarlanmıştır. Ayrıca kullanıcılar çeviri yaparken kendilerini daha rahat hissedecekler ve bu uygulama kesinlikle herkesin ihtiyac

Android Android Araçlar
4 ( 913 puan )
Fiyat: $0
İsim TranslateZ
Yapımcı EVOLLY APP
Tür Araçlar
Boyut 39M
Versiyon 1.9.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
TranslateZ is the most famous version in the TranslateZ series of publisher EVOLLY APP
Mod Version 1.9.0
Total installs 1,000,000+

İndir (39M)

Tamamen güncellenmiş özelliklerle size keyifli bir deneyim yaşatmayı vaat eden basit ve kullanımı kolay bir arayüz ile tasarlanmıştır. Ayrıca kullanıcılar çeviri yaparken kendilerini daha rahat hissedecekler ve bu uygulama kesinlikle herkesin ihtiyacını karşılayacaktır.

TranslateZ – Kamera, Fotoğraf ve Ses Tercümanı TranslateZ – Kamera, Fotoğraf ve Ses Tercümanı

İSTEDİĞİNİZ TÜM DİLLERİ ANINDA ÇEVİRİN

Günümüzde iletişim çok önemlidir, ancak yine de yabancı arkadaşlarınızla sohbet edecek kadar kendinize güvenmiyorsanız, TranslateZ dil farklılıkları hakkında endişelenmeden rahatça konuşmanıza yardımcı olacaktır. Kullanmak için tek yapmanız gereken zahmetsizce cümleleri veya metinleri istediğiniz gibi yazmak, hatta mikrofonu kullanarak konuşmak, ardından istediğiniz dile geçmek ve çevirinin çıkması için ses seviyesi tuşuna basmak. Son derece kullanışlıdır ve kullanmanız çok uzun sürmez, bu nedenle harika özelliklerinin keyfini çıkarın.

BİRÇOK YENİ FONKSİYON İLE BASİT VE ÇEŞİTLİ ARAYÜZ

Yayıncı basit ama sıkıcı olmayan bir arayüz oluşturma ile sizin için rahat ve yakın bir alan oluşturmuştur. Ayrıca uygulama, kullanıcıları etkilemek için birçok uyumlu renkle birleştirilmiştir. TranslateZ, getirdiği değerli şeylerle sizi şaşırtıyor. Kullanıcı deneyimini daha da iyileştirmek için uygulama, cümleden paragrafa doğru çeviri yapmanıza yardımcı olmak için metin çeviri işlevini güncelledi. Ayrıca, istediğiniz mesajı içeren gerçek dünyadaki görüntüleri veya nesneleri yakalayabilir ve çok uzun süre beklemek zorunda kalmadan anında sonuç alabilirsiniz.

BİRÇOK OBJE İLE YAYGIN KULLANILIR

Kullanıcıların endişelenmesine gerek yok çünkü TranslateZ her yaş için uygundur ve kullanışlı ve kullanımı kolaydır. Hızlı ve etkili bir çeviriye ihtiyaç duyanlar için mükemmel bir uygulama olduğu söylenebilir. Aynı zamanda insanların başvurmaları ve kendilerine zengin bir kelime hazinesi eklemeleri için mükemmel bir kaynaktır. Güncellenen 150’den fazla dil ile dilediğiniz gibi arama yapabilirsiniz. Diyelim ki daha fazla dili kolayca anlamanıza yardımcı olacak ve yabancılarla iletişim kurduktan sonra beceri pratiği yapacak bir yer arıyorsunuz. Bu durumda, TranslateZ kesinlikle sizin için mükemmel bir seçimdir.

TranslateZ – Kamera, Fotoğraf ve Ses Tercümanı TranslateZ – Kamera, Fotoğraf ve Ses Tercümanı

ANA ÖZELLİKLER

  • Tek bir kolay ve rahat işlemle istediğiniz herhangi bir dili özgürce ve gönüllü olarak çevirin
  • Farklı yatıştırıcı renkler ile güzel tasarlanmış ve uyumlu bir arayüz ile gerçekçi bir alanın tadını çıkarın
  • İletmek istediğiniz cümleyi yazarak veya hızlı bir şekilde konuşup ardından başka bir dile çevirerek yabancılarla iletişim kurmanıza destek olmak
  • Metin ve görüntüleri veya gerçek hayattaki nesneleri çevirmek de dahil olmak üzere çeşitli heyecan verici özelliklerle sürekli güncellenir
  • Her yaş için uygun ve kullanımı kolay uygulama, getirdiği deneyim ile sizi yarı yolda bırakmayacak.


İndir (39M)

Artık indirmeye hazırsınız TranslateZ ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanEVOLLY APP

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir