Tower Defense Zone 2
Tower Defense Zone 2

Tower Defense Zone 2 v1.3 APK indir (Hasar X100, Sınırsız Para) 2022

Tower Defense Zone 2, oldukça stratejik olan çekici savaşlar nedeniyle oyuncuların aldığı bir strateji oyunudur. Oyunculara canlı görüntüler ve son derece gerçekçi sesler getirin.

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 695 puan )
Fiyat: $0
İsim Tower Defense Zone 2
Yapımcı Bravestars Games
Tür Strateji Oyunları
Boyut 55M
Versiyon 1.3
MOD Hasar X100, Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Tower Defense Zone 2 is the most famous version in the Tower Defense Zone 2 series of publisher Bravestars Games
Mod Version 1.3
Total installs 1,000,000+

Tower Defense Zone 2, oyuncuların son derece göz alıcı savaşlar yapmasına yardımcı olan oldukça eğlenceli bir strateji oyunudur. Bravestar Games tarafından geliştirilen ve üretilen oyun, oyunculara son derece göz alıcı ve canlı grafikleri her detayına kadar getirmeyi vadediyor. Bu oyun, ilginç özellikleri ve aynı türdeki diğer oyunlardan farklı benzersiz oynanışı için oyuncular tarafından takdir edilmektedir.

Kule Savunma Bölgesi 2

KULE SAVUNMASI SATRANÇ OYUNU GİBİDİR

Tower Defense Zone 2, insanların her zaman gezegene sızmaya ve gezegeni fethetmeye çalışan uzaylı istilacılara karşı mücadele ettiği bir fantezi dünyasında geçiyor. İnsan nüfusu harekete geçtiğinde, duvarlar örebilir ve içlerinde gizlenen korkunç yaratıkları öldürebilirler; oyuncular bu kötü güçle savaşmak için mantıklı bir savunma ve saldırı taktik stratejisi benimsemelidir. Oyun, bir satranç oyununa benzer, çünkü kazanan, şehrini korumak isteme zihniyetini sürdürendir.

Kule Savunma Bölgesi 2

Oyuncular, tipik bir dövüşte olduğu gibi askerlerle donatılacak; Oyuncunun görevi, askerlerin pozisyonlarını, uzaylı canavarların oluşumuyla eşleşecek veya onlardan daha güçlü olacak şekilde düzenlemek olacaktır. Her haritada, oyuncu düşmanın rotasının işaretlerini görecek ve rakibin yolu sabitlenecektir. Yolun sonunda ordumuzun kalesi olacak ve oyuncunun görevi düşmanı yok etmek olacak, böylece zamanında kaleye ulaşabilecek.

Mevsimsel haritalar düzenli olarak güncellenir ve harita sahnesi bu güncellemelere yanıt olarak değişecektir. Askerler, oyuncu tarafından düşmanın yolu boyunca stratejik olarak yerleştirilecek ve her harita, kullanıcının askeri strateji ve rehberlik konusunda daha küresel bir bakış açısına sahip olmasını gerektiren yeni bir yöne sahip olacak. Yürüme hızınız, oyuncu isterse, oyuncunun istediği kadar düzgün veya iki kat daha hızlı olabilir.

Kule Savunma Bölgesi 2

BASİT AMA GEREKLİ HESAPLANMIŞ HAREKET

Oyuncuların kanlarının ve enerjilerinin savaşa uygun olup olmadığını düşünmeleri ve ardından askerleri uygun şekilde düzenlemeleri gerekir. Aksi takdirde, oyuncunun takımının silahlarını yükseltmesi gerekir, silah yükseltmesi ne kadar yüksek olursa, düşman o kadar hızlı yok edilir veya oyuncu daha gelişmiş silahlar satın alabilir. Düşman birliklerinin sayısı arttıkça artacak ve gücü artacaktır. Kazanan her oyundan sonra, oyuncu birliklerini yükseltebilecek miktarı alacak; Miktar, oyuncunun gözlemleyebilmesi için ekranın üst kısmında görüntülenecektir.

Kule Savunma Bölgesi 2

Göz alıcı grafikleri ve yenilikçi oynanışı ile Tower Defense Zone 2, oyunculara zorlu savaşlar ve gerçek dünya çatışmasıyla gelen endişeli anları sağladı. Oynanış çeşitliliği nedeniyle, oyuncular her zaman en uygun adımları bulmalıdır. Oyun, favori oyunlar listenizde hak eden oyunlardan biri olmayı vadediyor; oyunu oyna ve onunla ilgili daha fazla duygu kazan!

Kule Savunma Bölgesi 2

ANA ÖZELLİKLER

– Haritalar çeşitlidir; Oyuncuların hesaplamayı düşünme yeteneklerini artırmalarına yardımcı olacak birçok yol vardır.
– Basit grafikler göze çarpar; Bir satranç taşı gibi askerlerin, savaş yeteneğini en üst düzeye çıkarmak için taşı ustaca hareket ettirmeleri gerekir.
– Silahlar hakkında birçok, gelişmiş silahlar düzenli olarak güncellenerek oyuncuların oyunun tüm özelliklerini deneyimlemelerine yardımcı olur.
– Oyuncuların kendilerine meydan okuyacakları, her bir kişinin gri cevherine meydan okuyabilecekleri zordan kolaya kadar modlar var.


İndir (55M)

Artık indirmeye hazırsınız Tower Defense Zone 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBravestars Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir