Translate On Screen
Translate On Screen

Translate On Screen v1.93 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Ekranda Çevir, kullanıcıların ekrandan alınan görüntüler aracılığıyla metni çevirmelerine yardımcı olan bir uygulamadır. 100'den fazla dil ile uygulama, birçok değerli özellik ile kullanıcıları her zaman, her yerde destekler.

Android Android Eğitim
5 ( 718 puan )
Fiyat: $0
İsim Translate On Screen
Yapımcı Dictionary & Translate NH-Apps
Tür Eğitim
Boyut 10MB
Versiyon 1.93
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Translate On Screen is the most famous version in the Translate On Screen series of publisher Dictionary & Translate NH-Apps
Mod Version 1.93
Total installs 5,000,000+

İndir (10MB)

Uygulama web sitelerini kullanırken dil sorununuz mu var ve en hızlı ve en uygun çözümü bulmanız mı gerekiyor? Ekranda Çevir doğru seçim olacaktır çünkü bu uygulama metni ve sesi çevirmenize yardımcı olur ve kullandığınız uygulamada doğrudan çeviri yapmanızı sağlar. Birçok durumda, bu uygulama gibi mobil ve yüksek verimli bir tercüman kurtarıcınız olacak!

Ekranda Çevir

DİĞER UYGULAMALAR EKRANINDA ÇEVİRİ

Bu özelliği kullanma işlemi son derece basittir. Bir bilgi sitesini mi ziyaret ediyorsunuz veya başka bir ülkeden bir oyun mu oynuyorsunuz ve nelerin kapsandığını bilmeniz mi gerekiyor? Lütfen ekrandaki dokunmatik daireye tıklayın ve çevrilecek alanı seçin. Çevrilen içerik yeni bir metin çerçevesinde görüntülenecek ve size ışık hızında gönderilecektir. Uygulamanın hızlı ve kompakt çalışması, uygulamaya doğrudan erişmeden en hızlı şekilde tercüme etmenize yardımcı olur.

Ekranda Çevir Ekranda Çevir

METİN ÇEVİRİ, SES ÇEVİRİ

Bunlar, Ekranda Çevir’in en temel iki işlevidir. Çeviri uygulamalarına benzer şekilde, kaynaklardan herhangi bir metni kopyalayıp çeviri kutusuna yapıştırabilirsiniz ve içeriği istediğiniz dilde hemen görüntülenecektir. Bu uygulamanın yeni bir özelliği, kullanıcıların sesli ve sesli çeviri yapabilmesidir. Sistemin çevrilecek sesi almasına izin vermek için mikrofon simgesine tıklayın ve basılı tutun.

HER ZAMAN, HER YERDE UYGUN METİN ÇEVİRİ UYGULAMASI

Bu uygulama dünyada 100’den fazla dili desteklemektedir. Yani sadece bu uygulama ile yanınızda çok yönlü ve yetenekli bir tercüman var. Ek olarak, kullanıcılar ekran görüntüleri gibi resimler aracılığıyla metni çevirebilir ve hatta çeviri için doğrudan tarama yapabilirsiniz. Tüm durumlar için kolaylık ve en hızlı ve en doğru sonuçların sağlanması bu uygulamanın bir numaralı önceliğidir!

Ekranda Çevir Ekranda Çevir

ANA ÖZELLİKLER

  • Doğrudan uygulamaya erişmeden başka bir uygulamanın veya web sitesinin arka planında çevirin. Basit dokunma işlemi ve zamandan tasarruf edin
  • Önceden kopyalanmış metni çevirin ve çevrilmiş metnin kopyalanmasına izin verin
  • Sistemin sesi alması için mikrofon simgesini basılı tutarak sesi ve sesi çevirin
  • Dünya çapında 100’den fazla dilde çeviri desteği ile ihtiyacınız olan her zaman çok yönlü bir tercüman
  • Görüntü çevirisine ve görüntü taramasına izin verir. Doğru içeriği yıldırım hızında görüntüleyin


İndir (10MB)

Artık indirmeye hazırsınız Translate On Screen ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanDictionary & Translate NH-Apps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir