Top Eleven Be A Soccer Manager
Top Eleven Be A Soccer Manager

Top Eleven Be a Soccer Manager v22.6 APK (Son) indir 2022


Top Eleven sizi en iyi maçlara götürür; büyük takımlar büyük turnuvalara katılmak için burada toplanacak. Bu büyük bir spor oyunudur ve oyuncuların futbol kulübü kadrolarını yönetme konusunda kendi ayrıcalıkları olacaktır. Oyuncuları heyecanlandıran

Android Android Oyun
5 ( 196 puan )
Fiyat: $0
İsim Top Eleven Be a Soccer Manager
Yapımcı Nordeus
Tür Oyun
Boyut 129MB
Versiyon 22.6
MOD Son
Orjinal Google Play
Top Eleven Be a Soccer Manager is the most famous version in the Top Eleven Be a Soccer Manager series of publisher Nordeus
Mod Version 22.6
Total installs 100,000,000+

İndir (129MB)

Top Eleven sizi en iyi maçlara götürür; büyük takımlar büyük turnuvalara katılmak için burada toplanacak. Bu büyük bir spor oyunudur ve oyuncuların futbol kulübü kadrolarını yönetme konusunda kendi ayrıcalıkları olacaktır. Oyuncuları heyecanlandıran yeni özellikler, modern oyun ve benzersiz karakter yaratma var. Ateşli maçlar, boğulma anları da en özgün şekilde yeniden üretilir. En prestijli ödüle sahip ünlü koç olun.

Top Eleven Bir Futbol Menajeri Olun

YETENEKLİ BİR USTA OLUN

Bu Top Eleven’da, milli futbol takımını yönetmenin ve birinci sınıf maçlara katılmanın büyük sorumluluğu size verilecek. En heyecan verici şey, kadroyu geliştirmek için kendi kararlarınızı verebilmeniz, eğitime hizmet etmek için en faydalı tavsiyeleri verebilmeniz. Oyundaki büyük rolünüz birçok kişi tarafından bilinecek ve saygı duyulacak.

Böyle büyük bir rolü ve sorumluluğu sıkıca kavradığınızda, oyuncunun doğru planı oluşturması gerekir. Takımı mükemmelleştirmek için gereken alıştırmaları ve şeyleri ana hatlarıyla belirtin. Takımdaki her bir kişiye meydan okumalar vererek takıma daha fazla enerji katın. Takımdaki her kişi, her büyük sezonda zafere katkıda bulunmak için kendi görev ve rollerine sahip olacaktır.

Top Eleven Bir Futbol Menajeri Olun

BÜYÜK TURNUVALARA KATILIN

Futbol oyununun en ilginci, oyuncuların takıma kendi başlarına koçluk yapabilecek ve müsabakalara katılabilecek olmasıdır. Bazen maçtaki zorluklar, tüm üyelerin birleşik yeteneklerini eğitecektir. Top Eleven, her zaman ekip çalışmasına öncelik vermenizi istiyor ve bundan da öte, üyelerin günden güne büyümesini istiyor. Büyük turnuvalara katılarak, büyük yıldızlarla katılabilecek ve daha birçok konuda kendimize meydan okuyabileceğiz.

Top Eleven Bir Futbol Menajeri Olun

MUHTEŞEM HEDEFLER

Top Eleven size her zaman drama verir ve üstesinden gelmeniz için size hantal hareketler verir. Daha spesifik olarak, maç her zaman takımınızın gücüyle oynanıyor, bu da bizi biraz endişelendiriyor. Havadaki değişimden bahsetmiyorum bile, ortam oyuncuları rahatsız edecek ve rekabet sürecini etkileyebilir. Ama karşılığında, kadromuz herkesin heyecan duyduğu büyük yıldızlarla dolu. Güzel goller tarihe geçecek ve takımımız şampiyonluk kupasını kazanma şansı yakalayacak.


İndir (129MB)

Artık indirmeye hazırsınız Top Eleven Be a Soccer Manager ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNordeus

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir