Toolwiz Photos
Toolwiz Photos

Toolwiz Photos v11.12 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Toolwiz Photos, tamamen çeşitli araçlara sahip profesyonel bir resim düzenleme aracıdır. Arka planı kolayca değiştirebilir, görüntü rengini düzenleyebilir, içeriği çeşitlendirebilir ve fotoğraftaki karakteri bir anda güzelliğe dönüştürebilirsiniz.

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 913 puan )
Fiyat: $0
İsim Toolwiz Photos
Yapımcı Toolwiz com
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 94M
Versiyon 11.12
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Toolwiz Photos is the most famous version in the Toolwiz Photos series of publisher Toolwiz com
Mod Version 11.12
Total installs 10,000,000+

İndir (94M)

Toolwiz Photos, görüntünün özelliklerini düzenlemek için bulabileceğiniz küçük özelliklere sahip bir dizi sekmeye sahiptir. Resmin rengini tüm detaylarıyla kolayca ayarlayacak ve istediğiniz efekt ve filtreleri ekleyeceksiniz. Aynı zamanda, kendinizi farklı bindirmelerle uydurmanız ve aynı anda birden fazla görsel kullanmanız da kolay.

PROFESYONEL GÖRÜNTÜ EDİTÖRÜ

Toolwiz Photos’ta kullanıcılar, görmezden gelemeyeceğiniz farklı bölümlerde görünen çeşitli özellikler bulacaklar. Uygulamayı deneyimlemeye başladığınızda karşınıza birçok seçenek çıkacaktır. Uygulamadaki bazı kaynaklara erişmek için profesyonel düzenleme özelliğini kullanmanız önerilir. Her sekme, sahip olduğu özelliği tanımanıza yardımcı olacak ve ekstra özellikleri kolayca bulabilmenize yardımcı olacak bir anahtar kelimeye sahiptir.

Toolwiz Fotoğrafları – Profesyonel Düzenleyici Toolwiz Fotoğrafları – Profesyonel Düzenleyici

GÖRÜNTÜ RENKİNİ DOĞRU SEÇİN

Toolwiz Photos’ta göz ardı edemeyeceğiniz ilk unsur, görüntünün renk düzeltmesidir. Parlaklık, kontrast ve daha pek çok faktör bir uygulamada renk değişikliklerine neden olur. Aynı zamanda uygulama, bir görüntünün tonunu gerekli olduğunu düşündüğünüz tona yükseltmek için RGB renklerini de destekler. Böylece oluşturduğunuz ürünün ilk değişikliklerini görebileceksiniz.

ARKA PLANI KOLAYCA DEĞİŞTİRİN

Fotoğrafın arka planını beğenmediyseniz, Toolwiz Fotoğrafları’ndaki arka plan değiştirme özelliğini kesinlikle göz ardı edemezsiniz. Bu özelliğin kullanımı kolaydır ve tanınacak nesneleri seçmek ve başka bir arka plana getirmek gibi diğer görüntü düzenleme uygulamalarına benzer. Ayrıca nesneyi boyayarak ve gereksiz öğeleri kaldırarak manuel olarak seçebilirsiniz. Seçtikten sonra, o nesne için uygun arka planı seçmeniz gerekir.

GÖRÜNÜMÜNÜZE DEKORATİF ÖĞELER EKLEYİN

Toolwiz Photos’ta herkesin beğeneceği bir sonraki öğe, kullanışlı olan süsleme özelliğidir. Kolayca bazı etkileyici çıkartmalar, resimleriniz için çerçeveler ve hatta kolajlar ekleyebilirsiniz. Kolajı tıkladığınızda, bir çerçeve listesi görünecektir ve elbette, bir çerçeve seçtikten sonra, seçtiğiniz çerçeveyi doldurmak için bazı resimler eklemeniz gerekir.

Toolwiz Fotoğrafları – Profesyonel Düzenleyici Toolwiz Fotoğrafları – Profesyonel Düzenleyici Toolwiz Fotoğrafları – Profesyonel Düzenleyici

FOTOĞRAFTAKİ İÇERİĞİ KOLAYCA DEĞİŞTİRİN

Bir düzenleme uygulaması söz konusu olduğunda, filtreler, efektler, metin ve diğer birçok öğe gibi özellikleri kesinlikle göz ardı etmeyeceksiniz. Farklı filtrelerle görüntünün rengini eşit olarak değiştirebileceksiniz. Aynı zamanda su yansıması, çift pozlama gibi birçok efekt de getirebileceği sanatsallık nedeniyle dikkatinizi çekecektir. Ayrıca, görselin içeriğini daha etkileyici hale getiren birçok metin ve çıkartma da alabilirsiniz.

HERHANGİ BİR KARAKTERİN DAHA GÜZEL OLMASINA YARDIMCI OLUN

Fotoğraflarınızda kendinizi küçük görüyorsanız, teninizi daha açık hale getirebileceğiniz, yüz orantılarını daha iyi hale getirebileceğiniz ve daha birçok faktörün bulunduğu portre sekmesine gitmelisiniz. Ayrıca makyaj katmanları uygulamanız için sizi bekliyor ve kendinizi tamamen değişmiş görünce şaşıracaksınız.

Uygulama ile görüntüleri düzenlediğinizde, aşağıdaki gibi unsurlardan tamamen etkileneceksiniz:

  • Düzenleme araçlarının listesi, kullanıcıların her bir özelliği rahatça araması ve keşfetmesi için birçok farklı sekmeye ayrılmıştır.
  • Kullanıcılar renk özelliklerini, RGB’yi değiştirecekleri ve istedikleri filtreleri ekleyecekleri için görüntü rengini tamamen ayrıntılı olarak ayarlayın.
  • Her kullanıcı kendini daha güzel gösterebileceği ve makyaj yapabileceği için ürünlerine son derece güvenir.
  • Arka planı, bir görüntünün çerçevelerini kolayca değiştirebilecek veya düzenlemek için aynı anda birden fazla görüntü kullanabileceksiniz.
  • Metin, çıkartmalar ve daha pek çok öğe, görüntünün içeriğini etkileyici kılar.


İndir (94M)

Artık indirmeye hazırsınız Toolwiz Photos ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir