Total Launcher
Total Launcher

Total Launcher v2.8.12 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Total Launcher, çeşitli duvar kağıtları ve uygulama simgeleriyle birlikte cihazın genel görünümünü değiştiren kapsamlı bir içerik kitaplığıdır. Çeşitliliği geniştir ve her içerik, kullanıcıların kendilerine uyan seçenekleri keşfedebilmeleri için birç

Android Android Araçlar
5 ( 411 puan )
Fiyat: $0
İsim Total Launcher
Yapımcı ChYK the dev
Tür Araçlar
Boyut 3.8M
Versiyon 2.8.12
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Total Launcher is the most famous version in the Total Launcher series of publisher ChYK the dev
Mod Version 2.8.12
Total installs 1,000,000

İndir (3.8M)

Total Launcher, çeşitli duvar kağıtları ve uygulama simgeleriyle birlikte cihazın genel görünümünü değiştiren kapsamlı bir içerik kitaplığıdır. Çeşitliliği geniştir ve her içerik, kullanıcıların kendilerine uyan seçenekleri keşfedebilmeleri için birçok farklı tema veya stilin altına düşer. Başlatıcılar sayesinde, kullanıcı deneyimi önemli ölçüde iyileşecek ve cihazıyla kullanıcı etrafında benzersiz bir atmosfer yaratacaktır.

Toplam Başlatıcı Toplam Başlatıcı

MUHTEŞEM BAŞLATICI SEÇENEKLERİ

Başlatıcıların çeşitliliği, kullanıcılar için sayısız farklı seçeneğe yol açacaktır, ancak her şey Total Launcher tarafından birçok kategoride düzgün bir şekilde düzenlenmiştir. Kullanıcının zevkine veya tarzına bağlı olarak, uygulamanın önerdiği fırlatıcılar tamamen üstün, esnek ve birçok potansiyele sahip. Ayrıca, kullanıcı arayüzünün genel işleyişini değiştirerek yeni nesil bir cihaza sahip olmak gibi muhteşem hisler yaratır.

DÜZGÜN VE SIVI ETKİLEŞİMİ

Her başlatıcının etkileyici noktası, çalışma, arayüz ve kullanıcılarla etkileşimdeki pürüzsüzlük ve esnekliktir. İki yönlü etkileşimde yeni potansiyellerin kilidini açmak için çoklu dokunma hareketleriyle çalışırken bile farklı bir his yaratır. Sadece bu da değil, yükleme araçlarının veya geçiş efektlerinin tasarımları da mükemmel, hatta kullanıcıların kendilerini başlatıcının muhteşemliğine kaptırmaları için tamamen optimize edilmiş.

Toplam Başlatıcı Toplam Başlatıcı

GENİŞ ÖZELLEŞTİRME ARALIĞI

Total Launcher, her başlatıcı için işlem, etkileşim, renk, arka plan ve daha fazlası gibi kapsamlı özelleştirme sunar. Her kişinin kişisel tercihlerine bağlı olarak, kişiselleştirme, herkesin kendi stiliyle ilgili deneyimini geliştirmek için birçok önemli değişikliğe sahip olacaktır. Elbette uygulama, arayüz özelleştirmelerinde veya genel tasarımlarında her seçeneği zenginleştirmek için yeni içerikle düzenli olarak güncellenecektir.

FARKLI YÖNLENDİRMELER VE STİLLER

Tüm başlatıcılar, farklı kullanıcı türlerine uyacak şekilde birden çok tema ve zengin yönlerle tasarlanmıştır. Yönlendirmeler, sayısız yeni fırlatıcı potansiyelini sergilemek için fantezi veya bilim kurgu kategorileri de dahil olmak üzere Batı’dan Doğu’ya çeşitlidir. Kullanıcılar ayrıca her şeyi kapsamlı bir şekilde özelleştirebilir ve ince özellikleriyle cihazın atmosferini veya görünümünü değiştirme sözü verebilir.

ZENGİN VE VERİMLİ DESTEK ARAÇLARI

Widget’lar, kullanıcıların uzun süreli etkileşim için doğrudan ana ekrana ekleyebilecekleri Total Launcher’ın dikkat çekici içerikleridir. Ayrıca, tüm widget’lar gerçek zamanlı olarak çalışır ve yerel olarak belirlenmiş ölçümlerle ilgili yeni içerik veya bilgilerle sürekli olarak güncellenir. Bireysel ihtiyaçlara veya tercihlere bağlı olarak, kullanıcılar herhangi bir widget’ı özgürce ekleyebilir veya özelleştirebilir ve bunları esnek arka planlar veya etkileşimlerle mükemmel şekilde birleştirebilir.

Toplam Başlatıcı Toplam Başlatıcı

HAYAL KENDİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİN

Özelleştirme veya kişiselleştirme, kullanıcı deneyiminde hemen hemen her yerde bulunur ve bunları özgürce değiştirmelerine izin verir. Aynı şekilde, her birinin hayal gücünü gerçekleştirebilir ve onlara cihaz için şimdiye kadar istedikleri en iyi konforu veya etkileşimi sağlayabilir. Uygulama ayrıca sürekli olarak cihazı optimize etmek için birçok çekici seçenek sunuyor ve başlatıcılara birçok gizli veya sürpriz getiriyor.

Total Launcher, birçok içeriğin birleşimidir ve her birimin, kullanıcıların yararlanabileceği etkileyici noktaları vardır. Ayrıca, özelleştirme veya kişiselleştirme, harika arka planlara veya widget’lara sahip yepyeni bir başlatıcı oluşturmak için her özelliği veya stili özgürce çekmelerine olanak tanır.


İndir (3.8M)

Artık indirmeye hazırsınız Total Launcher ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanChYK the dev

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir