Tomorrow.io
Tomorrow.io

Tomorrow.io Hava Durumu v2.10.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir


Hava durumu her zaman insanlar için çok fazla soruna neden olan sorunlardan biri olarak kabul edildi ve havanın etkilerinin üstesinden gelmek için uygulama geliştiricisi hava durumu araştırmacılarıyla bağlantı kurdu ve Tomorrow.io: Weather Forecast'i

Android Android Hava Durumu
5 ( 444 puan )
Fiyat: $0
İsim Tomorrow.io
Yapımcı The Tomorrow Companies Inc
Tür Hava Durumu
Boyut 45M
Versiyon 2.10.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Tomorrow.io is the most famous version in the Tomorrow.io series of publisher The Tomorrow Companies Inc
Mod Version 2.10.0
Total installs 1,000,000+

İndir (45M)

Hava durumu her zaman insanlar için çok fazla soruna neden olan sorunlardan biri olarak kabul edildi ve havanın etkilerinin üstesinden gelmek için uygulama geliştiricisi hava durumu araştırmacılarıyla bağlantı kurdu ve Tomorrow.io: Weather Forecast’i başlattı. Bu, tüm kullanıcı gereksinimlerine uyan mükemmel bir hava tahmini uygulamasıdır. Her dakika, her saniye doğru hava durumu bilgilerini güncelleyebilen ve tahmin edebilen akıllı bir uygulamadır.

Tomorrow.io: Hava Durumu Tomorrow.io: Hava Durumu

HAVA DURUMU SÜREKLİ GÜNCELLENİR

Uygulama, kullanıcıların yakından takip edebilmeleri için sürekli olarak bilgilerle güncellenmektedir. Şiddetli kar, şiddetli yağmur vb. tüm hava değişiklikleri kullanıcılara üç saat önceden bildirilir; bu, kullanıcıların çalışma saatlerini seyahat planına göre düzenlemelerine ve hava koşullarından kaynaklanan kötü durumlarla karşılaşmamak için gerekli öğeleri getirmelerine yardımcı olacaktır. Ayrıca uygulama, kullanıcının konumunu hızlı bir şekilde güncelleme işlevine de sahiptir; bu da kullanıcıların uygulamadan memnun kaldığı bir nokta olarak kabul ediliyor.

Tomorrow.io: Hava Durumu Tomorrow.io: Hava Durumu

UYARI MERKEZİ

Uygulamanın benzersiz bir özelliği, 500 metrelik bir yarıçap içindeki tüm hava durumu bilgilerini analiz etme yeteneğidir ve uygulama, Uyarı Merkezi adı verilen yeni ve parlak bir işleve sahiptir. Bu işlevde Kullanıcılar, tüm hava durumu uyarılarını ayrıntılı olarak görüntüleyebilir, beklenmedik doğal afetler konusunda uyarılar vererek, kullanıcıların hızlı bir şekilde sağlam koruyucu önlemler alabilmelerini sağlar.

Tomorrow.io: Hava Durumu Tomorrow.io: Hava Durumu

HER ZAMAN KULLANICI GERİ BİLDİRİMİNİ DİNLEYİN

Tomorrow.io: Weather Forecast her zaman kullanıcı geri bildirimlerini dinler ve alır ve bu geri bildirime dayalı olarak, uygulama geliştiricileri kullanıcı gereksinimlerini karşılamak için birçok yeni işlev sunacaktır. Kullanıcılar tüm favori yerlerini haritaya kaydedebilir ve istediğiniz zaman o yerin hava durumunu görebilirsiniz.

Birçok iyileştirme ve güncellemeden sonra, uygulama en güvenilir hava tahmini uygulamalarından biri oldu ve kabul ediliyor. Uygulama, kullanıcıların hava tahminini en hızlı ve doğru şekilde görmelerine yardımcı olacak birçok kullanışlı fonksiyona sahiptir. Kullanıcılar gönül rahatlığıyla kullanabilirler çünkü bu uygulama dünyanın önde gelen hidrometeoroloji merkezlerinden en doğru bilgileri birbirine bağlamış ve sürekli güncellemiştir.


İndir (45M)

Artık indirmeye hazırsınız Tomorrow.io ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir