Traffic Tour
Traffic Tour

Traffic Tour v1.8.0 APK (Sınırsız Para) indir 2022


Yarış türü, birçok farklı platformda yoğun bir şekilde geliştirildi. Oyuncuların keşfetmesi ve eğlenmesi için sürekli olarak birçok yeni şey sunuyor. Her zamankinden daha erişilebilir ve daha esnek araç kontrolü için grafikler ve gelişmiş kontrol mek

Android Android Yarış
5 ( 62 puan )
Fiyat: $0
İsim Traffic Tour
Yapımcı Wolves Interactive
Tür Yarış
Boyut 75MB
Versiyon 1.8.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Traffic Tour is the most famous version in the Traffic Tour series of publisher Wolves Interactive
Mod Version 1.8.0

İndir (75MB)

Yarış türü, birçok farklı platformda yoğun bir şekilde geliştirildi. Oyuncuların keşfetmesi ve eğlenmesi için sürekli olarak birçok yeni şey sunuyor. Her zamankinden daha erişilebilir ve daha esnek araç kontrolü için grafikler ve gelişmiş kontrol mekanizmaları içerir. Bu nedenle, bu makale, yeni nesil bir yarış oyunu olan Traffic Tour’u ve herkese getirdiği özgünlük ve eğlence için bir simülasyon oyununu tanıtacaktır . Her şeyden önce oyuncuların arkadaşlarını geniş yollarda eğlendirmek için harika fırsat olan çevrimiçi yarışa sahip.

traffic tour apk indir modkiwi com 1

ETKİLEYİCİ VE OTANTİK 3D GRAFİKLER

Traffic Tour’un oyuncuları şaşırtmak istediği ilk şey, oyuncunun sürüşünü teşvik etmek için pistlerin yenilikçi tasarımı da dahil olmak üzere çarpıcı ve gerçekçi 3D grafikleridir. Buna ek olarak, oyun birçok canlı görsel efekte sahiptir ve tüm oyuncu aktivitelerini grafiklerle daha sürükleyici ve etkileyici hale getirir. Sadece grafikler veya çevre değil, dünyadaki tüm süper arabaları yeniden hayal etme yeteneği de mükemmel ve oyunculara bir zamanlar hayal ettikleri arabaları kullanma şansı veriyor. Oyuncu yarış türünü seviyor ancak simülasyon tarzına sahipse, herkese verdiği grafik ve görüntü kalitesi sayesinde bu oyun mükemmel bir seçimdir.

SONSUZ OTOYOLLARI KOLAYCA SÜRÜN

Traffic Tour APK Son Sürüm, yüksek tempolu bir yarış oyunudur ve oyuncuların yapmasını istediği ilk şey, ilk geliri elde etmek için tehlikeli otoyollarda araba kullanmaktır. Bundan sonra oyun, diğer sürücülerle yarışlar veya mümkün olan en yüksek puanla sonsuz yolculuklar gibi birçok farklı yarış modunu tanıtacak. Oyuncular ayrıca gelecekte çeşitli araçlara ve aracı bir sürü özel stille kişiselleştirmek için birçok heyecan verici içeriğe erişebilecekler. Oyuncular oyunun hızına yetiştiklerinde, diğer birçok ekstra yarış modunu keşfetmenin keyfini çıkarabilirler ve hepsi, oyuncuların eğlenmesi için sınırlı bir süre için oyundan özel olarak sunulur.

traffic tour apk indir modkiwi com 2

RÜZGÂRI VE MUHTEŞEM HIZI HİSSEDİN

Oyun, oyunculara en gerçekçi sürüş deneyimini sunmak için mükemmel bir grafik motoru kullanıyor. Etkileyici olan şu ki, oyuncu daha hızlı hareket ettikçe ekran ve manzara bulanıklaşacak ve otoyolda hızlanıyormuş gibi bir özgünlük hissi yaratacaktır. Ayrıca, oyuncunun hedefi tamamlamak için aile araçları, kamyonlar, polis ve daha fazlası gibi yoldaki tüm engelleri aşması gerekir. Oyun, dünyayı canlandırmak ve oyunculara diğer oyunların sahip olmadığı yeni bir sürüş hissi vermek için bu unsurları sürekli olarak oyuna ekleyecektir.

SIVI KONTROLLERİ VE SEZGİSEL ÖZELLEŞTİRME

Yeni nesil bir yarış oyunu için kontrol mekanizması herkesin en iyi sürüş deneyimine sahip olması için önemli bir faktör. Neyse ki, Traffic Tour, oyuncuların rahatça kişiselleştirmeleri için birçok seçeneğe sahip esnek ve üstün bir kontrol sistemine sahiptir. Oyun aynı zamanda oyuncuların en sorunsuz ve rahat kontrol deneyimine sahip olan harici kontrolörlere bağlanmasına da izin verir. Oyuncular yarışırken veya araba sürerken, drift yaparak veya güçlendiriciler toplayarak istedikleri herhangi bir araç için nitroyu tamamen şarj edebilirler. Pistteki sayısız zorluğun veya diğer yarışçıların üstesinden gelmek için oyuncuların kısa sürede hızlanmasına ve maksimum hıza ulaşmasına yardımcı olacaklar.

traffic tour apk indir modkiwi com 3

AÇILACAK GENİŞ ARAÇ YELPAZESİ

Traffic Tour Para Hileli, oyunculara kilidini açmak veya toplamak için geniş bir araç yelpazesi sunar ve hatta görünümlerini tarzlarına göre tasarlayıp özelleştirebilir. Her aracın etkileyici yanı, oyunculara harika arabalar sürmeleri için birçok seçenek sunan performansı ve yükseltilmiş sistemidir. Ayrıca, her araç birçok farklı görev için uygundur ve oyuncular dünyayı rahatça keşfetmek için onları çeşitli arazilerde kullanabilirler. Oyuncu daha özgün hisleri seviyorsa, oyun, sürüş sırasında yeni bir bakış açısının keyfini çıkarmak için her arabayı lüks bir birinci şahıs bakış açısıyla tasarlayacaktır.

SICAK VE HAREKETLİ ÇEVRİMİÇİ YARIŞLARA KATILIN

Çevrimiçi yarış modu, her zaman gerçek oyuncular tarafından veya arkadaşlar arasında oynanan zorlukları isteyenler içindir. Neyse ki, Traffic Tour çevrimiçi yarış modunu yeniden hareketli, canlı, canlandırıcı ve herkesin birlikte eğlenmesi için eğlenceli hale getiriyor. Ayrıca, oyuncular çevrimiçi yarış modunu birçok farklı şekilde özelleştirebilir, böylece büyük yollarda sürmek için mükemmel bir dünya inşa edebilirler.

traffic tour apk indir modkiwi com 4

Traffic Tour APK, oyunculara mobil platform için en etkileyici ve özgün sürüş deneyimini getirmeyi vaat ediyor. Ayrıca oyun, oyunculara birçok ilgi çekici ve eğlenceli içerik getirmek istiyor, bu nedenle herkesi canlı ve canlı dünyasına davet etmek için sürekli olarak yeni şeyler güncelliyor.


İndir (75MB)

Artık indirmeye hazırsınız Traffic Tour ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir