Toca Nature
Toca Nature

Toca Nature 2.1 APK (Tam Oyun Kilidi Açık) indir 2022


Çevremiz, bitkileri ve nadir hayvanları yok ederek plansız reformlarla giderek daha fazla değiştiriliyor. Burada ne yapacaksın? Toca Nature'da topluma faydalı bir politika uygulayalım, ağaç dikelim, farklı hayvanlar için barınaklar inşa edelim. Herke

Android Android Macera Oyunları
5 ( 213 puan )
Fiyat: $0
İsim Toca Nature
Yapımcı Toca Boca
Tür Macera Oyunları
Boyut 92M
Versiyon 2.1-play
MOD Tam Sürüm Kilitsiz
Orjinal Google Play
Toca Nature is the most famous version in the Toca Nature series of publisher Toca Boca
Mod Version 2.1-play
Total installs 100,000+

İndir (92M)

Çevremiz, bitkileri ve nadir hayvanları yok ederek plansız reformlarla giderek daha fazla değiştiriliyor. Burada ne yapacaksın? Toca Nature’da topluma faydalı bir politika uygulayalım, ağaç dikelim, farklı hayvanlar için barınaklar inşa edelim. Herkese uyarı getirmek için anlamlı bir oyun, daha büyük bir amaç – küçük çocukları gerçek hayatta yaşam çevremizi koruma konusunda eğitmek. İnsanların doğal yaşamın önemini daha iyi anlamalarına yardımcı olun.

doğa oynamak

DOĞAYI ŞEKİLLENDİRMEK

Nadir bitki ve hayvanlara daha iyi bakmak için farklı ortam türlerini incelemeniz gerekir. Yaratıklar için araştırıp olumlu bir çözüm bulabilir misiniz, arazide en iyi nasıl büyüyecekler ve hangi bitkiler en iyi dirence sahip? Ortam net olarak belirlendikten ve doğru bitki türleri bulunduktan sonra en iyi ortama yönlendirmek için kaynak bulmak gerekir. Hangi bitkilerin o tür ortama uygun olduğunu öğrenebilir ve onları yetiştirmeye başlayabilirsiniz.

BİTKİ VE ORMANCILIK

Her ağaç türü kendi faydasını getirecektir, meyve ağacı, ağaç yerine ağaç mı yoksa gölgelik mi? En sevdiğiniz bitkileri dikerek tüm süreci tek başınıza yaşayabilirsiniz ve diktiğiniz bitkilerin ne zaman büyüyüp büyük bir ormana dönüşeceğini tahmin edebilirsiniz. Orman büyüdükçe daha çok hayvan göç edecek ve orman için mucizeler yaratacaktır. Toca Nature gitgide daha canlı, daha güzel olacak. Birçok farklı canlı türü için hayat yaratan sizsiniz.

doğa oynamak

SONUÇLARIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Büyük bir orman yaratmak kolay değil. Bu tür sonuçlara ulaşmak için çok çaba harcadınız. Şimdiki gibi sonuçları almayı, çok çaba sarf etmeyi ve birçok küçük canlı için bir yaşam yaratmayı kesinlikle hak ediyorsunuz. Büyük başarınızı daha iyi görebilmek için yakındaki bir dağa tırmanabilir, sanki zaferin zirvesine tırmanıyormuşsunuz gibi yavaşça yükselebilirsiniz. Kendi gücümün yarattığı güzel manzaranın tadını çıkarabilmek başka bir şey değil mi?

BİTKİ TÜRLERİNDEN ÜRÜN TOPLAMA

Birçok farklı bitki türü onlardan birçok ürün, birçok meyve, tohum ve hatta nadir bulunan mantar türlerini üretecektir. O zaman daha değerli sonuçlar alacağınız gün gelecek ve sulu meyveler, lezzetli tohumlar ve nadir mantarlar hasat edeceksiniz. Tüm bu ürünler envanterinizde saklanacak ve başka amaçlar için kullanılacak, hepsi yararlı ve Toca Nature’da yaratılacak.

doğa oynamak

DİĞER HAYVANLARA DAĞITIN VE KİMİN YEDİĞİNİ BİLİN

Çalışmanız giderek daha ilginç olacak. Hasat ettiğiniz meyveler ne yapacak? Ormanda yaşayan hayvanları beslemek için kullanın, yarattığınız ormanda yaşayan sevimli arkadaşlardır. Onlar sevimli yıldız geyiği, tavşanlar, ayılar ve hatta daha fazla kurttur. Bazen çok aç oldukları için bazı olgun meyve veya tohum çalarlar. Ama çok kurnaz oldukları için saklanıyorlar ve suçluyu bulmanın bir yolunu bulmalısın”.

YENİ HAYVANLAR BUL VE ONLARLA ARKADAŞLAR YAPIN

Toca Nature’da ortaya çıkacak bir sürprizden diğerine, bu oyuna katıldıktan sonra bu oyunda hayatta kalmak için gerekli birçok beceriyi kazanacağınızı düşünüyorum. Bu büyük bir orman. Dev bir ayının ne kullanması gerektiğini tahmin edebilir misiniz? Oyuncular, hayvanlara gerekli ihtiyaçları sağlamak için zeki olmalıdır. Bir tilkiyle arkadaş olmak mı? Bu bir efsane ama doğal bir insan olarak bunu yapabileceğinizi düşünüyorum. Elbette, ormandan geçin ve o tilkiyle arkadaş olmanın bir yolunu bulun.

doğa oynamak

FARKLI MANZARALARDA YÜRÜYÜŞ

Farklı ağaç türleri ile çok canlı bir orman gerçekten yepyeni bir dünya yaratıyor. Birçok nadir hayvanın gözünde güzel ve güvenli yeni bir evdir. Burada, daha güçlü türler tarafından avlanma veya yenme konusunda endişelenmelerine gerek kalmayacak. Bu ormanda yaşayan tüm canlılar birbirleriyle arkadaş ve onların lideri siz olacaksınız. Pek çok güzel manzarayı kendiniz yaratıyorsunuz ve insanların yürüyüş yapması ve birbirini tanıması için uygun bir yer olacak.

İLGİNÇ ANLAR KAYDEDİN

Tahmin et, geceleri hayvanlar hareket edecek. Uyumaya mı gidiyorlar yoksa ormandaki meyveleri mi çalıyorlar? Hayvanlar tarafından gerçekleştirilen birçok garip ve ilginç olay sizi memnun edecek. Hatta ağaçkakanların ağaçların arasında zikzak çizdiği ana şahit olacaksınız ve o anları yakalayıp uzun süre saklayabilirsiniz.

doğa oynamak

SÜRPRİZLERİ KEŞFEDİN

Bir öncü olabilir ve arkadaşlarınızı Toca Nature’a katılmaya davet edebilir, onları buradaki heyecan verici yaşamla tanıştırabilirsiniz. Henüz keşfedilmemiş birçok yeni zorluk, birçok yeni şey bulma fırsatına sahip olacaksınız. Bu doğal yaşama her gün gelmek size birçok yeni deneyimler getirecektir.


İndir (92M)

Artık indirmeye hazırsınız Toca Nature ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanToca Boca

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir