Today Weather
Today Weather

Today Weather v2.0.0-20.110122 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Today Weather, size hava durumunu izleme konusunda yeni bir deneyim sunan bir uygulamadır. Göz ardı edemeyeceğiniz uyarı özellikleriyle hava durumuyla ilgili birçok bilgiyi kolayca görebilirsiniz. Aynı zamanda seyahatinizi kolaylaştırmak için ilerley

Android Android Hava Durumu
4 ( 358 puan )
Fiyat: $0
İsim Today Weather
Yapımcı todayweather co
Tür Hava Durumu
Boyut 22M
Versiyon 2.0.0-20.110122
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Today Weather is the most famous version in the Today Weather series of publisher todayweather co
Mod Version 2.0.0-20.110122
Total installs 1,000,000+
 • ● Premium Özelliklerin Kilidi Açıldı
 • ● Reklam Uygulaması Kaldırıldı
 • ● Firebase Hizmeti Yok
 • ● Crashlytics Kaldırıldı
 • ● Analytics Kaldırıldı
 • ● Evrensel Paket
 • ● Sıkıştırma Bayraklarına Dokunulmadı
 • ● Üçüncü Taraf Yama Yok
 • ● Ek Bileşen Yok
 • ● 19.2 MB
 • ● Kirlif Tarafından Yayınlandı'
 • Ek veri kaynaklarını etkinleştirmek için ipucu:  Hava Durumu  Şirketi Verileri /  hava durumu .com ve Wunderground:
 • ● Veri kaynağı ekranını açın.
 • ● ActionBar'a uzun basın.

Today Weather, size hava durumunu izleme konusunda yeni bir deneyim sunan bir uygulamadır. Göz ardı edemeyeceğiniz uyarı özellikleriyle hava durumuyla ilgili birçok bilgiyi kolayca görebilirsiniz. Aynı zamanda seyahatinizi kolaylaştırmak için ilerleyen günlerde veya farklı bölgelerdeki hava durumunu da öğrenebilirsiniz. Uygulama ayrıca gözlem sırasında size kolaylık sağlamak için widget’ları da destekler.

TAMAMEN YENİ BİR ARAYÜZ İLE HAVA TAHMİNİ ÖZELLİĞİ

Today Weather’ın yepyeni arayüzü ile hava tahmini özelliklerini deneyimleyeceksiniz. Uygulamada bulduğunuz bilgiler tamamen basitleştirilmiştir ve çevreyle ilgili birçok ayrıntıyla birlikte gelir. Aynı zamanda kullanışlı ve kullanımı kolay arayüzü ile uygulama, cihazınızda bulunan temel işlevlerin yanında kullanıcıya yeni bir deneyim kazandırmak için değerli bir araç haline gelecektir. Kesinlikle sunduklarını seveceksiniz.

Bugün Hava Durumu – Hava Durumu, Widget ve Radar Bugün Hava Durumu – Hava Durumu, Widget ve Radar

KULLANICILARIN ARAMAYABİLECEĞİ BİLGİLERLE DOLU

Today Weather’ın bunu deneyimlediğinizde size verdiği temel özellik, bulunduğunuz yerin hava durumu ile ilgili bilgileri görmenizdir. Güncel hava durumu ve sonraki günler hakkında bilgi alabilirsiniz. Uygulama aynı zamanda UV ışınları ve havadaki toz konsantrasyonu gibi faktörleri de ekler. Bu iki faktör nihayetinde kullanıcının sağlığını etkileyebilir, bu nedenle dışarı çıkmadan önce uygulamaya başvurmalı ve gerekli malzemeleri getirmelisiniz.

FENOMENLERLE İLGİLİ BİLDİRİMLER HER GÜN GÖRÜNÜYOR

Uygulamanın hava durumu tahmini, size tamamen doğru bilgi ve uyarılar vermek için her zaman açıktır. Yağmur yağma ihtimalini yüzde olarak görebiliyorsunuz ve bu uyarı özelliği sayesinde şemsiye hazırlayabilecek ya da hava çok yoğunsa dışarı çıkmaktan kaçınabileceksiniz. Aynı zamanda, bu uyarı özellikleri, yaklaşan yağmurun ne kadar şiddetli olacağına dair bir fikir vermek için genellikle nem, basınç, rüzgar hızı ve daha fazlası gibi faktörlerle birlikte gelir. Elbette bu özellik, güzel anları takip etmenize de yardımcı oluyor.

HAVA DURUMUNU RADAR İLE GÖRÜNTÜLEYİN

Today Weather’ın verdiği bilgilerin yanı sıra göz ardı etmeyeceğiniz bir diğer özellik de radar. Spesifik olarak, göstergeler aracılığıyla hava durumunu öğrenmek yerine, artık bölgenizi uyduların perspektifinden görebilirsiniz. Bu özellik, gözlemlemek istediğiniz hava durumu öğesine bağlı olarak seçebileceğiniz ve ayarlayabileceğiniz birçok öğeyi destekler. Bu nedenle, ondan kaçınmaya hazırlanmak için belirli bir fırtınanın hareketini de bilebilirsiniz.

Bugün Hava Durumu – Hava Durumu, Widget ve Radar Bugün Hava Durumu – Hava Durumu, Widget ve Radar

FARKLI YERLERDE HAVA DURUMU GÖRÜN

Ülkenizin farklı bölgelerinden geçerken veya iş için başka bir ülkeden geçtiğinizde, Today Weather ile oradaki hava durumunu kontrol etmek gerekir. Bulunduğunuz bölgeyle aynı göstergelerle o yerle ilgili bilgileri tam olarak anlayabilirsiniz. Bu nedenle, havanın sağlığınızı etkilememesi için taşımanız gereken bavul ağırlığını optimize etmek için hangi eşyaları getirmeniz gerektiğini düşünebilir ve birçok şey hazırlayabilirsiniz.

WIDGET ÜZERİNDEN HAVA DURUMU İZLEYİN

Android platformunda bir uygulama kullandığınızda widget özelliğini kesinlikle göz ardı edemezsiniz. Uygulama, isteklerinize göre seçebileceğiniz ve ince ayar yapabileceğiniz birçok widget türünü destekler. Tabii ki, özelliği ana ekranınıza eklediğinizde, hava durumu ile ilgili bilgileri parmaklarınızın ucunda görebileceksiniz ve bu işlem hızlı bir şekilde tamamlanacak. Aynı zamanda, diğer ilgili bilgileri görmek istediğinizde uygulamaya erişmek için yalnızca widget’a dokunursunuz.


İndir (22M)

Artık indirmeye hazırsınız Today Weather ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdantodayweather co

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir