Top Drives
Top Drives

Top Drives v16.00.01.16197 APK + OBB indir (Son Sürüm) 2022


En İyi Sürüşler, oyuncuların yüksek tempolu ve yoğun gerçek zamanlı kontroller yerine kartları yarış için kullanacağı yeni bir yarış konseptini herkese tanıtacak. Ayrıca, varsayılan oyun modlarından daha fazla eğlence sağlamak için oyun değerini artı

Android Android Yarış
4 ( 144 puan )
Fiyat: $0
İsim Top Drives
Yapımcı Hutch Games
Tür Yarış
Boyut 460M
Versiyon 16.00.01.16197
MOD Son Sürüm
Orjinal Google Play
Top Drives is the most famous version in the Top Drives series of publisher Hutch Games
Mod Version 16.00.01.16197
Total installs 10,000,000+

İndir (460M)

En İyi Sürüşler, oyuncuların yüksek tempolu ve yoğun gerçek zamanlı kontroller yerine kartları yarış için kullanacağı yeni bir yarış konseptini herkese tanıtacak. Ayrıca, varsayılan oyun modlarından daha fazla eğlence sağlamak için oyun değerini artıran birçok heyecan verici aktivite ve özellik ile birlikte gelir. Bu arada, oyuncular arkadaş canlısı ve eğlenceli bir araba manyağı topluluğu oluşturmak için kart alışverişi de yapabilirler.

En İyi Sürücüler – Araba Kartları Yarışı

EĞLENCELİ HENÜZ İLGİLENDİRİCİ YARIŞ OYUNU

Top Drives’daki en belirgin özellik, kartlar aracılığıyla yarış mekanizmasıdır. Tipik bir yarış oyunu yerine ilk kez uygulanan bir konsept. Bununla birlikte, her kartın gerekli olduğu ve her belirleyici anda kazanabileceği veya kaybedebileceği zaman her şeyi daha heyecanlı hale getirir. Oyun ayrıca oyun modlarını çeşitlendirmek ve herkese arkadaşlarıyla keşfetmesi için ilgi çekici içerikler sunmak için kart öğesini kullanır.

En İyi Sürücüler – Araba Kartları Yarışı

OYNAMAK VE SÜRMEK İÇİN ÇEŞİTLİ KARTLAR

Aracın hızı, oyuncunun kartlarının nasıl kullanıldığına göre belirlenir ve bağlantılı bir etki için birden fazla kartı birbirine bağlayabilirler. Ayrıca, birçok benzersiz kart sistemi, oyuncunun katıldığı kurallara veya oyun moduna göre sürekli olarak değiştirilebilir. Aynı zamanda çok çeşitli oynanışı temsil eder ve her kartı en sevdikleri araç için etkin bir şekilde kullanırken yeni olasılıklar açar.

TUHAF VE EĞLENCELİ OYUN MODLARI

Oyun modları, oyuncuların ulaşması gereken minimum ödüller veya hedefler de dahil olmak üzere, En İyi Sürüşlerdeki oyunun tüm olağan kurallarını değiştirecek. Bununla birlikte, kontrol mekanizması kartlar arasında değişeceği için insanlara daha fazla keşif sağlar. Kontrol sisteminde derinlik ve zenginliği göstermek için birçok yeni kombinasyonun yanı sıra, belirtilen oyun moduna bağlı olarak birçok yeni kart türü eklenecektir.

En İyi Sürücüler – Araba Kartları Yarışı

DİĞER OYUNCULARLA TİCARET KARTLARI

Güçlü ve heyecan verici çevrimiçi etkinlikler sayesinde oyuncular, ihtiyaç duymadıkları arabaları takas etmek için birbirleriyle etkileşime girebilir. Ayrıca, her araç türü için daha fazla yükseltme öğesi elde etmek için karşılık gelen bonusları almak veya kartları atmak için takas edebilirler. Kart değişim sistemi, her birimin değerini otomatik olarak hesaplayacak ve insanlar kart tahsilatlarını değiştirmek istediğinde makul bir fiyat önerecektir.

En İyi Sürücüler – Araba Kartları Yarışı

ÇOKLU ARAÇ VE GELİŞTİRME

Top Drives şu anda oyuncuların toplaması için yüzlerce farklı modele sahip ve her araç eşsiz güzelliğini veya üstünlüğünü sergiliyor. Her şey birden fazla sıraya veya sıraya göre sınıflandırılırken, bu onların performansını belirler ve oyuncuya onlarla etkileşim kurması için birçok seçenek sunar. Buna ek olarak, oyuncular uygunluk kriterlerini veya uyumlu parçaları karşıladıkları için ana akım yarış birimlerini sonsuz bir şekilde yükseltebilirler.

En İyi Sürücüler – Araba Kartları Yarışı

YARATICI VE HAREKETLİ YARIŞ HARİTALARI

Oyundaki her parkur, herhangi bir kurala uymadıkları için karmaşık bir şekilde tasarlanmış ve kaotik. Her haritanın rastgele olması, oyunu daha ilginç ve eğlenceli hale getirir ve oyuncunun yarış stratejilerini yeni bir boyuta taşır. Ayrıca birçok ölçekle izleri düzenli olarak değiştirecek ve her oyun modu için bir vurgu oluşturmak için birçok benzersiz varyasyona sahip olacaklar.

Top Drives, ilk kez kartlar aracılığıyla benzersiz ve yeni yarış mekaniklerini tanıtıyor, bu nedenle hızı veya heyecanı tamamen farklı ve benzersiz. Ayrıca, ek oyun modları veya sistemleri, oyuncunun deneyim değerini ve oyun içeriğini geliştirmek için yaratıcı ve eğlencelidir.


İndir (460M)

Artık indirmeye hazırsınız Top Drives ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanHutch Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir