Torque Burnout
Torque Burnout

Torque Burnout v3.2.7 APK + OBB indir (Sınırsız Para) 2022


Torque Burnout Mod APK bir yarış oyunudur! Bir profesyonel gibi çörekler ve sürüklenmeler yapın. YANMIŞ KRAL olun! Sürüşünüzü özelleştirin, sınırlarını zorlayın ve kalabalığı büyüleyin!

Android Android Yarış
5 ( 884 puan )
Fiyat: $0
İsim Torque Burnout
Yapımcı Grease Monkey Games
Tür Yarış
Boyut 67M
Versiyon 3.2.7
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Torque Burnout is the most famous version in the Torque Burnout series of publisher Grease Monkey Games
Mod Version 3.2.7
Total installs 10,000,000+

İndir (67M)

Torque Burnout, resmi olarak bizi ateşli yarışlara ve hatta hepimizin harika hissettiği en kesin mücadelelere götürüyor. Bu genişletilmiş bir yarış oyunudur ve oyuncular klasik yarışları kendi başlarına keşfedecek ve inanılmaz yarışlara katılacaklardır. Oyuncuları cezbeden şey muhtemelen prestijli ödül ve şampiyonluk bizim kazanmamızı bekliyor. Bu eğlence oyunda sürekli devam edecek ve kazanan siz olacaksınız.

Tork Tükenmişliği

YANGIN YARIŞLARI

Oyun bize oyuncuların epik yarış arabalarını kendi başlarına kullanabilecekleri ve kendi sınıflarını gösterebilecekleri kapsamlı bir yarış deneyimi sunuyor. Oyuncular, yarışların sıcağına kapılacak ve zorlu mücadeleleri yenmeye devam etmeleri için onları motive etmek için kendi derslerini çıkaracaklar. Mükemmel başarı diye bir şey yoktur, ancak zorluklar ve zorluklar da olacaktır. Bu zorlukların üstesinden gelmek için sakin olun, onları sizin için şansa çevirin.

Zorluklar Torque Burnout’a eklenecek ve oyuncuların kendileri tarafından deneyimlenecek. Büyük bir mücadeleye küçük bir meydan okuma olacak ve her meydan okuma, oyuncuların ilginç bulduğu kendi rengine sahip. Sıcaklık artacak ve oyun, oyuncuların kendilerinin bekleyemeyecekleri büyük güçler gösterecek. Bir yarışa katılırken, oyuncular her şeyin doğru yönde gitmesi için fiziksel olduğu kadar psikolojik olarak da iyi hazırlanmalı.

Tork Tükenmişliği

DİKKATLİ HAZIRLIK

Her yarıştan önce oyuncuların kendileri için en iyi yarış arabalarını hazırlamaları ve seçmeleri gerekir. Her yarış arabası, bir katılımcının yüzünü göstermenin yanı sıra gerçek yeteneğini de gösterecek. En akılda kalan şey, Torque Burnout’taki büyük hazinenin, katılımcılara hizmet edecek yüzlerce irili ufaklı arabaya sahip olmasıdır. Ve oyuncular, yaklaşan büyük yarışa hazırlanmak için bu arabaları seçme hakkına sahip olacaklar.

Arabaları seçtikten sonra, savaşa hazırlanmak için motorları, lastikleri, aynaları vb. kontrol edin. Her seferinde, oyuncunun nispeten büyük bir rolü ve sorumluluğu vardır, bu nedenle istenmeyen hatalar yapmaktan kaçınmak için iyi hazırlanın. Kontrol sistemi çok önemlidir, bu nedenle hedefe ve yaklaşan yarışa en uygun şekilde dönüş yönünü değiştirmeye çalışın.

Tork Tükenmişliği

MAĞAZANIN SICAKLIĞI

Yarışlar, katılımcıların gerçek yeteneklerini, yeteneklerini ve zekalarını gösterebilecekleri bir oyun alanı olarak düzenleniyor. Sadece hıza ve performansa gösterilen özen değil, yetenek de aynı derecede odaklanmış ve takdir edilmiştir. Daha da iyisi, herkesin cesaretlendirmesi, şampiyonluğu kazanmanız için itici güç olacaktır.

Oldukça uzun bir pistte bazen tehlikeli dönüşler olabilir ve bu sizin kendi yaratıcılığınızı göstermeniz gereken noktadır. Engelleri aşmak için derin dönüşler veya ustaca kullanım hepsi çok önemlidir. Tribünlerin her iki tarafındaki insanlar, yol tutuş yeteneğinize hayran kalıyor ve bunu kendi parlayan yarışınız yapmalısınız.

Cazibe, Torque Burnout ve ötesinde durmayacak. Oyun her zaman hareketi harekete geçirir ve oyuncuların deneyimlemesi için faydalı oyun alanları yaratır. Meydan okuma sizin için zorlaştırmıyor ve burası harika bir şampiyonluk kazanmanız için gereken yer.


İndir (67M)

Artık indirmeye hazırsınız Torque Burnout ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGrease Monkey Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir