Toca Life Stable
Toca Life Stable

Toca Life: Stable 1.3-play APK + MOD (Tam Ücretli Sürüm) indir 2022


Hadi Toca Life'a katılalım: En iyi at okullarında ahır ve ahırlarda atınızla ilgilenelim. Ormana ata binerek veya haritada güzel yerleri keşfederek oyunun size sunduklarından keyif alacaksınız. Oyunda tasarlanan komik karakterler ve birçok eğlenceli

Android Android Macera Oyunları
5 ( 857 puan )
Fiyat: $0
İsim Toca Life Stable
Yapımcı Toca Boca
Tür Macera Oyunları
Boyut 46M
Versiyon 1.3-play
MOD Tam Ücretli Sürüm
Orjinal Google Play
Toca Life Stable is the most famous version in the Toca Life Stable series of publisher Toca Boca
Mod Version 1.3-play
Total installs 500,000+

İndir (46M)

Hadi Toca Life’a katılalım: En iyi at okullarında ahır ve ahırlarda atınızla ilgilenelim. Ormana ata binerek veya haritada güzel yerleri keşfederek oyunun size sunduklarından keyif alacaksınız. Oyunda tasarlanan komik karakterler ve birçok eğlenceli görüntü ile oyunculara çok güzel şeyler kazandıracak. Özellikle oyunda atlara bakma becerilerinde uzmanlaşmanıza yardımcı olacak; hadi oyundaki atlarla maceraya atılmaya çalışalım!

Toca Ömrü: Kararlı

ATLARINIZA İYİ YÖNETİM YAPIN

Bu sevimli atların hayatına adım atın; oyuncular birçok farklı yeni karakterle etkileşime girecek. Atları yetiştirmek için vazgeçilmez bir yer olan Toca Life: Stable, oyunculara onlarla ilgilenmeniz için kapalı bir ahır sunuyor. Atlarınız için temiz bir banyo yapın ve yelelerini daha güzel hale getirmek için bir tarak kullanın.

Temizlik işinden sonraki adım seleyi takmaktır. Bunları yapmak çok basit, değil mi! Özellikle atınızı beslemeyi unutmayın. Bir at yetiştirmek için temel adımları tamamladıktan sonra, kulüpte de dinlenmeniz gerekir. Keyifli olalım ve yarışmak için arenaya gitmek için eyere tırmanalım. Burada diğer atların çoğuna hayran kalacak ve onlara yetenek göstereceksin.

Toca Ömrü: Kararlı

EĞLENCE DENEYİMİ İÇİN YARIŞ VE KAMP

Atınızı mümkün olan en kısa sürede bitiş çizgisine yönlendirmek için Toca Life: Stable’da miğferinizi takın ve Medieval arenasına girmeye başlayın. Engelleri aşmak için gerçekten yükseğe zıplayın ve bir yarışı zaferle tamamlayın. Ek olarak, sağlanan arabanın üzerine oturarak pistte yarışmak için yüksek hızlı yarış ile daha zor mücadele edebilirsiniz. Ayrıca motosiklet yarışını sevmiyorsanız yemek standında yemek yemeye de katılabilirsiniz. Katılman için seni bekleyen çok fazla heyecan verici şey var ama atına iyi bakmayı unutma!

Kalabalıktan hoşlanmıyorsanız, atınızla ormandaki yerleri keşfetmek için gidebilirsiniz. Bu macerada kesinlikle deneyimlemeniz, en sevdiğiniz atı seçmeniz ve gitmeye hazır olmanız için birçok heyecan verici şey olacak. Geçip tırmanmak, akarsularda yürümek ve hatta nehirde kayıkla gezmek deneyimleyeceğiniz deneyimler olacak; oyuncuların her yerde farklı etkinliklere katılmasına izin verilecek. Ormanda güvende kalmak için uyku tulumunuzu kullanarak, ormanda uyurken geceleri yıldızlarla parıldayan gökyüzünü izleyebileceksiniz. Bir bitki örtüsü rengine uyanın ve bir şelalede yüzmenin serinliğini yaşayın.

Toca Ömrü: Kararlı

BENZERSİZ OLMAK İÇİN GÖRÜNÜMÜNÜZÜ DEĞİŞTİRİN

Oyunda dünyaya gelen oyuncular, atları önemser veya maceraya atılır ve kendileri ve atları için görünüşlerini değiştirirler. Mağazada sunulan kıyafetlerle şirin, üzerini değiştirmek istersen gitmen gereken yer. Hepsi damatınıza ve tayınıza yeni bir görünüm kazandıracak çeşitli batı veya ortaçağ temalı kıyafetler olacak.

Ahırlardan orman ve arena gibi diğer alanlara geçmek istediğinizde, harika bir gezi için ihtiyacınız olanı almanıza yardımcı olacak bir ulaşım hizmeti var. Kullanışlı ve hızlıdır, bu nedenle birçok yeri deneyimlemeye gittiğinizde çok fazla eşya taşımanıza gerek kalmaz, sadece simgeye tıklayın ve ihtiyacınız olan şeyleri koyun ve ardından bulunduğunuz yeri seçin, eşyalarınız alınacaktır. tam olarak geldi.

Toca Ömrü: Kararlı

UNUTMAYIN MESAJLAR PAYLAŞMAK İÇİN BİRÇOK ARKADAŞINIZLA BAĞLANIN

Sevinçlerinizi veya yolculuklarınızı doğrudan paylaşmak istiyorsanız, video kaydını kullanabilirsiniz. Bu özellik ile sesinizi video makarasına dahil edebilir, karakterinizin tüm hareketlerini 2 dakikaya kadar kaydedebilirsiniz. Deneyimlerinizin anlarını kolayca kaydedin ve ardından başkalarıyla paylaşmak için fotoğraf kitaplığınıza kaydedin. Oyun, oyuncuların diğer oyuncuların oyun deneyimlerinden bilgi alışverişinde bulunmasına ve öğrenmesine olanak tanıyan bir Haftalık Yaşam özelliğine sahip olduğunda daha da çekici.

Diğer oyuncular tarafından paylaşılan videoları veya onlardan atlarınızı daha iyi yetiştirmenize yardımcı olacak at bakımı ipuçlarını izleyin. Oyunun her bölgede zaman sınırı olmadığında oyunculara en güzel deneyimi yaşatmak, oyunculara en erişilebilir deneyimi yaşatmak. İstediğiniz kadar özgürce oynayabilirsiniz ve ayrıca Toca Life: Stable’ı oynarken reklam olmadığı için sorunsuzdur.

Toca Ömrü: Kararlı

Toca Life: Stable’daki tüm renkli atlar ve birçok güzel sahne, hayvanlar dünyasında kaybolmanıza ve eğlenmenize izin verir. Oyunda istediğiniz gibi ormana veya yarış atlarına gidin, böylece oyun içinde dünyayı özgürce keşfedebilirsiniz. Bu, tüm aile üyelerinin oyuna katılmasına yardımcı olacak, 3 yaş ve üstü çocukları olan birçok yaşa uygun bir eğlence yeridir.


İndir (46M)

Artık indirmeye hazırsınız Toca Life Stable ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanToca Boca

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir