ToonMe Fotoğraf Düzenleyici
ToonMe Fotoğraf Düzenleyici

ToonMe APK indir v0.6.49 (Premium) 2022


İzleyicide her zaman iz bırakan 3D animasyon filmler veya diğer türler, karakterlerin gelişimi ve tasarımıdır. Çizimler ve tasarımlar her zaman gerçek duyguları ortaya çıkarır ve her hareket doğrudur, çizgi film karakterlerine yeni bir his verir. Pek

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 251 puan )
Fiyat: $0
İsim ToonMe Fotoğraf Düzenleyici
Yapımcı Linerock Investments LTD
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 25MB
Versiyon 0.6.49
MOD Premium
Orjinal Google Play
ToonMe Fotoğraf Düzenleyici is the most famous version in the ToonMe Fotoğraf Düzenleyici series of publisher Linerock Investments LTD
Mod Version 0.6.49
  • Profesyonel Kilitsiz
  • Kaldırılan çöp dosyaları
  • Desteklenen kemerler: Evrensel
  • Hata ayıklama bilgisi Kaldırıldı
  • LunaDev tarafından modifiye edildi


İndir (25MB)

İzleyicide her zaman iz bırakan 3D animasyon filmler veya diğer türler, karakterlerin gelişimi ve tasarımıdır. Çizimler ve tasarımlar her zaman gerçek duyguları ortaya çıkarır ve her hareket doğrudur, çizgi film karakterlerine yeni bir his verir. Pek çok insan hala bu tarzlarla yeniden çizilseydi görünüşlerinin nasıl olacağını merak ediyor. Bu nedenle, bu makale, kullanıcıların birçok farklı çizgi film vuruşuyla çizim yapmasına yardımcı olan ünlü bir uygulama olan ToonMe’yi tanıtacaktır. Disney’in öne çıkan birçok şovundan en sevilen çizimlerin tümü, kişiye benzeyen bir çizgi film karakteri oluşturmak için iskelet ve renk kullanılarak aslına uygun olarak çoğaltılacaktır.

toonme apk indir modkiwi com 1 toonme apk indir modkiwi com 2

DOSTU VE HAYAT DOLU ARAYÜZÜ

ToonMe, kullanıcıdan animasyonlu karakterler oluşturmaya yardımcı olan bir uygulamadır, bu nedenle arayüzü dinamik ve hayat doludur. Tam olarak çizgi filmlerin yaptığı amaç için, insanlara dostça duygular ve eğlence verir. Ayrıca, özellikleri ve içerikleri düzenli bir şekilde düzenlenerek kullanıcıların istedikleri özelliği anında bulmalarına yardımcı olur. Masaüstü, kullanıcının çalışma yeri olacak ve oradan, animasyonlu karakterler oluşturmak için portrelerini içe aktarabilecekler. Kullanıcıların kendilerinden kurgusal karakterler yaratmalarına yardımcı olan sayısız uygulama zaten var ve ToonMe, kullanıcı dostu ve özgürce kişiselleştirilmiş arayüzü sayesinde etkileyici bir deneyim olacak.

KENDİNİZİ FAVORİ KARİKATÜR TARZINIZA GÖRE PORTRE ÇEKİN

Animasyon karakterleri, çizimleri ve görünümleri sayesinde izleyenler üzerinde her zaman derin bir etki bırakır. Kullanıcılar ToonMe’yi kullanırken kendilerini hep hayal ettikleri karakterlere dönüştürme fırsatına sahip olacaklar. Uygulama, kullanıcıların zevkle seçmeleri için yüzlerce farklı stille gelecek veya kullanıcılar mevcut şablonlarla kendilerini çizebilecekler. Uygulamadan gelen yaratıcılık ve izlenim mükemmel, çünkü sahip olma yeteneği kullanıcıyı mümkün olan en kısa sürede çizebilmektir. Ayrıca, kullanıcılara, imza karikatür vuruşlarıyla kendilerini kolayca özelleştirebilmeleri için el yapımı araçlar da dahil olmak üzere diğer birçok özellik konusunda yardımcı olunacaktır.

toonme apk indir modkiwi com 3 toonme apk indir modkiwi com 4

KENDİNİZİ MEMNUN ETMEK İÇİN YÜZ ŞABLON

ToonMe APK şablonları, kullanıcıyı çeşitli stiller arasında otomatik olarak yeniden özetler ve en iyi kullanıcı deneyimi için özelleştirilebilir veya kişiselleştirilebilir. Kullanıcıların göz atması için milyonlarca farklı şablon olacak; özü ile kolayca bir çizgi film karakteri oluşturmak için birçok yardımcı öğe ile gelecekler. Ayrıca, kullanıcılar bir şablon oluşturabilir ve daha sonra gelecekte kolay kullanım için bunları toplulukla paylaşabilir. Şablonlar, kullanıcıların hızlı bir şekilde animasyonlu karakterler oluşturmasına yardımcı olan kullanışlı bir oluşumdur ve kullanıcı aynı anda birden fazla şablon uygulayabildiğinde harika hale gelir.

ONLARCA DÜZENLE OYNAYIN

Düzenler, portrelerinizi daha eğlenceli ve etkileyici hale getirmek için ek seçeneklerdir. Spesifik olarak, efektler veya arka planlar farklı çizgi film stilleriyle birlikte gelir. Şablonun aksine, düzen kullanıcıyı etkilemeyecek, ancak çevredeki manzarayı değiştirecek ve yeni portreler için yeni bir atmosfer yaratacaktır. Kullanıcılar ayrıca düzen için birçok çarpıcı renk arasından seçim yapabilir ve onu diğer arka planlardan daha etkileyici ve dinamik hale getirebilir.

TAM VÜCUT KARİKATÜR YAPICI

ToonMe’nin şekillendirme yetenekleri, tüm kullanıcı beklentilerini aşıyor ve sadece portreler için değil, aynı zamanda tüm vücutlar için de geçerli. Kullanıcıların tüm vücutlarını çizgi film karakterine dönüştürmeleri için kullanışlı bir özelliktir. Sadece bu da değil, kullanıcılar uygulamanın birçok farklı çizgi stilini yeniden simüle etmesi ve uygulaması için poz verebilir. Bu uygulama ile kullanıcılar en güzel çizgi film karakterleri haline gelebilirler. Daha da etkileyici olanı ise, kullanıcıların görseller için farklı arka planlar veya düzenler ekleyebilmeleri ve kendilerini animasyonlu bir karaktere dönüştürdükten sonra diğer birçok öğeyi keşfedebilmeleridir.

toonme apk indir modkiwi com 5

FAVORİ ETKİLERİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN

Çizgi film karakterleri ve onların dünyası hayat dolu ve komik görsel efektlerden oluşuyor. Uygulama, kullanıcıların kendilerinden animasyonlu karakterler oluşturmalarına ve tam vücut çizgi filmlerine efekt eklemelerine yardımcı olur. Bu sayede kullanıcılar, süper kahramanlar veya ünlü karakterler gibi sevdikleri herkes olabilir. Ayrıca efektler, kullanıcıya uygulanan her çizgi film stiline uyacak şekilde özelleştirilebilir. Bu uygulama sayesinde, kullanıcıların yaratıcılığı teşvik edilecek ve kendilerine kolayca uyan animasyonlu karakterler oluşturulacaktır.

ToonMe APK kullanıcılara karikatür fırça darbeleriyle kendilerini değiştirmenin keyifli bir kullanımını sağlamak için akıllı bir AI ile entegre edilmiş bir düzenleme uygulamasıdır. Ayrıca, uygulama birçok güzellik düzenleme aracıyla birlikte gelecek ve kullanıcılara, sevdikleri her şeyi karakterlerinde yaratmaları için daha fazla özellik ve seçenek sunacak.


İndir (25MB)

Artık indirmeye hazırsınız ToonMe Fotoğraf Düzenleyici ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanLinerock Investments LTD

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir