Tower Of Saviors
Tower Of Saviors

Tower of Saviors v2022.611 APK indir (Mega Menü) 2022


Tower of Saviors Mod APK sizi kuleyi savunma görevinin olduğu yeni bir dünyaya getiriyor. Siz ve tüm takım arkadaşlarınız savaşırsınız; iki grup arasındaki mücadele kıyasıya gerçekleşecektir.

Android Android Bulmaca
4 ( 733 puan )
Fiyat: $0
İsim Tower of Saviors
Yapımcı Mad Head Limited
Tür Bulmaca
Boyut 207MB
Versiyon 2022.611
MOD Mega Menü
Orjinal Google Play
Tower of Saviors is the most famous version in the Tower of Saviors series of publisher Mad Head Limited
Mod Version 2022.611
Total installs 10,000,000+
 • Mod Menüsü
 • Tek atışta öldürmek
 • Tanrı modu
 • Sınırsız Beceri

 • Mod Menüsü
 • Tek atışta öldürmek
 • otomatik kazanma
 • Sınırsız Beceri Kullanımı
 • Sınırsız Döşeme Değiştirme Süresi
 • Etki Alanı Saldırıları


İndir (207MB)

Tower of Saviors, sizi asil bir göreve sahip olduğunuz yeni bir dünyaya götürür. Kuleyi korumak için bir savaş yürütmek için takım arkadaşlarınızla güçlerinizi birleştirecek kadar gücünüz var. Yükseltmeler ortaya çıktığında daha ilginç olacak ve kendimizi güçlendirmek için satın alabiliriz. Eşsiz aksiyon unsurlarıyla birleşen modern bulmaca oyunu, oyuncuları hayal kırıklığına uğratmamayı vaat ediyor. Tüm benzersiz yeteneklerinizi göstermeniz ve oyunun zorluklarını yerine getirmeniz gerekiyor.

kurtarıcılar kulesi

GÖREVİNİZİ VE TAKIM ARKADAŞLARINIZI TANIMLAYIN

Tower of Saviors’daki asıl görevinizi bilmeli ve oradan mükemmel bir plan oluşturmalısınız. Şimdi göreviniz, oyunun sahip olduğu büyük kahraman setinden herhangi bir kahramanı seçmek. Kardeşleriyle birlikte cesur planlar yapmak oyunun istediği şeydir. Siz ve takım arkadaşlarınız kendi büyük kulenizi koruyacaksınız.

Bu kule gizli bilgilerin saklandığı yerdir ve herkes bunu saklamak ister. Ancak karşı taraf saldırıp kuleyi yıkmak isterse bu hiç de kolay olmayacaktır. Siz ve arkadaşlarınız kazanma şansına sahip olmak için çok savaşmalısınız. Her hareketi, diğer taraftaki her hareketi gözlemlemek için haritayı kullanmak da bu oyunda avantaj elde etmenize yardımcı olacaktır.

kurtarıcılar kulesi kurtarıcılar kulesi

KURTARMA SİHİRBAZINI ÇAĞRI

Karşı taraf size gelen saldırı dalgalarına sahip olacak ve takım arkadaşlarınızın görevlerini bölmeniz gerekiyor. Saldırılarla doğrudan ilgilenmesi gereken güçlü ve kararlı takım arkadaşları vardır, ancak daha zayıf takım arkadaşları tespit edilmekten kaçınmak için ormana gitmelidir. Gücünüzü artırmak için diğer takımdaki canavarları yok etmenize yardımcı olur. Gücün zirveye ulaştığında, ölümün gitmiş olacak.

Daha da ilginç olanı, zor bir durumla karşılaşırsanız bir büyücü çağırmalısınız. Ancak beraberindeki hız ayakkabıları, evrensel kılıçlar gibi eşyaları da satın almalısınız. Bu silahlar tüm düşmanlarınızla savaşmanıza yardımcı olacaktır. Düşmanı, rakibin kulesine saldırma şansına sahip olmak için cezbetmek için hileyi kullanırsanız, bu yardımcı olacaktır. Düşman kulesi kırıldığında siz ve takım arkadaşlarınız hemen kazanacaksınız.

KULEYİ SONUNA KADAR SAVUN

Yukarıdaki zorluklarla, asıl meselenin merkezi korumamız gerektiği sonucuna varabiliriz. Bu merkez, bir dizi gizli bilgi ve üst düzey merkezi raporların bulunduğu kuledir. Siz ve takım arkadaşlarınız her zaman kuleyi koruma rolünü üstleniyorsunuz. Kulenin etrafına canavarlar yerleştirmeniz gerekiyor ki karşı tarafın askerleri gelirse canavarlar saldırmanıza yardımcı olsun. Kuleyi korumak hayatımızı korumaktır.

kurtarıcılar kulesi kurtarıcılar kulesi

Bu sayede Tower of Saviors, oyuncuların saldırılardan heyecan duymasını sağlayacak gibi görünüyor. Birçok zorlukla karşılaşacağız, ancak kazanan ruhu korumamız gerekiyor. Daha spesifik olarak, bir sonraki tura geçebilmek için gücümüzü yükseltmeli ve güçlü dövüş kahramanları olmalıyız. Zorluklarla yüzleşmek ve onları ana gücünüz haline getirmek, sizi gerçekten başarılı yapan şeydir.

 • Kendinizi savaşa hazır durumda tutun çünkü saldırılar aniden ve tahmin edilemez bir şekilde gerçekleşecek.
 • Takım arkadaşlarınızı her an destekleyebilmeniz ve yeni umutlar kazanabilmeniz için kadroyu yakından takip edin.
 • En iyi hareket yönünü vermek için diğer manganın birliklerini dikkatlice gözlemlemelisin.
 • Düşmanın yönünü belirleyin ve ardından siz ve takım arkadaşlarınız diğer kuleyi kırmak için kısayollar kullanın.
 • Kuleyi koruyan ve diğer taraftaki tüm askerleri uzaklaştıran canavarlar eklendi.


İndir (207MB)

Artık indirmeye hazırsınız Tower of Saviors ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir