TorrCrow
TorrCrow

TorrCrow v27.4.0 APK indir (Ücretli Sürüm) 2022

Torrentler, bilgileri sıkıştırabilen veya belirli formlar aracılığıyla gerekli verileri sağlayabilen dosyalardır. Bu nedenle, bu makale TorrCrow'u tanıtacak, böylece kullanıcılar bu özel dosyalarla ilgili tüm içeriklerle her zaman, her yerde, mutlak

Android Android Araçlar
4 ( 797 puan )
Fiyat: $0
İsim TorrCrow
Yapımcı Shivam Developments
Tür Araçlar
Boyut 28M
Versiyon 27.4.0
MOD Ücretli Sürüm
Orjinal Google Play
TorrCrow is the most famous version in the TorrCrow series of publisher Shivam Developments
Mod Version 27.4.0
Total installs 50,000+

Torrentler, bilgileri sıkıştırabilen veya belirli formlar aracılığıyla gerekli verileri sağlayabilen dosyalardır. Bu nedenle, bu makale TorrCrow’u tanıtacak, böylece kullanıcılar bu özel dosyalarla ilgili tüm içeriklerle her zaman, her yerde, mutlak bir esneklikle rahatça etkileşime girebilir. Ayrıca, herhangi bir kaynakta buldukları herhangi bir torrent dosyasını aramalarına veya indirmelerine yardımcı olur ve onay için içerideki içeriği önizler.

TorrCrow – Torrent Arama Motoru TorrCrow – Torrent Arama Motoru

ÇEVRİMİÇİ HERHANGİ BİR TORRENT DOSYASINI ARAYIN

Uygulamanın ilk yeteneği, kullanıcıların internette herhangi bir torrent dosyasını anında bulmasına ve ilgili tüm sonuçları özel olarak sağlamasına yardımcı olmaktır. Ayrıca kullanıcılar oyun, film, müzik vb. her şeyi özgürce arayabilirler.

TORRENLER İÇİN İNDİRME MÜDÜRÜ

Tüm torrent dosyaları, içlerindeki gerçek verileri veya içeriği almak için herkesin özgürce yüklemesi veya indirmesi için bir yapı görevi görür. Bu nedenle, kullanıcılar internet tüketiminde mutlak kararlılık için tüm torrent dosyalarını yönetebilir.

TorrCrow – Torrent Arama Motoru TorrCrow – Torrent Arama Motoru

KOLAYCA Torrent DOSYALARI OLUŞTURUN

İndirmenin yanı sıra, uygulama, kullanıcıların içeriği paylaşmak için birden fazla torrent dosyasını sıkıştırması veya oluşturması için eksiksiz talimatlara sahip olacaktır. Bu, torrent sistemlerinin içindeki herhangi bir veriyi kaydetmesi ve doğrulaması için doğru adresi, sülük hızını ve daha fazlasını sağlamayı içerir.

ÖZELLEŞTİRMELER İÇİN ÇEŞİTLİ TEMALAR

Kullanıcı deneyimi, değişen temalar veya etkileşimler dahil olmak üzere Torrent dosyalarının kapsamlı özelleştirilmesi yoluyla büyük ölçüde genişletilecektir. İnsanlar, dünya çapında torrent dosyalarının performansını artırmak için uygulamadaki ana sistemleri de kişiselleştirebilir.

KİTABI VE FAVORİ TORRENLERİ PAYLAŞIN

Torrentlerin çok yönlülüğü ve rahatlığı, insanlara belirli reçeteleri takip etmek yerine hayatta yeni konforlar sağlar. Bu, herkesle kolay ve kesin paylaşım için favori torrentleri kişiselleştirmeyi veya yer imlerine eklemeyi içerir.

TorrCrow – Torrent Arama Motoru TorrCrow – Torrent Arama Motoru

AKTİVİTEYİ ONAYLAMAK İÇİN TEST URL’Sİ

Torrent’ler, gerekli içeriğe erişmek veya bunları güvenli bir şekilde indirmek için kullanıcıları belirli URL’lere yönlendirecektir. Ancak, bazı URL’ler çalışmayabilir, bu nedenle uygulama, kullanıcıyı URL’lere yönlendirmeden önce URL’lerin kalitesini kontrol etme özelliğine sahip olacaktır.

  • Kullanıcı, alandan bağımsız olarak birçok kişisel ihtiyacı karşılamak için torrent dosyalarının büyüsünü keşfetmek veya çalışmak istiyorsa, TorrCrow önceliktir.
  • Verileri indirirken veya sıkıştırırken olağanüstü özelliklere ve etkileşime sahip nihai torrent yöneticisi.
  • Etkili çalışma kapasitesi için torrent sitelerine ve bilgilere hızlı erişim için sezgisel arayüz ve özelleştirme.
  • Medya, belge, veri ve daha fazlası gibi çeşitli içerikler için yüksek doğrulukla herhangi bir torrent dosyasını çevrimiçi olarak arayın.
  • İhlal edilmekten kaçınmak için önemli verilerini paylaşmak veya kaydetmek için herhangi bir torrenti belirli çevrimiçi depolama alanına indirin veya yükleyin.
  • İstenen sonuç için URL, içerik, hedef ve daha fazlasıyla ilgili tüm bilgileri ekleyerek yeni torrent dosyaları oluşturmaya yönelik basit araçlar.


İndir (28M)

Artık indirmeye hazırsınız TorrCrow ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir