Toca Mystery House
Toca Mystery House

Toca Mystery House 2.1 APK (Tam Oyun) indir 2022

Toca Gizem Evi'ne katılırken yaşadığınız kasabadaki gizemli bir ev hakkında bilgi edinin. Oyuncular, oyunun getirdiği heyecan verici sihir hakkında birçok büyülü ayrıntı yaşayacaklar. Katılımcılar, benzersiz deneyleri araştırmaya ve olağanüstü ürünle

Android Android Macera Oyunları
5 ( 412 puan )
Fiyat: $0
İsim Toca Mystery House
Yapımcı Toca Boca
Tür Macera Oyunları
Boyut 87M
Versiyon 2.1-play
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
Toca Mystery House is the most famous version in the Toca Mystery House series of publisher Toca Boca
Mod Version 2.1-play
Total installs 100,000+

Toca Gizem Evi’ne katılırken yaşadığınız kasabadaki gizemli bir ev hakkında bilgi edinin. Oyuncular, oyunun getirdiği heyecan verici sihir hakkında birçok büyülü ayrıntı yaşayacaklar. Katılımcılar, benzersiz deneyleri araştırmaya ve olağanüstü ürünler yaratmaya dahil olacaklar. Evdeki her oda, oyuncuların öğrenmesi için farklı bir heyecan verici hikaye getirecek. Evde birçok garip hikaye oluyor, oyuncular öğrenmeye hazır mı?

Toca Gizem Evi

HİKAYELER VE GİZEMLİ HİKAYELER

Toca Mystery House, kasabadaki küçük bir evde yer almaktadır; yayıncı, oyuncuların küçük ev hikayelerini keşfetmesine ve öğrenmesine izin verir. İlk bakışta, oyuncu bunu tipik bir ev olarak görecek, ancak hayır, oyuncu eve girdiğinde garip şeyler olacak. Etrafta dolaşan dedikodular nedeniyle kasabadaki herkes bu eve yaklaşırken çok korkmuş.

Ve oyuncunun görevi, bu garip fenomenler hakkındaki bilgileri kullanmak için eve girmek. Evden ışık geldiği için çevredekiler birbirlerine evin çatısında yaşayan uzaylıları anlatırlar. Ayrıca geceleri ağlayan çocukların sesinin evin yatak odasından geldiğine dair rivayetler de vardır. Sadece bu da değil, ev aynı zamanda etraftaki insanları korkutan ve yaklaşmak istemeyen gizemli bir uğultu şarkısı yayar.

Toca Gizem Evi

BENZERSİZ VE CANLI RESİMLER

Toca Mystery House, oyuncular için merak uyandıran bir isim ancak bu çocuklar için bir oyun olduğu için korku unsurları sadece düşük seviyede. Çoğunlukla, oyunda görünen görüntüler yaramazlık yayıyor ve inanılmaz derecede sevimli. Yayıncı, oyun boyunca parlak ve göz alıcı renklerle inşa ediyor ve özellikle çocuklar olmak üzere tüm katılımcıları memnun ediyor.

Karakterler, komik ve benzersiz yüzler ve jestlerle inşa edilmiştir. Laboratuvardan yükselen duman, mutfakta beliren mukus hareketi gibi oyundaki olağanüstü efektler. Oyun, karanlıkta yaşayan ve yalnızca korkunç bir yüz ve keskin dişlerle birlikte siyah gölgelerde tasvir edilen karakterler olarak görünecek. Ayrıca ses sistemi gizemli, nazik ve gizemli seslerle müzik yaratır.

Toca Gizem Evi

KÜÇÜK EVDEKİ SIRRI KEŞFEDİN

Oyuncuları cezbeden şey, en önemli görevlerinin evdeki sırları bulmaktan başka bir şey olmamasıdır. Bu sırlar söylentiler kadar korkutucu mu? Görevi gerçekleştirme süreci aynı zamanda oyuncuların bu soruları yanıtlamasına yardımcı olma zamanıdır. Katılımcıların deneyci olmaya başlarken sisteme kişisel bilgilerini vermeleri gerekmektedir.

Sistem bilgileri kaydedecek ve oyuncunun şehirdeki bu evde maceraya hızla dalmasını sağlayacaktır. Oyuncular sırayla her odayı keşfedebilecek ve odanın getirdiği garip şeylerden kaçmaya çalışacaklar. Oyuncu oturma odasına girerken gizemli bir karakterin korkutucu gözleriyle karşılaşabilir, bir silah kullanabilir ve o korkutucu karaktere hızla saldırabilir. Bodrumdan gelen yüksek sesle garip sesler duyduğunda, oyuncuların sakinleşmesi ve hızlı çözümler bulması gerekir.

Toca Gizem Evi

GİZEMLİ VE BENZERSİZ HİKAYELER

Toca Mystery House, oyuncular, özellikle de çocuklar için gizemli ama aynı derecede eğlenceli hikayeler sunuyor. Bu oyunda oyuncular komik görüntülere erişebilecek ve sınırsız yaratıcılığa katılacaklar. Gizemli hikayeler sadece biraz korkutucu olmakla kalmaz, aynı zamanda zengin hayal güçleri de çocukları oyuna katılmaya teşvik edecektir. Oyuncular, görevlerin tamamlanmasına katılırken, büyülü ve güzel efektler yaratan büyüleri de öğrenirler.

Çocuklar rengarenk ortamda oyun oynamaktan ve birçok farklı hikaye keşfetmekten keyif alacaklar. Oyuncular evden güvenli bir şekilde kaçmak istiyorlarsa birçok farklı seviyeden geçmek zorunda kalacaklar. Oyuncu oyunda bir odada kaybolduğunda, slime ile dolu bir odanın saldırısının üstesinden gelin. Herhangi bir odada görevler görünecek ve aynı zamanda katılımcılara yeni bilgiler getirecektir.

Kullanıcıların kişisel bilgilerini koruma görevini ilk sıraya koyan uygulama, bu rolün iyi bir şekilde yapılmasını sağlıyor. Gerçeği aramayı ve gizemli evde ortaya çıkan zor görevlerin üstesinden gelmeyi amaçlayan bir karakter olun. Oyuncu ne kadar çok seviye geçerse, yaşam için faydalı olan daha fazla beceri ve bilgi. Eşsiz bir grafik sistemi ve canlı efektlerle Toca Mystery House, oyunculara en iyi deneyimi sunmayı vaat ediyor.


İndir (87M)

Artık indirmeye hazırsınız Toca Mystery House ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanToca Boca

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir