Tools For Google Maps
Tools For Google Maps

Tools for Google Maps v5.32 APK (Reklamlar Kaldırıldı/Ekstra) indir


Tools for Google Maps, Google Haritalar'ı vurgulama, düzenleme ve bölgelere ayırma gibi özelliklerle destekleyen bir araçtır. Ayrıca, iki nokta arasındaki çevre, alan ve mesafeyi de hesaplayabilir. Bu, herkesin günlük yaşamı için kullanışlı bir akıll

Android Android Harita Navigasyon
5 ( 230 puan )
Fiyat: $0
İsim Tools for Google Maps
Yapımcı Simão Lúcio
Tür Harita Navigasyon
Boyut 5.13 M
Versiyon 5.32
MOD Profesyonel Kilit Açıldı, Reklam Yok
Orjinal Google Play
Tools for Google Maps is the most famous version in the Tools for Google Maps series of publisher Simão Lúcio
Mod Version 5.32
 • Ekle kaldırıldı / devre dışı bırakıldı;
 • İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler Devre Dışı Bırakıldı / Kaldırıldı;
 •  Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar  ;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetleri / Sağlayıcıları;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google  Haritalar  Konumu çalışır;
 • Google  Play Store yükleme paketi kontrolü devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;


İndir (5.13 M)

Tools for Google Maps MOD APK

Tools for Google Maps MOD APK Araçları olarak bilinen haritaları çok daha rahat kullanmanıza yardımcı olacak bir araç. Burada, kullanıcılar haritayı kullanarak etkileşimde bulunmak, haritadan daha fazla veri kullanmak için birçok iş yapabilirler. Hiç haritaya bakmanın rahatsız edici olduğunu keşfettiniz mi ve şimdi sadece gitmek istediğiniz yeri bulmak için sürekli olarak yakınlaştırıp uzaklaştırmak zorunda kaldınız mı? Tablodaki renkler varsayılan olarak aynı yerleri gösterdiğinden, yerleri ayırt etmek zordur. Daha kötü bir senaryoda, kullanıcılar da şaşırır ve doğruca yanlış yere gittikleri için zaman kaybederler. Yazar Simão Lucio, bu eksikliğin üstesinden gelmek için tabloya adanmış bir araç seti oluşturdu. İstediğiniz her noktayı gölge, yazı ile işaretleyebilirsiniz. Desteklenen çok sayıda başka özellik vardır, hızla kurun ve keşfedin.

tools for google maps 1 tools for google maps 2

Çok sayıda harita görünümü

Google Haritalar için araçlar, insanlara normal, hibrit, uydu, yüzey gibi farklı harita ayarları sağlar. Normal modda, diğer uygulamalarda gördüğünüz gibi haritayı görmekte özgürsünüz. Aradaki fark, tamamen tablo üzerinde notlar alabilmenizdir. İki melez harita modu, uydu insanlara biraz daha canlı bakış açısı resimleri sağlayacaktır. Bunlar uydulardan elde edilen resimlerdir, net olduklarından emin olmak için yerleri yakınlaştırmanız gerekir. Devasa mod, dağları aktaranlar için çalışıyor, arazi sürekli değişiyor.

Renk, tabloyla ilgili metin ekleyin

Bu, Tools for Google Maps için Araçların çok sayıda kullanıcıyı çekmesine yardımcı olacak özel bir özelliktir. Renklendirmek için tüketicinin harita üzerinde belirli bir yeri seçmesi gerekir. Bundan sonra, tüm yeri doldurmayı veya doğrudan çizmek için bir kalem sallamayı seçin. Paletle birlikte, çok sayıda alanı farklı renklerle de işaretlemek için gerçekten çok çeşitli olabilir. Haritaya metin eklemek bile mümkündür. İnsanlar metinle ilişkili yazı tipine, gölgeye ve şeffaflığa karar verebilir.

tools for google maps 3 tools for google maps 4

Yararlı kaynakları entegre edin

Tools for Google Maps entegre bir pusula cihazına sahiptir. Hücresel veri söz konusu olduğunda, kararsız wifi ağı, yine de tüm pusula ile yönleri anlayacaksınız. Ayrıca, pusula, nesneleri konumlandırmak için yolu seçmeye alışabilir, inşa ederken ev rotası. Çevre hesaplama özelliğini, konumun alanını keşfetmeyi unutmayın. Kullanıcı kapalı bir konumu daire içine aldığı sürece, başvuru sonuçları otomatik olarak size kişisel olarak döndürür. Arazi araştırması yapma sürecinde son derece uygun, bilgileri doğrulayın.


İndir (5.13 M)

Artık indirmeye hazırsınız Tools for Google Maps ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSimão Lúcio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir