Toca Pet Doctor
Toca Pet Doctor

Toca Pet Doctor v2.1 APK indir (Tam Ücretli Sürüm) 2022


Bu modern zamanlarda evcil hayvanlar göz kamaştırıcı bir görünüme sahip değillerdi, ayrıca sayısız parlak süper güçler içeriyorlardı. Günümüzde çocuklar düzenli olarak çok sayıda sevimli evcil hayvan karakterine sahip eğlencelerle meşgul olma eğilimi

Android Android Macera Oyunları
4 ( 486 puan )
Fiyat: $0
İsim Toca Pet Doctor
Yapımcı Toca Boca
Tür Macera Oyunları
Boyut 29M
Versiyon 2.1-play
MOD Tam Ücretli Sürüm
Orjinal Google Play
Toca Pet Doctor is the most famous version in the Toca Pet Doctor series of publisher Toca Boca
Mod Version 2.1-play
Total installs 100,000+

İndir (29M)

Bu modern zamanlarda evcil hayvanlar göz kamaştırıcı bir görünüme sahip değillerdi, ayrıca sayısız parlak süper güçler içeriyorlardı. Günümüzde çocuklar düzenli olarak çok sayıda sevimli evcil hayvan karakterine sahip eğlencelerle meşgul olma eğilimindedir. Çevrelerindeki hayvanlara olan sevgilerini artırmak için yaratıklarla oynamaları gerekir. Olursa olsun, gerçek hayatta yaratıklarla temasa geçtikten sonra sizi kemirecekleri konusunda kafanız mı karıştı? Bu korkuları bir kenara bırakın ve çok sayıda ilginç evcil hayvanla Toca Pet Doctor oynayın. Adil bir akıllı telefonla, bir veteriner veya çok daha fazlasını oynayan sevimli bir köpek olabilirsiniz. Oynamayı bitirdikten sonra, onlarla temasa geçtikten sonra tüm stresler kaybolur.

ÇOK SEVİYELİ BİR VETERİNER OLUN

Toca Pet Doctor, normal eğitici simülasyon oyunlarına kıyasla tamamen yeni ve ayrı bir görünüm tarzında inşa edilmiştir. Oyun boyunca, oyuncular sevimli evcil hayvanlarla dolu bir dünyaya dalarlar. Oyun, canlı bir ortamda iletişim kuran ve birbirlerine sevgi gösteren hayvanlar gibi çeşitli yeni içerikler getiriyor. Çocuklar her bir evcil hayvan karakterinin farklı hikayelerinden zevk alır ve kendi hikayelerini yaratırlar. Burada çocuklar, evcil hayvan sorunlarının tedavisinde uzmanlaşmış yetenekli veterinerler haline gelerek, anlarda eğlenceli ve dürüst oyunlarla eğlenebilirler.

Toca Evcil Hayvan Doktoru Toca Evcil Hayvan Doktoru

MUHTEŞEM ÖZELLİKLER

Çocuklar genellikle oyundaki karakterlere göz kulak olarak eğlence için bir oyun seçme eğilimindedir. Neyse ki, bu oyunu doğru seçerseniz, oynayabileceğiniz birçok sevimli hayvan var. Toca Pet Doctor, oyuncuların hayvanların daha fazla sırrını anlaması için hayvan dünyasına getiriyor, oradan sahip olduğunuz evcil hayvanlara uygulayın. Oyunda beyaz tavşanlar, kurbağalar, kediler, ayılar ve daha pek çok tanıdık hayvanlar görünür. Çoğu hayvan, oyuncuların gözlerini ayırmasını zorlaştıran sevimli görünümlerle tasvir edilmiştir. Oyunculara her gün eğlence getiriyorlar.

İLGİNÇ FARKLI HAYVAN TÜRLERİ

Hayvanlar dünyası sevgiyle doludur. Toca Pet Doctor, çocukların daha sevimli ve eğlenceli karakterler keşfetmesini sağlar. Yeşil bir bahçede tesadüfen birçok yeni karakterle tanışıyor ve yavaş yavaş arkadaş oluyorsunuz. Oyundaki hayvan koleksiyonunu daha canlı hale getirmek için sürekli olarak yeni karakterler eklendi. Oynamaktan ve birbirleriyle ilgilenmekten daha çok zevk alırlar. Migren hissine sahip olmanızı sağlayacak çok sayıda ayırt edici durum olacaktır. Arkadaş canlısı bir mahallede, yanlışlıkla büyüleyici köpek Charm, yaramaz kedi Rascal veya vejetaryen tavşan Tofu gibi birçok farklı arkadaş edin ve daha fazlasını yapın.

SEVİMLİ HAYVANLARIN BAKIMI

Çocukların asıl görevi veterinerlik pozisyonunu kabul etmek olduğu için birçok ilginç ve tuhaf durumla karşılaşacaklar. Toca Pet Doctor, oyuncuların genç yaştan itibaren kademeli olarak doktor olmalarını, sadece eğlence için oynamalarını değil, aynı zamanda hayatları hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlar. Evcil hayvanların birlikte oynamak için bir mizaçları vardır, bu nedenle güzel bahçede çatışmalar sıklıkla meydana gelir. Yaralarını sarmak için gazlı bez kullanacak veya bazı baş ağrılarında şişmeyi azaltmak için buz paketleri uygulayacaksınız. Yoksa onları beslemek ve yeni bir güne başlamak için her sabah onları uyandırmak daha mı nazik? Tüm oyunu tam olarak anlamak için hemen oynamanız gereken başka birçok durum var.

Toca Evcil Hayvan Doktoru Toca Evcil Hayvan Doktoru

BİRÇOK RENK ARAYÜZÜ KEŞFEDİN

Yönlendirme çocuklar için olduğundan, oyunun arayüzü renkli ve eğlenceli olma eğilimindedir. Eğlence, büyüleyici 3D tasarım ve çarpıcı şekilde planlanmış evcil hayvanlar sunarak çocukların eğlenceyi daha çok sevmesini sağlar. Çocuklar, taklit edilen bu hayvan dünyasının bitmeyen labirentinde kendilerini inceleme ve daldırma fırsatına sahip olacaklar. Karakterlerin resimleri ve gerçek etkinlikleri çok ayrıntılı bir şekilde resmedilmiştir, bu da eğlenceye ilgi duyduğunuzda sürekli olarak mutlu bir ortam getirdiğinizden şüpheye yer bırakmayacak şekilde gösterilmiştir. Güvenli bir plan ve davetkar bir ortam ile çocukların eğlenceden yararlanmaları ebeveynlere tamamen garanti edilir.

HER HAFTA SICAK HEDİYELERİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Oyunda günlük giriş işlevi vardır ve bu işten büyük miktarda para kazanacaksınız. Ayrıca gerekli seviyeleri tamamladığınızda, oyun mağazasında bonus puan ve kupon gibi hediyeler alırsınız. Oyuncular, yeni görünümlerini yükseltmek ve onlar için daha fazla yiyecek ve gerekli eşyaları satın almak için hediyelerden yararlanmalıdır. Bu oyunu tekrar tekrar oynamaya devam etmenizi sağlayacak çifte bonuslardan bahsetmiyorum bile.

Oyun, özellikle hayvanları sevenler olmak üzere her yaş ve üstü çocuklar için hikaye içeriği ile tasarlanmıştır. Çok harika ve hemen denemeliler. Minikler, bu oyunda bulunan bu sevimli hayvanlarla heyecan verici anların tadını çıkarmak için oyunu seçmelidir.


İndir (29M)

Artık indirmeye hazırsınız Toca Pet Doctor ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanToca Boca

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir