Town Rush
Town Rush

Town Rush v110 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Town Rush, her yarışmacının en fazla bölgeyi ele geçirmesi ve her ileri karakolu ele geçirmesi gereken basit ama yaratıcı bir strateji oyunudur. Ayrıca daha karmaşık ama eğlenceli içerik sunacak ve oyuncuları parlak orduları kontrol ederken daha esne

Android Android Strateji Oyunları
4 ( 855 puan )
Fiyat: $0
İsim Town Rush
Yapımcı FIRE STUDIOS
Tür Strateji Oyunları
Boyut 78MB
Versiyon 110
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Town Rush is the most famous version in the Town Rush series of publisher FIRE STUDIOS
Mod Version 110
Total installs 1,000,000+

Town Rush, her yarışmacının en fazla bölgeyi ele geçirmesi ve her ileri karakolu ele geçirmesi gereken basit ama yaratıcı bir strateji oyunudur. Ayrıca daha karmaşık ama eğlenceli içerik sunacak ve oyuncuları parlak orduları kontrol ederken daha esnek ve aktif hale getirecek.

BASİT AMA İLGİLENDİRİCİ STRATEJİ OYUNU

Town Rush’daki her savaşın mekaniği ve kuralları samimi ve anlaşılır. Yani, oyuncuların yalnızca karakolları renklendirmek veya ele geçirmek için sürekli hareket eden orduyu kontrol etmesi gerekir. Savaş alanında daha fazla bölgeyi renklendirdikçe, ordu daha fazla güce sahip olmak ve ileri karakolları etkin bir şekilde kullanmak için yavaş yavaş genişleyecektir. Bölgelerini genişlettikçe, oyuncu performansını artırmak için daha fazla yeni işlev veya savaş birimi açılacak.

kasaba acele kasaba acele

KARŞIYI YAKALAYIN VE YÜKSELTİN

İleri karakollar, birlikler için bir ikmal noktası görevi gördüğü ve daha fazla bölgeyi genişletmeye yardımcı olduğu için savaş alanında önemli konumlardır. Oyuncu tüm ileri karakolları başarıyla ele geçirdikten sonra, tüm savaş alanını etkilemek için boylarını da artırmaları gerekir. Harika olan şey, oyuncunun doğrudan karakolda birkaç asker üretebilmesi ve en yakın mesafedeki düşman üslerine doğrudan saldırabilmesidir.

BİRÇOK ÜLKE İLE SONSUZ EĞLENCE

Her savaş küçük ölçekli bir sınır olsa da, Town Rush birçok ülkeyi küçük bir haritaya koyarak işleri daha kaotik hale getirebilir. Bu, oyuncunun stratejisini daha çeşitli ve uyarlanabilir hale getirir, çünkü düşmanlarla diğerini bastırmak için koordine edebilirler, ancak daha sonra üstünlük elde etmek için arkadan bıçaklayabilirler. Ülkelerin ayrıca farklı renkleri vardır, bu da savaş alanını canlandırır ve birçok çarpıcı renk taşır.

kasaba acele kasaba acele

ARKADAŞLARLA YARIŞMA

Oyun, oyuncuların olağanüstü ve kapsamlı seviyelerde arkadaşlarını eğlendirdiği bir çevrimiçi savaş modu sunacak. Aynı zamanda, mümkün olduğu kadar çok ülkeyi renklendirmek için aynı anda birden fazla orduyu kontrol etmek zorunda kaldıklarında, insanların daha esnek ve üstün olmalarını sağlar. Elbette, plan yapan ve karakollardan yararlanan herhangi bir oyuncu, her galibiyeti talep edecek ve daha eğlenceli ve eğlenceli içeriğin kilidini açacaktır.

Town Rush çok fazla karmaşık içeriğe sahip değil ve herkesin yaratıcı savaş alanları aracılığıyla arkadaşlarıyla rahatlamasını istiyor. Daha fazla renk veya yeni birimler, her bir kişinin ilerlemesini kademeli olarak ortaya çıkaracak ve savaş alanını zaman içinde daha zengin ve daha renkli hale getirecek.


İndir (78MB)

Artık indirmeye hazırsınız Town Rush ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir