Torque Pro
Torque Pro

Torque Pro v1.12.100 APK (Tam Sürüm, Yamalı) indir


Torque Pro APK (professional Unlocked) özellikle ameliyat geçiren kişiler için oluşturulmuş sanal asistan, bluetooth bağlantısı göz önünde bulundurularak veri analizörünü ortaya çıkarır. Torque Pro (OBD 2 ve otomobil), hemen hemen her araba sürücüsü

Android Android İletişim
5 ( 338 puan )
Fiyat: $0
İsim Torque Pro
Yapımcı Ian Hawkins
Tür İletişim
Boyut 13.08 M
Versiyon 1.12.100
MOD Pro Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Torque Pro is the most famous version in the Torque Pro series of publisher Ian Hawkins
Mod Version 1.12.100

İndir (13.08 M)

Torque Pro APK (professional Unlocked) özellikle ameliyat geçiren kişiler için oluşturulmuş sanal asistan, bluetooth bağlantısı göz önünde bulundurularak veri analizörünü ortaya çıkarır. Torque Pro (OBD 2 ve otomobil), hemen hemen her araba sürücüsü için vazgeçilmez bir uygulamadır. Getirdiği kolaylık nedeniyle, arabanızın kesinlikle iyi durumda olduğunu garanti ederek, sürüş sırasında daha az tehlikeli olmanıza yardımcı olur. İnsanları uyarmak için sorunları hızla algılayabilir. Entegre grafik ve gps cihazı, sayısız yardımcı işlev, ortaya çıkarmak için mevcut olma eğilimindedir. Her küçük şeyi ücretsiz olarak kullanmak için MOD varyasyonumuzu yükleyin. İndirme ücreti harcamanıza gerek yok ve Torque Pro’nun tüm özelliklerine erişmeye devam edin.

HARİTAYI VE ÖNEMLİ GÖSTERGELERİ DİKKATE ALIN

Özel araçlar birçok insanın günlük hayatında vazgeçilmez bir yol haline geldi. Ancak yapmaya alışmak zor evet sürekli çok etkili. Böylece Torque Pro, sağlam bir asistan olarak piyasaya sürüldü. Bu uygulama, motoru aşırı yükleyip yüklemediğinize karar vererek, GPS hız göstergesini mümkün olduğunca gerçek zamanlıya yakın bir şekilde günceller. Ek olarak, daha iyi konumlandırma için, uzun mesafeli kolay güzergahlar oluşturmak için tablodan yararlanan bir pusula vardır. Motor sıcaklık indeksi, CO2 emisyonları da çok sayıda kullanıcının büyük ilgisini çekecek, Torque profesyonel ihtiyaçlarınız için tüm istatistikler.

ARAÇ İÇİN TAKİP VE BAKIM

Bu belki de Torque Pro‘nun (OBD 2 ve araç) en önemli özelliklerinden biridir. Bluetooth aracılığıyla araç motor göstergelerini kontrol etme ve değerlendirme sistemi doğrudan bağlıdır. Herhangi bir gösterge olağandışı ise anında uyarı. İnsanlar bu bilgileri göz önünde bulundurarak araçlarının hangi ikilemleri yaşadığını ve bunları nasıl çözeceğini belirleyebilir. Hatta çeşitli üreticilerin hata kodlarını araştırabilirsiniz.

SEZGİSEL ARAYÜZ

Torque Pro‘nun karanlık bir yazılımı var, basit ama insanların keşfetmesi gereken bilgiler açısından aşırı derecede zengin. Seçtiğiniz işleve göre, görüntü ekranıyla ilgili ayrıntılı bilgiler görüntülenir. Örneğin, bir pusula seçtiğinizde, bu pusulanın dönen iğneli bir arayüzü görünebilir. Tasarım son derece mantıklı bir şekilde sağlanır, insanlar özelliği adım adım talimatlar olmadan çok hızlı bir şekilde anlayabilir.

ANAHTAR NİTELİKLER:

  • Torque Pro, arabanızın veya kamyonunuzun durumunu yakından izleyerek, anında dikkat etmeniz gereken işaretlerin bir listesini sunar.
  • Otomobilin diğer parçaları ile birlikte motorda herhangi bir arıza olması durumunda bir kişiyi uyarın.
  • Aracın yolculuğunu simüle edin ve araç için güvenlik sınırını sağlayın.
  • Aracınızın gerçekten uzun bir ömre sahip olduğundan emin olmak için insanlara düzenli garantiyi hatırlatın.


İndir (13.08 M)

Artık indirmeye hazırsınız Torque Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanIan Hawkins

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir