Totally Reliable Delivery Service
Totally Reliable Delivery Service

Totally Reliable Delivery Service v1.4121 APK (Kilitsiz) indir


Totally Reliable Delivery Service MOD APK, akıllı telefonlar için şık bir dağıtım personeli simülasyon oyunudur. İşin ilginç yanı, sadece tek başınıza oynamıyorsunuz. Teslimat hedefini kullanmaya yardımcı olmak için arkadaşlarınız olarak kolayca 4'e

Android Android Oyun
5 ( 330 puan )
Fiyat: $0
İsim Totally Reliable Delivery Service
Yapımcı tinyBuild
Tür Oyun
Boyut 252.88 M
Versiyon 1.4121
MOD Tümünün Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Totally Reliable Delivery Service is the most famous version in the Totally Reliable Delivery Service series of publisher tinyBuild
Mod Version 1.4121

İndir (252.88 M)

Totally Reliable Delivery Service MOD APK, akıllı telefonlar için şık bir dağıtım personeli simülasyon oyunudur. İşin ilginç yanı, sadece tek başınıza oynamıyorsunuz. Teslimat hedefini kullanmaya yardımcı olmak için arkadaşlarınız olarak kolayca 4’e kadar bir grup ayarlayabilirsiniz.

totally reliable delivery service 3

Totally Reliable Delivery Service MOD APK

Nakliye gerçekten eski bir iştir. Ancak ilk zamanlarda, esas olarak uzun mesafeleri taşımak için kullanılıyordu. Nakliye fiyatları da çok yüksek. Araştırma ve teknolojinin tüm gelişmesiyle birlikte, insanların bir sürü parası var, ancak bir şeyi yeniden yerleştirmeleri gerekmiyor. Ancak bu gelişme henüz otomatik dağıtıma izin vermedi. Bu nedenle ulaşım kariyeri çok yaratılmıştır. Siz de yakın zamanda bu çözüm için bireysel olabilirsiniz. Ancak tamamen güvenilir nakliye hizmeti MOD APK ile nakliye işçileri rolüyle eğlenmeniz gerekecek. Titiz müşteriler için nakliye.

Oyun, tinyBuild grubu tarafından oluşturuldu. Ekibin kendi ünlü Indie çevrimiçi oyun hizmetleri ve ürünleri vardır, örneğin hey Neighbor, Rawmen, Trash Sailors,… ürünler, oyuncu topluluğu tarafından iyi bir şekilde elde edilmektedir. Bu video oyunu, Google Enjoy’da 5 milyondan fazla paket çekti. Çevrimiçi oyunun çekiciliğini gösteren sayı, grupla ilişkili diğer ünlü hizmetler ve ürünlerle karşılaştırıldığında hiç de düşük değil.

totally reliable delivery service 5

Totally Reliable Delivery Service hedefi

Bir teslimat görevlisinin asıl işi, doğal olarak ürünleri teslim almak ve hepsini anlaşılan bir hedefe ulaştırmaktır. Totally Reliable Delivery Service MOD APK oyununda normal kasalar olarak başlayabilir. Haritada önceden işaretlenmiş konuma doğru teslim etmeniz gerekmektedir. Ne kadar erken teslim ederseniz, o kadar çok para alırsınız. Kasalar da dayanıklı olabilir. Eşyanın kişiye çarpmadan önce hasar görmesi durumunda hedefiniz başarısız olacaktır. Bu kadar basit ama bu sadece başlangıç. Konumlar gittikçe daha fazla uzaklaşıyor, sadece konteyner taşıyarak konumunuza mal olamazsınız. Çok uzun ve fazla olmadan tazmin edileceksiniz. Eşya sağlamak için yolda mevcut olan tüm araçlardan yararlanmalısınız. Küçücük bir araba, büyük bir kamyon, uçan bir araç, bir sıcak hava balonu olabilir… hangi yolu taşıyacağınıza karar vermeden önce seyahat edeceğiniz mesafeye tam olarak bakmalısınız. Adres tepede ise kamyon yerine uçak seçmeniz gerekiyor. Teslimat görevleri nihayetinde giderek daha da zorlaşıyor. Sıradan bir envanterden, bir dosttan daha büyük bir balık, bir kimyasal konteyner veya bir nükleer güç cihazı sağlamanız gerekecek… Hızlı mal teslim etme yeteneğinizle birlikte sunulan birçok görev ve en güvenli.

totally reliable delivery service 4

Arkadaşlarla ilişki kurmak

Gerçekten oynamak istiyorsanız, genel oyun tek oyunculu bir moda sahiptir. Ama arkadaşlarınızın size katılmasını istiyorsanız, video oyunu da size coşkuyla yardımcı oluyor. Arkadaş bağlantısı modu, aynı dünyada 4 kişiye kadar izin verir. Ürünleri mutlaka arkadaşlarınızla birlikte lokasyona doğru taşıyacaksınız. Bir zamanlar sadece bir oyuncu olduğunuzdan daha hızlı mı yoksa daha yavaş mı olduğu gerçekten tahmin edilemez. Ama kesinlikle, oyun modunun sağladığı kahkaha ve neşe çok daha fazla.

totally reliable delivery service 6

Tamamen güvenilir Teslimat sağlayıcı kullanımı harika 3D görseller

Totally Reliable Delivery Service MOD APK‘daki grafikler asla gerçekçi veya adım adım olabilen öğeleri hedeflemez. Gerçekten basit bir şekilde inşa edilmiştir. Ancak oyun içindeki keyfi öğelerin tümü etkileşime girebilir, bu da görev içinde yardımcı olur. Rakamlar, belirgin bir yuvarlak yağ profili ile tasarlanmıştır. Kolay kafa, bacaklar ve kollar. Oyunla ilgili eğlenceyi ilerleten bu kolaylıktır.

Totally Reliable Delivery Service MOD APK versiyonu

Bu kesinlikle arkadaşlarla denemek için son derece eğlenceli bir oyun. Ancak, hedef için yararlı herhangi bir şey yapmaktansa, arkadaşlarınız temelde yakalanır yakalanmaz felaket olacaktır. Sonuç olarak, çevrimiçi oyundaki alanların çoğunu gerçekten araştırdıktan sonra kısa sürede hüsrana uğrarlar. Endişelenmeyin, Amerika Birleşik Devletleri tarafından verilen Totally Reliable Delivery Service MOD APK‘sını kullanın. Değiştirilen varyasyon, sadece telafi edilen oyuncuların sahip olabileceği yerlerin kilidini açar. Uçsuz bucaksız çevrimiçi oyun dünyasını rahatça keşfetmenize yardımcı olabilir.

totally reliable delivery service 7

MOD işlevleri

  • DLC paketinin kilidini aç
  • Bazı şapkaların kilidini aç

Android için Totally Reliable Delivery Service MOD APK yükleyin

Ayrıca, geliştiricilerin para kazanmasının tek yolu oyun içi ödemeli planlardır. Video oyunu hakkında bilgi sahibi olduğunuzda ve tasarımcının çok daha ilginç özellikleri yükseltmesine ihtiyacınız olduğunda. Daha fazla geliştirme fonuna sahip olmak için neden satın almıyorsunuz? Herhangi bir sorusu, çevrimiçi oyuna girme ve deneyimleme sorunları olanlar için. Yazının içindeki açıklamalar kısmından bize bildirmeyi unutmayın.


İndir (252.88 M)

Artık indirmeye hazırsınız Totally Reliable Delivery Service ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdantinyBuild

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir