TrackChecker Mobile
TrackChecker Mobile

TrackChecker Mobile v2.26.5 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


TrackChecker Mobile, farklı ülkelerdeki kargolarınızı rahatlıkla takip etmenizi sağlayan bir uygulamadır. Sadece birkaç temel bilgi girişi ile kolilerinizi kolayca takip edeceksiniz. Aynı zamanda uygulama, her bir parça dosyasına karşılık gelen ürünl

Android Android Araçlar
5 ( 244 puan )
Fiyat: $0
İsim TrackChecker Mobile
Yapımcı MetalSoft
Tür Araçlar
Boyut 12MB
Versiyon 2.26.5
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
TrackChecker Mobile is the most famous version in the TrackChecker Mobile series of publisher MetalSoft
Mod Version 2.26.5
Total installs 1,000,000+

İndir (12MB)

TrackChecker Mobile, farklı ülkelerdeki kargolarınızı rahatlıkla takip etmenizi sağlayan bir uygulamadır. Sadece birkaç temel bilgi girişi ile kolilerinizi kolayca takip edeceksiniz. Aynı zamanda uygulama, her bir parça dosyasına karşılık gelen ürünleri bir listeye bölerek kullanıcıların bazı kritik bilgileri kolayca gözlemleyebilmelerini sağlar. Gerçekten de, parselin programını her kontrol ettiğinizde yepyeni bir duygu olacaktır.

POSTA SİPARİŞLERİNİ KOLAYCA KONTROL EDİN

Sık sık sipariş veren biriyseniz ve hepsi posta ile gönderiliyorsa, kargonuzun yolunu kontrol etme özelliği ile TrackChecker Mobile’ı kesinlikle görmezden gelemezsiniz. Farklı bilgiler ve ürünün yola çıktığı gün sayısı ile son derece uzun bir liste bulacaksınız. Böylece en sevdiğiniz öğeleri kolayca takip edebilecek ve her günün kolaylıkla gelmesini bekleyebilirsiniz.

TrackChecker Mobil TrackChecker Mobil

BİRÇOK FARKLI ÜLKEDE SİPARİŞ KONTROLÜ İÇİN DESTEK

Kullanıcıların TrackChecker Mobile’ı deneyimlediğinde fark edecekleri bir sonraki nokta, birçok farklı ülkede posta siparişlerini kontrol edebilmenizdir. Bu, posta servislerine dokunduğunuzda hızlı bir şekilde tanımanıza ve ülkelerdeki mevcut posta taşıyıcılarını görmenize yardımcı olacaktır. Aynı zamanda filtre veya manuel arama özelliği sayesinde aramaya kolayca ulaşabilirsiniz. Yani sık kullandığınız gönderileri ekledikten sonra sipariş vermiş olduğunuz koliye ait bilgileri girmeye başlayacaksınız.

BASİT İŞLEM OLAN PARSEL BİLGİLERİNİ GİRİN

TrackChecker Mobile’ın ana özelliğini öğrendikten sonra onu kullanmaya başlayacaksınız ve süreç kullanıcılar için çok zor olmamalı. Spesifik olarak, parça adında bir sekme bulacaksınız ve parça numarası, açıklama, url ve daha birçok seçenek gibi eksiksiz bilgileri bulacaksınız. Parselin bilgilerini uygulamaya girmeniz gerekecek ve ardından seçtiğiniz posta hizmetlerine bağlanacaktır. Bu nedenle, takip süreci hemen takip edecektir.

PARÇA DOSYALARI İLE İLGİLİ GÜNCEL BİLGİLERİ OKUYUN

Kargo bilgilerini TrackChecker Mobile’a her güncellediğinizde, kargonun takipli ve takipsiz olmak üzere iki kategoriye ayrıldığını mutlaka fark edeceksiniz. Bilgilerin eksiksizliğine bağlı olarak okuyacağınız koliye ait bilgiler de farklı olacaktır. Tüm detayları içeren bir koliye tıkladığınızda, paketin teslimatı ile ilgili bilgileri görebileceksiniz ve oradan nereye gönderildiğini anlayacaksınız.

TrackChecker Mobil TrackChecker Mobil TrackChecker Mobil

PARÇA DOSYALARINIZI BASİT BİR ŞEKİLDE YÖNETİN

Her kullanıcı sadece tek bir parsel hakkında değil, birçok parsel hakkında güncellenecektir. Dolayısıyla kullanıcının tracklistinin her geçen gün artacağı görülüyor. Yukarıda belirtildiği gibi, kargolarınız bilgi düzeyine göre iki farklı koli tipine ayrılacaktır. Bu nedenle, çoğu zaman, eksiksiz bilgi içeren dosyaları seçeceksiniz ve ayrıca, bir liste halinde bir araya getirildiklerinde, parsellerle ilişkili günlerin sayısını da biliyorsunuz. Elbette bu günlere size sinyal verecek renkler de eşlik edecek.

İKİ CİHAZ ARASINDAKİ VERİLERİN PARALEL KULLANIMI

Bu uygulamayı deneyimlediğinizde ilginç bir nokta, parkur dosyanızla ilgili bilgileri Android ve PC olmak üzere iki farklı platform arasında kolayca gönderip alabileceksiniz. Kullanıcılar paketlerini istedikleri zaman takip edebildiklerinde bu çok mantıklı. Aynı zamanda, cihazdaki her sürüm, bilgileri daha hızlı girmek için bir Android cihazının barkodunu taramak gibi yalnızca o tür cihazın yapabileceği özelliklere sahip olacaktır.

gibi sadece değerli özelliklerle siparişinizi takip edin

  • Uygulamanın kapsamı birçok ülkede tamamen farklıdır.
  • Bilgileri girin ve sadece birkaç dakika içinde posta hizmetlerini arayın.
  • Listeyi kapsamlı bir şekilde görüntüleyin.
  • Tam bilgi ile postacı hakkında tam bilgi.


İndir (12MB)

Artık indirmeye hazırsınız TrackChecker Mobile ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir