Torque Pro
Torque Pro

Torque Pro v1.12.98 APK MOD (Tam Sürüm/Yamalı) indir 2022


Günümüzde modern araçların gelişimi, kullanıcıların AI'ların yardımıyla daha rahat ve kolay bir şekilde takip edebilmeleri için her zaman birçok akıllı sistemle entegre olacaktır. Bu, otomobiller için en etkili işlevlerden biridir ve bu makale, kulla

Android Android İletişim
4 ( 457 puan )
Fiyat: $0
İsim Torque Pro
Yapımcı Ian Hawkins
Tür İletişim
Boyut 16MB
Versiyon 1.12.98
MOD Tam Sürüm Kilitsiz / Yamalı
Orjinal Google Play
Torque Pro is the most famous version in the Torque Pro series of publisher Ian Hawkins
Mod Version 1.12.98
Total installs 1,000,000+

İndir (16MB)

Günümüzde modern araçların gelişimi, kullanıcıların AI’ların yardımıyla daha rahat ve kolay bir şekilde takip edebilmeleri için her zaman birçok akıllı sistemle entegre olacaktır. Bu, otomobiller için en etkili işlevlerden biridir ve bu makale, kullanıcıların araçla ilgili her şeyi izlemesi ve kontrol etmesi için Torque Pro’yu tanıtacaktır. Bu sayede, araçları korumak ve en sevdikleri arabaların ömrünü uzatmak için daha ayrıntılı talimatlar olsa bile, her bir parçanın veya arızanın tüm dayanıklılığı net bir şekilde listelenecektir.

BENZERSİZ VE TİTİZ ARAYÜZ

Torque Pro’nun kendisi modern otomobiller için en gelişmiş ve modern araçlardan biri olarak kabul edilir, bu nedenle tasarımı ve arayüz düzeni ayırt edici ve kullanıcı dostudur. Elbette, birçok esnek ve çeşitli özelleştirmeyle birlikte gelir ve kullanıcıların her şeyi özelleştirmesine ve arayüzü birçok farklı stilde kişiselleştirmesine olanak tanır. Gerekli tüm medya bilgileri ana sayfada çeşitli kategorilere veya klasörlere bölünecek ve bazı performanslar gizlilik ayarlarına göre otomatik olarak görüntülenebilir. Sadece bu da değil, her şey doğrudan özelleştirilebilir ve kullanıcılar aynı anda farklı performansa sahip iki monitör kurabildikleri için izlemeyi daha sorunsuz ve çok yönlü hale getirir.

Tork Pro (OBD 2 ve Araba) Tork Pro (OBD 2 ve Araba)

BAĞLANIN VE KEŞFETMEYE BAŞLAYIN

Bugün piyasada tüm sistemi takip edebilen çok az uygulama var, ancak bu, kullanıcıların modern arabalara sahip olmasını ve yapay zeka destekli bir sisteme sahip olmasını gerektiriyor. Yapmaları gereken ilk şey, uygulamanın sistemini Bluetooth veya OBD bağlantı taraması yoluyla araca bağlamak. Bağlandıktan sonra, uygulama her zaman sistemleri otomatik olarak tarayacak ve böylece kullanıcının aracının modelini ve kimlik bilgilerini görüntüleyecektir. Sadece taramayla kalmaz, aynı zamanda çeşitli performanslar da gösterir, bu nedenle yapay zeka aracılığıyla araçları manuel olarak kontrol etmekten daha kolay izlemek veya kontrol etmek daha kolaydır. Aracın gelişi, insanların araçlarına daha verimli şekilde bakmalarına yardımcı olmayı ve her bakım için ayrıntılı talimatlar sağlamayı vaat ediyor.

HATALAR VE BÜTÜNLÜK YÜZDESİ İÇİN HIZLI TARAMA

Torque Pro’nun en göze çarpan özelliği, kullanıcılara araç dayanıklılığı ile ilgili tüm ayrıntılı bilgileri sağlamak için AI sistemi aracılığıyla tam cihaz taramasıdır. Tarama süreci, kullanıcının ihtiyaçlarına göre her bir verimlilik seviyesiyle farklı kategorilere ayrılacak ve böylece uzun yolculuklardan sonra sürekli olarak sistemi kontrol etme özgürlüğüne sahip olacak. Taramayı tamamladıktan sonra, kullanıcı herhangi bir seçeneğe tıklayabilir ve performans, bölme bütünlüğü, motor dayanıklılığı ve daha fazlası gibi tüm bilgiler tam ayrıntılı olarak görüntülenir. Kullanıcılar, daha fazla ayrıntı ve daha fazlasını görmek için aracın her bir parçasına doğrudan tıklayabilir. Aracın problemini tarama süreciyle kolayca anlayacaklar, böylece her zaman, her yerde tamir edecekler veya bakımlarını yapacaklar.

Tork Pro (OBD 2 ve Araba) Tork Pro (OBD 2 ve Araba)

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ÖN PANEL VE ​​DAHA FAZLASI

Çoğu araçta yerleşik bir gösterge panosu bulunur, ancak uygulama gerçek zamanlı bir gösterge panosu ve daha fazlasını gösterebilir. Ancak gösterge panelindeki tüm bilgiler, kullanıcının izlemesi ve güvenli bir şekilde sürmesi için mevcut hız da dahil olmak üzere araçtaki sürekli tüketim performansı ile ilgilidir. Sadece bu değil, aynı zamanda insanların sürüş sırasında doğrudan yayılan CO2 miktarını bile bilmelerine rağmen, hareket halindeyken sistemleri izlemelerine veya otomatik olarak ayarlamalarına yardımcı olur. Neredeyse tüm bilgiler kullanıcı için yararsız olabilir, ancak küçük ayrıntılara önem verenler için çok yararlı olabilir ve sürüş performansını önemli ölçüde iyileştirmeye yardımcı olabilir.

DAHİLİ GPS VE SÜRÜŞ DESTEKLERİ

Torque Pro, en iyi ve en güvenli sürüş deneyimi için daha akıllı sistemleri entegre edecek ve esnek bir GPS ile başlayacak. Ayrıca, Google Harita verilerine bağlanır ve kullanıcıların esnek bir sürüş veya izleme deneyimi için çeşitli GPS göstergelerini üst üste bindirmesine olanak tanır. Uygulama, GPS’in yanı sıra, kullanıcının tüm rotalarını veya varış noktalarını da izleyerek ayrı seyahat günlüklerini kaydeder. GPS desteği geniş ve etkilidir ve hatta insanların sürüş sırasında daha iyi konsantrasyona sahip olmalarına yardımcı olacak bir sesli asistana sahiptir.

MUHTEŞEM VE UYGUN ÖZELLİKLER

Uygulama olanakları, kullanıcıların en güvenli sürüş deneyimine sahip olmalarına yardımcı olmak için otomobiller için neredeyse sınırsız ve zengindir. Ayrıca, ayrıntılı ayrıntılar veya videolar sağlayarak, araçlarına bakmaları ve gereksiz onarım maliyetlerinden tasarruf etmeleri için daha yararlı bilgiler sağlar. Ardından, sürücü destek özellikleri çok etkilidir ve aracın sensörlerine bağlı olarak çeşitli durumlarda aracı mükemmel şekilde park etmeye yardımcı olabilir. Temel olarak uygulama, aracın eksik olduğu her şeyi kapsar ve kullanıcıya her şeyi tüm ayrıntılarıyla gösterir.

AI entegrasyonuna sahip modern bir aracınız varsa, Torque Pro araç takibini veya bakımını daha kolay ve rahat hale getirmek için faydalı bir araç olacaktır.


İndir (16MB)

Artık indirmeye hazırsınız Torque Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanIan Hawkins

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir