Toca Life World
Toca Life World

Toca Life World v1.39.2 APK + OBB (MOD/Kilitsiz) indir 2022

Toca Life şu anda çocuklar için güvenli bir oyun serisidir ve sonsuz bir dünyada yaratıcılığı teşvik etmek veya oyuncuları eğlendirmek için birçok etkileyici girişe sahiptir. En göze çarpan giriş, tüm serideki en seçkin ve kapsamlı içeriklerden biri

Android Android Eğitim
5 ( 812 puan )
Fiyat: $0
İsim Toca Life World
Yapımcı Toca Boca
Tür Eğitim
Boyut 404MB
Versiyon 1.39.2
MOD Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Toca Life World is the most famous version in the Toca Life World series of publisher Toca Boca
Mod Version 1.39.2
Total installs 100,000,000+
  • MENÜ MODU
  • Tüm haritaların kilidi açıldı (tüm evler ve mobilyalar)
  • Tüm karakterlerin kilidi açıldı

NOT : Oyuna ilk girişte modu açarken tüm haritayı açacaktır, açılması, oyundan çıkması ve tekrar girmesi zaman kazanmak için biraz zaman alacaktır.
  • MENÜ MODU
  • Oyun Hızı x3
  • Postanede sınırsız hediye (oyunun 3 katı hızıyla aynı anda açılamaz)
  • Tüm haritaların kilidi açıldı (tüm evler ve mobilyalar)
  • Tüm karakterlerin kilidi açıldı

Toca Life şu anda çocuklar için güvenli bir oyun serisidir ve sonsuz bir dünyada yaratıcılığı teşvik etmek veya oyuncuları eğlendirmek için birçok etkileyici girişe sahiptir. En göze çarpan giriş, tüm serideki en seçkin ve kapsamlı içeriklerden biri olan Toca Life World’dür ve oyuncular benzersiz bir stille kendi hayatlarını veya dünyalarını özgürce inşa edebilirler. Ayrıca, ailenin keyif alacağı birçok aktiviteye sahiptir, birçok unutulmaz anlar yaratır ve oyunun tamamını mükemmel aile oyunu seçeneklerinden biri haline getirir.

Toca Life World: Hikayeler oluşturun ve dünyanızı yaratın

ŞIK BİR KARAKTER İLE YENİ BİR HAYATA BAŞLAYIN

Toca Life World’e gelen tüm oyuncuların, oyunun içerdiği tüm hizmetlerin veya içeriğin keyfini çıkarmak için kişisel bir avatar oluşturması gerekir. Karakter tasarım sistemi, çocukların eğlenceli ve sevimli karakterler yaratırken daha yaratıcı olmaları için kostümler, görünümler ve diğer birçok şey için yüzlerce tasarıma sahip olduğundan, derin ve geniştir. Oyuncular dünyaya geldikten sonra yeni arkadaşlarla özgürce alışveriş yapabilir ve dünyanın trend modasını keşfedebilir. Ayrıca kanatlar, çantalar, evcil hayvanlar gibi diğer kostüm sistemleri de karakteri daha parlak hale getirecektir. Her şey çocuklar için güvenli olarak tasarlanmıştır, böylece aile çocukları ile birlikte en renkli ve güzel karakterleri rahatça tasarlayabilir.

SINIRSIZ HAYAL GÜCÜ İLE HİKAYENİZİ YARATIN

Oyun, oyuncuların ilerlemek veya yeni içeriğin kilidini özgürce açmak için her şeyle etkileşime girmelerine izin verirken, toplumdaki yüzlerce olasılık ile hikayelerini oluşturmanın keyfini çıkarmaları için tasarlanmıştır. Ayrıca bu girişin bu kadar popüler olmasının nedeni de bu ve aile, eğlence ve mutlu anlarla birlikte bir yol inşa edebilir. Bunun da ötesinde, oyuncunun dünyası birçok mağaza ve değişim alanı içerebilir, böylece yeni mucizeler yaratmak için sürekli olarak 40’tan fazla NPC ile etkileşime girer. Burada bitmiyor, ancak her etkileşim, oyuncuların içerikleriyle ilgilenmesini sağlayan ve dünyalarının veya hikayelerinin kalitesini sürekli olarak artıran birçok heyecan verici oyun ve hikayeye sahiptir.

Toca Life World: Hikayeler oluşturun ve dünyanızı yaratın

GENİŞ SENKRONİZASYON YELPAZESİ

Toca Life World ile ilgili etkileyici olan şey, oyunu genişletmek veya oyunculara dünyalarını tasarlamak için daha fazla seçenek sunmak için Şehir, Tatil, Ofis vb. gibi diğer girişlerdeki tüm içeriği kapsamasıdır. Bu harika bir özellik çünkü aileler, ortam tasarlamak veya serideki sayısız oyundan mini oyunların keyfini çıkarmak da dahil olmak üzere birçok etkinlik veya durumda bebeklerine eşlik edebilir. Elbette, oyuncular verileri iki yönlü olarak senkronize edebilirler ve yeniden inşa sürecinde zamandan tasarruf etmek ve yine de diğer girişlerin tüm hizmetlerinin ve oyun içeriğinin keyfini çıkarmak için tüm Dünya verilerini diğer girişlere bölebilirler.

HEYECAN VERİCİ İÇERİK İÇİN ÇEŞİTLİ YERLERİ ZİYARET EDİN

Birçok özel mağaza, oyuncunun tüm dünyasını yaratabilir ve her yer, eğlendirmek veya sürprizler yaratmak için çeşitli benzersiz içeriklere sahiptir. En göze çarpan mağazalar moda ve tema parklarıdır, çünkü her zaman oyuncuların aileleriyle birlikte eğlenebilecekleri birçok mini oyuna ve daha fazlasına sahiptirler. Ayrıca, aşçılık dükkanları, oyuncuların sayısız olağanüstü yemek yaratmanın keyfini çıkarmasını sağlayacak, böylece başka şeylerin tadını çıkarmak için gelir elde edecek ve sunacak. Mekanların veya mağazaların çeşitliliği, aile için her zaman yeni deneyimler yaratacaktır. İnsanlar ayrıca keşiflerini genişletmek için yeni alanların kilidini açabilir, hatta hikayelerini ekleyip inşa edebilirler.

Toca Life World: Hikayeler oluşturun ve dünyanızı yaratın

İNSANLARLA İLETİŞİME GEÇ VE HEDİYE KAZAN

Toca Life World, canlı ve arkadaş canlısı NPC’lere sahiptir ve oyuncularla sohbet etmek veya rahatlamak için dünya çapında açılırlar. Herkesin kişiliği farklıdır, oyunun bile ilişki düzeyi sistemi vardır ve oyuncu hediye vererek veya sürekli günlük etkileşim yoluyla bunları artırabilir. Ayrıca, her karakterin bazen basit gereksinimleri olacaktır ve oyuncular bunları mümkün olan en kısa sürede tamamlarlarsa birçok güzel şeyi geri alabilirler. Destekleyici karakterlerin görünümü dünyayı daha canlı ve canlı hale getirir ve oyuncuların her şeyden sonuna kadar keyif almaları için samimi ve sıcak bir atmosfer yaratır.

ARKADAŞLAR EKLE VE DÜNYALARINI ZİYARET ET

Oyun aynı zamanda oyuncuların dünya çapındaki insanlarla arkadaş olmanın keyfini çıkarmasına ve böylece insanların birçok farklı dünyayı ziyaret etmesine izin verir. Dünya inşa etme özgürlüğü sayesinde, her oyuncunun yolculuğu bir hikaye oluştururken sürpriz ve yeni bir bilgi olabilir. Ayrıca, herkes birlikte oyunların keyfini çıkarabilir ve arkadaşlığı güçlendirmek için bazı özel görevleri tamamlayabilir.

Toca Life World: Hikayeler oluşturun ve dünyanızı yaratın

Toca Life World, oyuncuların kendi dünyalarını yaratma yeteneklerini ortaya çıkarmasına olanak tanıyan özgürlük ve yaratıcılık sayesinde tüm serideki en iyi girişlerden biri olarak kabul ediliyor. Ayrıca, onlara dünyalar veya oyunlar arasında hareket etmek için daha benzersiz olanaklar sunar, böylece aile veya arkadaşlarla bir şeyler keşfetmenin keyfini çıkarır.


İndir (404MB)

Artık indirmeye hazırsınız Toca Life World ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanToca Boca

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir